By | January 8, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר NetGaming Search. המדריך להסרת NetGaming Search עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

NetGaming Search מתיימרת להיות יישום שימושי עבור גיימרים. במציאות, בכל זאת, תוכנית זו הוא החוטף דפדפן. זה על הלוח הוא חדשות רעות כמו זה לא מועיל. ולא בטוח. זו הסיבה מדוע אנו ממליצים לך לנקוט בפעולות נגד זה. ברגע שאתה מבחין. כיצד ניתן לדעת אתה נגוע? . זה ממש קל אם אתה פותח באחד הדפדפנים בעבר אמין שלך יום אחד את דף הבית ו מנועי חיפוש הן הוחלפו, אז אין כל ספק כי אתה מתעסק עם נודניק.

חוטפי משנה את דף הבית שלך ל NetGaming Search, מנוע החיפוש שלך ל http://eanswers.com. שינויים אלה לקבל המשרתת ללא כל סוג של הרשאה שלך. . אתה לא אפילו מושכלת של השינויים כי במקדמי… החוטף הוא מסוגל להפוך reshuffles באווירה של דפדפנים שלך ללא אישורך. לכן זה נקרא החוטף. זה בעיקרון חוטף הדפדפנים שלך. כל אחד מהם. אפילו אין לך אף אחד אמין לשימוש. בכל פעם שתעבור למצב מקוון, אתה נאלץ להשתמש http://eanswers.com. בנוסף, אתה לא יכול לבטל את השינויים. אתה תקוע איתם.

זה איך אתה יודע את זה NetGaming Search היא במערכת שלך. זה יכול להיכנס בסתר, אבל ברגע, אתה לא יכול לפספס את נוכחותה. לוקחים את השינויים שלך דף הבית ו מנועי חיפוש כמו האזהרה הם, לשים לב לזה. להתחיל לחפש את המחבוא של החוטף מיד ומחק אותו ברגע שתמצא אותו. שום דבר טוב יבוא שלא לשמור על המזיק על הלוח. . זה רק להשמיד את פעילויותיך באינטרנט ולחשוף אותך לסכנה מתמדת תוכנות זדוניות. עקב מנוע החיפוש החדש שלך, תוצאות החיפוש שאתה רואה הם לא ניתן לבטוח. רובם פגומים הם גם מובילים לאתרים שהן מלאות של תוכנות זדוניות או הם טומנים בחובם תוכנות זדוניות עצמם. בכל מקרה, לחיצה בודדת הוא יותר מאשר מספיק לסכן את המחשב שלך אפילו יותר על ידי מזמין עוד טפילים.

זכור כי המחשב שלך כבר סובלת בגלל זה החוטף יחיד. מהירותו מאיטה את קצב העבודה לרמת זחילה. הוא מפגר, קורס לעתים קרובות. דפדפנים שלך נאבק להציג תוכן כיום. חלק מהיישומים שלך לא יפעלו ולקחת את השני הגילאים לטעון. אם המחשב שלך ישן יותר, זה עלול אפילו לשבור לחלוטין. תאר לעצמך מה יקרה אם תלחצו על הקישור הלא להזדהם עם המזיק יותר. זה לא ייקח הרבה זמן לפני המחשב הופך שמיש לחלוטין.

בנוסף, חוטפי טובע אתה בתוך ים של מודעות לא מאומתים ומסוכן. כל דף שטענת מכוסה לגמרי עם פרסומות. אפילו האתרים שהייתה בעבר ללא פרסומות הם עכשיו כבד על באנרים, קופונים, מבצעים, וכו ‘. בגלל adware, לא ניתן לגלוש באינטרנט בדרך כלל ולחיות בשלום. להיפטר ממנו, והכל יחזור לקדמותו. השתמש המדריך להסרת שלנו למטה כדי לעזור לך למחוק את הפורץ באופן ידני.

? אתה תקוע עם NetGaming Search? הורדת אותו בכוונה? אנחנו לא חושבים כך, ובכל זאת, זה עדיין במערכת שלך. איך זה נכנס? האמת היא כי המזיק גרמה לך נותן רשות להיכנס. כי זה לא יכולים להיכנס בלי זה. כך עשתה עם העזרה של טקטיקות מסובך כמו דוא ל זבל, עדכונים מזויף, זדונית קבצים מצורפים, חבילות freeware, מקורות שלא אומתו, קישורים פגומים, הורדות, ועוד. הדרך היחידה להגן על המחשב האישי שלך היא להיות על המשמר כל הזמן. אף אחת משיטות אלה אינה מספיק טוב לעבוד ללא חוסר הזהירות שלך. לא לספק את זה. לעשות בדיקת הנאותות. אם אתה לא לשמור על המחשב בטוח, אף אחד אחר יהיה גם.

הסרת NetGaming Search

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר NetGaming Search מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *