By | November 23, 2017
Remove Nilla Weather Virus

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Nilla Weather Virus. המדריך להסרת Nilla Weather Virus עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אמונה + מזג האוויר הוא יישום, שפורסם כמועיל. זה אמור לספק לך weathercast. הוא גם מבטיח שפע של פונקציות שימושיות שיעזרו לכם לשפר את פעילויותיך באינטרנט. זה יהיה נהדר אם זה היה נכון. למרבה הצער, זה לא. מה אמונה + מזג האוויר הוא בעצם, הוא טפיל פרסום. זה לא מועיל. ולא שימושי. למעשה, זה מזיק לבין המערכת.

אם לא התמודדת עם המזיק adware לפני, להכין על הצרות. הצרות אשר קטן אבל לגדול הן מספרים וחומרת ככל שחולף הזמן. אלא אם כן אתה רוצה לחוות את כולם, למצוא דרך כדי להסיר את הזיהום בהקדם האפשרי. ברגע אתה מבחין הסיומת מציקים שלו מצורף לכל דפדפנים שלך, לבצע פעולות.

אין לנו זמן להסס. Adware יהפוך פולשניות יותר ויותר עם כל יום שעובר. תעשה לעצמך טובה ומחק אותו לפני שזה יצא משליטה. אם זה יקרה, המחיקה לא יהיה קל. פרסום זיהומים נחשבים יחסית קל להתמודד רק אם אתה מתנהג באופן מיידי. אם תשחרר את המזיק להישאר ולפעול בחופשיות, אתה תתחרט על זה במוקדם או במאוחר אל תשהה לפעול.

לאחר שהאיום מוסיף הסיומת שלו עם כל אחד מכם דפדפנים בעבר אמין שלך, לשנות דברים. החוויה המקוונת שלך הופכת להיות סיוט. . אתה כבר לא יכול לגלוש באינטרנט בשלום. הינך סובל האוויריות. בתור התחלה, אתה מקבל מנותב מחדש אל דפים מפוקפקים רבים כל הזמן. בכל פעם אתה מחליט לטעון דף, איכשהו בסוף הביקור עוד אחד חשוד. כמו כן, כרטיסיות חדשות פתח לפתע פתאום, המסך כולו מכוסה לגמרי עם פרסומות כל צורות של טפסים שניתן להעלות על הדעת. תארו לעצמכם מה זה עושה לגלישה. . אתה הורס אותם

Remove Nilla Weather Virus

The Nilla Weather Virus

כל דף ניסיון כדי לפתוח חסומה על-ידי קופונים, מבצעים, מציע, מודעות וידאו, פריטים מוקפצים, וכו ‘. לא משנה מה תעשה, מודעות אל תלכו לשום מקום. אם תלחץ על אותם, אתה מסתכן הורדת לזיהומים יותר במחשב נגוע כבר.

. כן, שום דבר שנוצר על ידי המזיק הזה יכול להיות מהימן. רוב מה שאתה רואה על המסך פגום, הוא מספק תוכנות זדוניות. לפעמים, בלחיצה אחת היא כל מה שדרוש לך להוריד אמר תוכנות זדוניות. לכן עליך להימנע לחיצה בכל מחיר. עדיף, הקפד שלהסיר את הפרסומות לתמיד. הדרך היחידה לעשות זאת היא להסיר adware לגמרי. זה בדיוק מה עליך לעשות.

אמונה + מזג האוויר היא תוכנה זדונית, ואין לו מקום במערכת שלך. למצוא היכן הוא מסתתר ולהסיר אותו על המקום. ברגע שאתה עושה, והכל יחזור לקדמותו. ניתן יהיה לחזור הגלישה שלך באינטרנט ללא הפרעה. אל תבזבז זמן עם וויכוחים מיותרים. השתמש המדריך להסרת שלנו בסוף מאמר זה, לנקות את המחשב פעם אחת ולתמיד.

ברגע שאתה עושה את זה, ודא לך להגן על המחשב שלך טוב יותר בעתיד. פרסום זה רק הצליחו להיכנס למערכת שלך, כי אתה היית רשלני מספיק לעזוב את זה. המזיק שולל. הוא ניצל את הסחת הדעת ואת החיפזון, החליקה ישר על ידי לך. להיות זהיר יותר אם אתה לא רוצה שזה יקרה שוב. להימנע פרסומות ודפים מוצל, לא ללחוץ על כל מה שמופיע על המסך.

חשוב פעמיים לפני פתיחת דואר אלקטרוני מאדם זר. להשתמש במקורות ההורדות החוקי היחיד. . לקבל את עצמך גם, יישום אמין נגד תוכנות זדוניות כדי לסייע לך להגן על המחשב שלך. לשמור אותו מעודכן, לעיתים קרובות לסרוק את המחשב שלך כדי להיות בטוח שזה ללא זיהום.

הסרת Nilla Weather Virus

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Nilla Weather Virus של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Nilla Weather Virus מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *