By | October 23, 2018

Pbf6.pcontentdelivery.info הוא אתר אינטרנט הקשורים לפרסום. אם הדף צץ על המסך בכל פעם שאתה פותח את הדפדפן שלך, זה אומר טפיל מגעיל adware מבצבצים איפשהו במחשב שלך. זה המשימה? להפוך דפדפנים שלך הצגת המודעה מכונות. אין app היא חסינה בפני השפעתו – מוזילה פיירפוקס, גוגל כרום, אופרה, ספארי, הקצה של Microsoft, Internet Explorer. כל דפדפן הקיימים במחשב שלך תהיה תחת השליטה של הטפיל. זמן קצר לאחר הפלישה, תוכנה זדונית זו יבצע כל השינויים הדרושים, כדי להבטיח שזה לא מפריעים.

מרגע שהטפיל קורא בדפדפן האינטרנט שלו “בית”, זה יתחיל לעקוב אחרייך. כל דף שבו אתה מבקר, כל מילה שאתה מקליד בתיבת החיפוש, כל הרגל האינטרנט שלך יהיה פיקוח. הנתונים שנאספו יושם כדי להשתמש טוב-adware ישתמש בה כדי להתאים אישית את הפרסומות המוצגות שזה יציף את המסך עם. הדבר הוא, סוג זה של תוכנות זדוניות לא מתוכנת כדי לוודא שהיא תקדם את הדפים. עם זאת, אם תלחץ על מודעות כזאת, אין שום ערובה כי אתה להשיג rerouted לאתר אינטרנט מאובטח. יתר על כן, אולי לא תתן הופנה האתר שאתה מצפה.

זה לוקח בלחיצה אחת כדי שתוכל ביודעין להדביק את המחשב שלך עם התוכנה מסוכן, כגון תוכנות פרסום. טפיל זה אינו כפי מתקדמת, לא יכול לפרוץ למחשב שלך. הדרך היחידה על מנת לקבל גישה היא אם תתני לזה אישור כניסה המכשיר. מזיקים מגעיל משימוש משפחה adware טריקים שונים, על מנת לחמוק במחשב של הקורבן בלי שיבחינו בהם. סוג זה של תוכנות זדוניות ידוע להסתתר מאחורי הודעות דוא ל זבל, עדכונים מזויפים, freeware, קבצי torrent, נגוע קישורים ומודעות, וכדומה

האקרים להסתמך על נאיביות של המשתמש, בחיפזון. שכן המשתמשים לעיתים קרובות מדי מהירה ללחוץ על הדבר הראשון שהם רואים, מבלי מחשבה רבה, הם הופכים למטרה קלה עבור נוכלים. להיות רשלניים ורשלני באינטרנט, לעיתים קרובות לגרום צרות. בקר שדפי אינטרנט הינם אמין, תחשוב פעמיים. לפני לחיצה על פרסומת מוצל. אנו גם ממליצים להתרחק דוא ל זבל. אם אתה מקבל הודעות חשודים, הדבר החכם יהיה למחוק אותם. אל תפתח אותם, במיוחד אם הן מכילות קבצים מצורפים או קובצי הפעלה. כשהם זמינים, להתקין תוכנות תחת מצב התקנה מותאמת אישית advanced/.

פרסום הוא סוג של תוכנה זדונית לעתים קרובות מקבל הערכת כראוי. משתמשים רבים מאמינים כי מספר גדול של מודעות לא יכול להזיק למחשב שלהם, אז הם עוזבים את הבעיה ביד הגורל. לא נקיטת צעדים נגד בעיה זו תוביל בהכרח לבעיות רבות לא רק עם דפדפן האינטרנט אלא עם מהירות האינטרנט גם כן. תתחילו לשים לב כי חיבור האינטרנט שלך ירדה מהירות, הדפדפן שלך ממשיך מפגרות, אפילו להתרסק על בסיס קבוע. זה בגלל היישום יכול להדביק כל הפרסומות כבד הנזרקות דרכו.

מה עוד, הפרטיות המקוונת שלך יכול לקבל נתונים בסכנה ולא רגיש כגון, אך לא מוגבל מזהה הכניסה, סיסמאות, חשבונות בנק, מספרי כרטיס אשראי, כתובות IP ועוד, יכולים בקלות ליפול לידיים של נוכלים. לאחר מכן, הם יכולים לחלוק מידע זה עם מפוקפק-שלישיים אחרים למטרות רווח. אתה לא רוצה שזה יקרה לך, נכון? החזרת השליטה בדפדפן שלך ולחזור נוכחות מקוונת מאובטחת, עליך להסיר את הטפיל אחראי reshuffles Pbf6.pcontentdelivery.info, לפני שהוא מסוגל לעשות נזקים ללא תקנה.

הסרת Pbf6.pcontentdelivery.info

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Pbf6.pcontentdelivery.info של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Pbf6.pcontentdelivery.info מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *