By | September 20, 2018

Olpair.com הוא אתר מפוקפק, המראה של אשר צועק צרות. אם אתה כל הזמן מקבל מנותב לדף זה, פירוש הדבר כי איפשהו במחשב מבצבצים טפיל מגעיל adware. המשימה שלה היא להפוך כל הדפדפנים הקיימים במחשב שלך הצגת המודעה כלים. תוכנה זדונית זו הוא מסוגל להדביק בכל סוג של דפדפן האינטרנט – פיירפוקס, כרום, אופרה, ספארי, אדג ‘ סייר.

ברגע שתפתח web app, המסך שלך תקבל מוצפים כל מיני פרסומות – פריטים מוקפצים, ב- text, באנרים ועוד מגוון של מהבהב הודעות והתראות. לרוב, המודעות תקדם דילים בלעדיים מפתה, קופונים, הנחות מיוחדות ומבצעים טוב באופן מפתיע. אבל העניין עם תוכן שקודמו כזה הוא, כי המקור שלהם לא אומתה. המשימה היחידה של הטפיל היא לספק מודעות רבים ככל האפשר, לא משנה איפה הם יכול לנתב מחדש את המשתמש.

אם אתה מרשה לעצמך להיות מרומה על ידי מודעה אמין לכאורה, קיימת אפשרות כי אתה יכול לקבל הופנה אל אתר אינטרנט חיצוני חשוד ומסוכן אפילו. זה עלול לגרום למחשב שלך מקבל נגוע תוכנות זדוניות מסוכן, כמו גם פתיחת דלת אחורית עבור האקרים, מי ירצה לגנוב את המידע האישי שלך.

הדרך היחידה עבור adware Olpair.com לחדור למחשב היא אם נתת גישה אליו את עצמך. הטפיל לא יכול לפרוץ את המכשיר. זה לא מתקדמים. לעתים קרובות, משתמשים ביודעין להתקין תוכנות זדוניות במחשב שלהם. זה קורה כאשר אתה לא משלם תשומת לב מה אתה לוחץ על. לא למהר לשום דבר בזמן גלישה באינטרנט. . קח את הזמן שלך כדי לקרוא ביסודיות כל תנאי ואת תנאי-

פרסום ידועה להסתיר בחבילות תוכנה כמו תוכנות נוספות גלויים רק אם תבחר באפשרות התקנה מתקדמות Custom/. אם תבחר באפשרות ‘ מצב מהיר ‘ באשף ההתקנה, יישום מזויף מקבל אוטומטית מותקן על המכשיר. האקרים להשתמש בתחבולות כדי לגרום לך ליפול למלכודות שלהם. אתה צריך להיות זהיר. רשלנות הוא לעיתים קרובות משתמשים בצרות. בעיניים עצומות לסמוך על מוקפץ אקראי שמדרבן אותך לעדכון תוכנית במחשב שלך הוא רעיון רע. במקום זאת, מסתמכים רק על מקורות רשמיים, מורשה עבור עדכוני תוכנה שלך.

פרסום מהווה הפרה מוחלטת בהנוכחות המקוונת שלך. הטפיל יכול לקבל גישה נוחה למידע האישי כגון אך לא הוגבל לגלישה היסטוריה, שאילתות חיפוש, סיסמאות, מספרי כרטיס אשראי, כתובות IP, וכו ‘. מידע רגיש כגון חשובה מאוד נוכלים, אשר לאסוף את זה על מנת למכור אותו צד שלישי. אבל זה לא הכל. בגלל הפרסומות כבד להיות הנוצרים על-ידי הטפיל בכל יום, הדפדפן שלך בקרוב יחוו קושי לפעול כראוי.

תבחין כי הוא יתחיל השהיה, התרסקות, להקפיא באופן יומיומי. אפילו את מהירות האינטרנט שלך יסבלו הזיהום זדוני. הפתרון היחיד הוא ההסרה של טפיל זה מסריח. אל תבזבז זמן. ברגע אתה מבחין פרסום זה, עליך לפעול נגד זה, לפני זה יש את ההזדמנות לעשות נזק רציני. ההוראות שלהלן יסייע לך להיפטר בהצלחה adware Olpair.com.

הסרת Olpair.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Olpair.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *