By | December 7, 2017
Remove Onlinesurveysnow.win

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Onlinesurveysnow.win. המדריך להסרת Onlinesurveysnow.win עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Onlinesurveysnow.win הוא דף משקר, קידמה את אמצעי המרמה. אם אתה רואה אותו כל הזמן על המסך, אתה בצרות. האתר טוען כי אם אתה לוקח כמה דקות מזמנך כדי למלא סקר, תוכל לנצח בפרס. לכאורה, ניתן פלאפון, מחשב נייד או התשלום הכספי אפילו ב ביטקוין. זה נשמע טוב, נכון רק אם זה היה נכון, אשר זה לא. . זה הכל שקר. לא מאמין מה האתר הזה אומר לך אפילו לשנייה.

לא ליפול בפח. אתה לא תנצח בכל מחיר. לא תקבל שום דבר לא למלא סקר. Onlinesurveysnow.win משקר לך. דף זה הוא מבשר רעות על העתיד. למעשה, זה אינדיקציה ברורה כי יש זיהום סייבר איפשהו במחשב האישי שלך. טפיל פרסום. כפי שאתה ודאי יודע, פרסום חלקים הם זיהומים. הם הביאו עמכם שום דבר אבל גירוי, כאבי ראש, בעיות. קח הצגה של העמוד קידמה את אמצעי המרמה כאזהרה, לשים לב לזה. ברגע תזהה אותו, להתחיל לחפש מקום המחבוא של adware ומחק אותו במקרה שהתגלה. ייטב לך להיפטר המגפה הזאת, יותר עבור המערכת שלך וגם לך.

לאחר הזיהום נכנסת המערכת שלך, הכנת הבלגן מתחיל. את חווית הגלישה שלך הופך לסיוט. לפתע פתאום, אתה מתחיל סובל מהפרעות בכל פעם שאתה מחליט לעבור למצב מקוון. לדוגמה, באתר של Onlinesurveysnow.win הופך את הצל המקוון שלך. שם הוא לא נפטר ממנו. . זה תמיד שם כדי לברך אותך. כאשר אתה נמצא במצב מקוון, בעת פתיחת כרטיסיה חדשה, וכו ‘ אתה גם מקבל הופנה אליו, מוצלת בעמודים אחרים ללא-הפסקה. אבל יש עוד. Adware גם קוברת אותך עם טונות של פרסומות מטרידות, לא מאומתים המקיפות את המסך כולו. ההאקרים להשתמש וגם אותך כדי לקבל מנגנון תשלום לכל קליק. אם תלחץ, הם משלמים. . פשוט כך אבל גם אם תלחץ, שעלולים להתקין תוכנות זדוניות לא רצויות יותר על המערכת שלך.

Remove Onlinesurveysnow.win

The Onlinesurveysnow.win Virus

כפי שאמרנו, המודעות אינם מאומתים. רובם פגומים הם גם מובילים לדפים זיהום או הם טומנים בחובם זיהומים עצמם. בכל מקרה, להחמיר את המצב שלך על-ידי נותן עוד טפילים נכנס למחשב נגוע כבר שלך. לעשות את המיטב כדי למנוע את הפרסומות. אנו מודעים כי זה כמעט בלתי אפשרי כמו הפרסומות גם אינספור, בכל מקום, אבל לעצור את עצמך עד שתסיר את הפרסום לחלוטין. רק כאשר תמחק את זה, מודעות ייעלם. עד אז, אל תלחץ על כלום אלא אם אתה רוצה להחמיר את המצב הקשה. המחשב שלך הוא יתארחו גם ככה. זה איטי, הוא מתרסק, קופא, זה מאותחל מחדש ללא סיבה נראית לעין, היישומים שלך להיכשל כדי לטעון, וכו ‘. תאר לעצמך מה יקרה אם תידבקי עם מזיקים יותר. אל תיתן לזה לקרות. השתמש המדריך להסרת שלנו בסוף מאמר זה, להיפטר adware פעם אחת ולתמיד. אבל לא מטרידים אותי. אתה כל הזמן נחשפים תוכנות זדוניות סיכון. לפעול עכשיו!

כיצד adware להזין? Onlinesurveysnow.win הופיע כי adware כפה את זה עליך. אבל איך הזיהום עצמו נכנס? אחת הטכניקות הנפוצות ביותר הסתננות נקרא freeware bundling. להיות זהיר בעת התקנת תוכניות שאתה מוריד את האינטרנט. שים לב מה אתה מסכים עם. לא לדלג על תנאי הסכם הרישיון Conditions/ כפי הם עשויים להסתיר כמה פסוקיות מטעה שבו אתה לגמרי נגד. בנוסף, לבחור ההגדרות המתקדמות במקום הסוגים הבסיסיים בכך שהם מאפשרים לך לראות אם ישנם כל apps בנוסף מצורפת אשר עומד להיכנס המכונה שלך. אם ישנם, בטל את כולם. בדרך כלל, הם זדוני. הגן על המחשב האישי שלך. . קצת יותר תשומת עובר דרך ארוכה.

הסרת Onlinesurveysnow.win

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Onlinesurveysnow.win מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *