By | November 23, 2017
Remove Nextoptim.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Nextoptim.com. המדריך להסרת Nextoptim.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

האתר Nextoptim.com הוא מבשר רעות על העתיד. מראהו קבוע מעיד על קיומם של זיהום הקיברנטי במערכת שלך. המזיק adware, ליתר דיוק. האיום שכבר הספיק להזין במחשב שלך מבלי שיבחינו, התצוגה של Nextoptim.com זו הדרך שלה להראות. את עצמו אליך. אל תתעלם. האזהרה. לשים לב לזה. תוכנות פרסומת לא לעשות עבור דיירים נעימים. ההיפך הוא הנכון. כל מה שהם עושים הוא לגרום לבעיות ולעשות את החוויה המקוונת שלך בלגן.

אתה תקוע עם הזיהום לא מבדיל. זה פשוט מעצבן, תועלת וחסר מסוכנים כמו הם שאר בני המשפחה adware. יש להקפיד לחתוך שהותה קצר ככל האפשר. ברגע תבחין האתר Nextoptim.com, לבצע פעולות. להתחיל לחפש מקום מסתור של הזיהום, כאשר אתה מוצא את זה, אל תהסס למחוק אותו לתמיד. זה לא נועד להיות מועיל או מועיל לך כל סוג של דרך. היא נוצרה רק כדי לשרת מטרות זדוניות של האקרים. אל תהיה חלק ערכה זו. . צא כל עוד זה לא מאוחר מדי אל תבזבז זמן על וויכוחים מיותרים. Adware יש ללכת בהקדם האפשרי. עיכובים להוביל חרטה.

Adware שאתם מארחים הינה תוכנית תמיכה ב- ad. משמעות הדבר היא כי אם להאריך את קיומה, זה חייב להיות מסוגל לייצר הכנסות לשלם לכל קליק על בעליו. זה אם לא יצליח לעשות זאת, זה נלקח. איך לדעתך ש-adware מייצר רווחים לשלם לכל קליק? מאת להפגיז פגום מודעות וקישורים, כמובן. עבור כל לחיצה על מודעה, משלמים נוכלים. עם זאת, adware לא משאיר שום דבר ליד המקרה. זה חייב להיות בטוח שתלחץ. זה למה לא רואים את הפרסומות אקראי והצעות. . לא, הוא מראה לך אלה אשר תוכלו למצוא מושך. בדרך זו הוא יודע כי תהיה לפחות מתפתה ללחוץ עליהם.

Remove Nextoptim.com

The Nextoptim.com Virus

אבל איך האם המזיק יודע מה אוהב ולהעדפות שלך? זה מחקרים. זה מרגלים על הרגלי הגלישה שלך כדי ללמוד מה שאתה אוהב. לאחר מכן, היא משתמשת המידע הזה כדי להתאים פרסומות אשר ניצוץ ההתעניינות שלך. אל תיפול לזה אם מודעה נראה טוב מדי כדי להיות אמיתי, זה כנראה לא. להיות חכם יותר האקרים. אל תיתן המפלצות לקבל ריק על חשבונך. לעשות את המיטב כדי למנוע כל דבר ש-adware זורק אותך. . לא, תפסיק את זה לתמיד בסוף מאמר זה, תוכלו למצוא מדריך להסרת easy-to-בצע. זה יעזור לך להיפטר הפולש מציקים באופן ידני. אל תהססו. תעשה את זה. מהר לך לנקות את המחשב, ייטב גם שלך וגם הרווחה של המערכת שלך.

Nextoptim.com הופיע כי adware כפה עליך ברגע שמצבו זה. אבל איך? האם המזיק עצמו הזן בלעדיך מימוש? אתה לא הולך לאהוב את התשובה אבל הוא נכנס בגללך. עזרת זה, אני חושב תשכחי מזה. . למה? . כי היית רשלני. זיהומים כאלה לא יכולים להיכנס ללא רשותך אז ישאלו אותי על זה. עם זאת, הם מבקשים בדרכים שקטים ועלוקות אפשרי, אחרת, תמנעי להם גישה. במילים אחרות, adware השתמשו בטריקים והיית מוסחת מדי לתפוס אותו על חם.

בעתיד, להיות זהיר יותר מה אמרת “כן” לעולם לא לתת אור ירוק בלי לדעת מה בדיוק אתה נותן אור ירוק. תמיד לקרוא את התנאים וההתניות לפני קבלת אותם. אם אתה משלם קצת תשומת לב נוספת, אתה יוכל להגן על המחשב לא רק מפיסות פרסום כמו Nextoptim.com, אלא מפני זיהומים מגעילים אחרים גם כן. תני לזה לשקוע, בפעם הבאה, אל תשתף פעולה עם האקרים להיות להיות רשלניים. להילחם בהם!

הסרת Nextoptim.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Nextoptim.com של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Nextoptim.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *