By | October 12, 2018

פרסום מסוכן אורב במחשב שלך. אתר האינטרנט של Notification-browser.com הוא ההוכחה. דף זה ידוע להיות קשורה תוכנות זדוניות פעילות. עדיף להימנע מכל מגע עם זה. הטפיל מתוכנת כדי להפיק מספר גדול של מודעות בכל פעם שאתה פותח את הדפדפן שלך. הם ניתן תוכננה במיוחד כדי להיות מפתה, אז הקורבן ללחוץ עליהם. עבור כל קליק שתבצע, ישלמו adware.

הימנעות של מודעות לא ישתנה כלום. זדוני המזיק תשנה רק את הטקטיקה שלו. זה להתחיל לפתוח כרטיסיות חדשות להוביל מקורות מפוקפקים, גם להשהות את קטעי וידאו באינטרנט עבור מעברי מסחרי. זה עשוי להפריע כל סוג של העבודה שאתה מנסה לעשות באינטרנט, רק כדי לגרום לך ליפול למלכודת שלו. מה עוד, הפרסומות כבד בקרוב ישפיעו על הדפדפן שלך, גורם לו לקרוס ומקפיאים על בסיס קבוע. הדרך היחידה לצאת מהסיוט הזה הוא עבורך להסיר טפיל זה בהקדם האפשרי. ככל שאתה לעכב, המצב שלך יהיה יותר גרוע.

פרסום מועבר בדרך כלל באמצעות דוא ל זבל, פרסומות מוצל, חבילות תוכנה חופשית. חשוב להימנע מפתיחת הודעות ספאם, כי לעתים קרובות יותר מאשר לא, הן מכילות תוכנות זדוניות שיכולים להדביק את המכשיר. לעשות גם לא בצורה עיוורת אמון פרסומת אקראי זה נראה יותר מדי טוב מכדי להיות אמיתי. ברוב המקרים, תוכנות זדוניות מסתתר מאחורי מבצעים בלעדיים מבצעים והנחות מיוחדות, שמטרתם לפתות את הזכות הקורבן במלכודת שלהם.

רוב המשתמשים ידועים להיות חפוזה ורשלניות, תשומת לב קטנה מה הם למעשה לחץ על. . זאת טעות גדולה פרסום יכול לפלוש רק אם תאפשר לה כדי. זה לא יכול לפרוץ את דרכו במחשב שלך. זה לא מתקדמים. אז, אם לא תתן לזה רשות לחדור, זה לא. אבל טפיל זה הוא חכם. היא משתמשת בתחבולות להגניב את המכשיר מבלי שיבחינו בו. זה קורה לעיתים קרובות כאשר המשתמש בוחר מצב מהיר בכיוונון ההתקנה. בעשותם כך, תוכן מוסתר יקבלו באופן אוטומטי הותקן, מבלי לשים לב. מה אנו מציעים לך לעשות במקום זה, הוא לבחור עבור התאמה אישית או סוג התקנה מתקדמות. כל שעליך לעשות הוא כדי לבטל את הבחירה תוכנות נוספות.

אל תעשה את הטעות של ערעור כוחה של פרסום. מודעות לא נראה מאוד מאיים, אך מספרם גדול יגרום לצרות עבור הדפדפן שלך. . בקרוב, זה יתחיל לקרוס ולהגיב לאט יותר מאשר בעבר. אתה גם חוויה מפגרות ואינטרנט איטי. זה הכל בגלל הזיהום adware הנאבקת עם הדפדפן שלך. בואו לא נשכח מה פרצת אבטחה רצינית עם טפיל זה.

דרך זה המזיק, האקרים יכולים את ידיהם על שני המידע האישי והפיננסי. הם מחפשים כזה נתונים יקרי ערך למכור אותה-שלישיים אחרים למטרות רווח. אסור לך לבזבז זמן! ככל שאתה לעכב לוקח פעולה, יותר גרוע שהוא יקבל! אם אתה רוצה לחזור ובטוחה ללא פרסומות גלישה פעם נוספת, עליך להסיר פרסום מסוכן זה מהמחשב שלך ברגע אתה מבחין את נוכחותה.

הסרת Notification-browser.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Notification-browser.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *