By | October 18, 2018

שמת לב שינויים לא מורשים בדפדפן שלך settings/ האם אתה מקבל מחדש בקביעות אל אתר האינטרנט Notificapush.com? נעים לנו להיות שליחים של רעות, אבל מסתבר כי המחשב שלך כבר הסתננו על ידי טפיל מתוך הקטגוריה תוכנות פרסום. תוכנה זדונית זו מטרות כל דפדפן אינטרנט שיש לך על המכשיר ומתחיל על-ידי שינוי ההגדרות שתמצא לנכון. זה אולי אפילו להתקין יישומים מוצל, תוספות או סרגלי כלים, אחרים בלי לבקש את רשותך.

. אז, זה ימשיך עם המשימה שלה להפוך דפדפנים שלך הצגת המודעה כלים. כדי לעשות זאת, זה יפיק מספר גדול של פרסומות בצורות שונות כמו פריטים מוקפצים, ב- text, באנרים, מהבהב הודעות התראה.

לעתים קרובות, המודעות כגון יקדם את אקסקלוסיבי מבצעים והנחות מיוחדות, כדי לתפוס את תשומת הלב, כדי לגרום לך ללחוץ עליהם. כדי לגרום לך אפילו יותר סביר ללחוץ על המודעות המוצגות, הטפיל לפקח על הפעילות המקוונת שלך ולאסוף נתונים כמו היסטוריית דפדפן ובתוצאות החיפוש, לספק תוכן ממוקדות במיוחד. אחרי הכל, הטפיל מתוכנת ליצירת הכנסות עבור יוצריה, הדפים שהיא תקדם, באמצעות ערכת לשלם לכל קליק.

פרסום ידוע תסתתר מאחורי חבילות תוכנה, דוא ל זבל וקישורים מפוקפק. זה לא יכול לפרוץ למחשב שלך. הדרך היחידה על מנת לפלוש היא אם לתת אותה הרשאה לעשות זאת. . כן, זה נכון. אם פרסום שוכן כעת על המכשיר, זה אומר כי שהתקנת אותו בעצמך, אם עשית את זה במודע או לא. ברוב המקרים, משתמשים אפילו מבינים שהם מעניקים גישה טפיל למחשב שלהם.

לעתים קרובות, זה קורה כאשר הם בחרו מצב מהיר כאשר מתקינים תוכנה במחשב שלהם. בכך טעות זו, תוכנות זדוניות מוסתר בצורה של התקנות אופציונליות מקבל מותקן באופן אוטומטי, ללא ידיעתך. כדי למנוע דבר כזה מלקרות, אנו מציעים בחירה של סוג התקנה מותאמת אישית או מתקדם. בדרך זו, תוכנות נוספות יהפכו לגלויים עבורך לביטול הבחירה.

החדשות הטובות הן, כי פרסום מגבילה רק את התקפתה לדפדפן האינטרנט בלבד. זה לא להדביק את מערכת המחשב שלך ישירות. זה לא מתקדמים. עם זאת, אל תתחיל לחשוב כי טפיל כזה הוא לא מזיק. . זה משהו כזה. אבל… ככל. תשאיר את מכשיר, יותר גרוע יהפוך הנזקים שנגרמו על ידי פעילות שלה. בקרוב תחווה מפגרות, מהירות האינטרנט איטי, ויחלו לדפדפן לקרוס, להקפיא לעתים קרובות.

את חווית הגלישה שלכם לא יהיה אותו הדבר. שלא להזכיר את הסיכון הנתונים האישיים שלך יהיה. Crooks מנסה לנצל את המצב הזה, לשים את ידיהם על המידע הפרטי, הפיננסי. אם אתה רוצה לחזור חוויה רגילה ללא פרסומות מקוונות, להגן על הפרטיות שלך, עליך להסיר פרסום מסוכן זה בהקדם האפשרי!

הסרת Notificapush.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Notificapush.com של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Notificapush.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *