By | August 10, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Newscommer.com. המדריך להסרת Newscommer.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אם אתה כל הזמן לקבל נהרו פרסומות, חלונות קופצים מעצבנים, אל תחשבי. זה התנהגות דפדפן רגיל. במיוחד אם בכלל נתב מחדש Newscommer.com היא התרחשות יומיומית. אתה רואה, אתר זה קשורה adware פעילות בדפדפן שלך. . זה חדשות רעות ברגע זה פולש המרחב המקוון שלך, זה יגרום הרבה צרות.

Adware יתחיל מעקב אחר כל צעד שאתם עושים באינטרנט, תאסוף נתונים לשימוש עתידי, על מנת ליצור סוג מסוים של פרסומי תהיה נוטים יותר לחץ על, על-פי היסטוריית הגלישה שלך חיפוש השאילתות. לוחץ על יותר שתבצע, ההכנסה יותר זה יהיה מסוגל לייצר באמצעות ערכת לשלם לכל קליק. הדבר הוא, לדעת איפה הפרסומות האלה יכולים להפנות אותך כדי. אתה עלול לקבל rerouted לאתרי צד שלישי שעלול להיות מסוכן, המבקשים לפתוח דלתות אחוריות עבור האקרים אחרים.

פרסום נמצא הנפוצה ביותר להסתתר מאחורי spam הודעות דוא ל, קבצים מצורפים דוא ל ו קבצי הפעלה, חבילות תוכנה, נגוע קישורים, מודעות, בקשות לעדכון מזויפים, וכו ‘. בעת קבלת הודעות דואר אלקטרוני משולחים לא מוכרים, עליך להיות זהיר מאוד. דואר זבל מיילים לעיתים קרובות לשאת זיהומים בצורות שונות. על ידי פתיחת דוא ל כזה נגוע, אתה מסתכן הזיהום שהגיע למחשב. אנו ממליצים היגוי ברור של כל דוא ל זבל, במיוחד אם הן מכילות קבצים מצורפים או קובצי הפעלה.

הודעות עדכון אקראי אינם אמינים מאוד. בעת גלישה באינטרנט, אתה יכול לקבל נקטע על ידי מוקפץ אמין לכאורה שמדרבן אותך לעדכון תוכנית במחשב שלך. . זה קרוב לוודאי מלכודת… לא נופלים בזה. תמיד להסתמך על מקורות רשמיים מורשה לקבל את עדכוני תוכנה.

עצה נוספת, אנחנו יכולים לתת, על מנת לוודא כי אין איום תוכנות זדוניות מגיע למחשב, הוא לבחור מצב מותאם אישית Advanced/ באשף ההתקנה, כאשר מנסים להתקין את התוכנה מהאינטרנט. בדרך זו, ניתן לראות בקלות אם קיימות בכל תוכניות נסתרות ויישומים. אם אכן יש התקנות אופציונליות, אנו ממליצים כי הנכם יוצאים כל אחד מהם, שכן רוב הסיכויים הם תוכנות זדוניות בתחפושת.

אל תירא, adware אינו חזק כמו סוס טרויאני או ransomware. למעשה, adware אינו נחשב להיות אמיתי “וירוס” על ידי משתמשים רבים, משום שהוא מגביל את התקפתה על דפדפנים בלבד. זה לא יסתננו מערכת המחשב כולו שלך. זה, עם זאת, לא עושה זה טפיל סייבר לא מזיק. להפך, פרסום יש את הכוח לעשות נזק רציני מאוד. הפעם יותר שאת תירגע יסתובב חופשי, הבעיה יותר זה יגרום.

ככל שהזמן עובר, יגדל מספר המודעות, גורם הדפדפן שלך להיאבק עם הצגת את כולם. במוקדם או במאוחר, זה יתחיל להתרסק, לא מגיב, עושה כל עבודה באינטרנט אפשרי. לאחר פרסום על המחשב האישי שלך מעמיד את פרטיותך באינטרנט בסכנה. אל תתנו פושעי סייבר לנצל הזדמנות זו כדי לגנוב את הנתונים החשובים מהמחשב שלך. לפעול מהר ולהסיר את טפיל מעצבן זה בהקדם האפשרי!

הסרת Newscommer.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Newscommer.com של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Newscommer.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *