By | October 26, 2018

אם הדף Ncontentdelivery.info ממשיך להופיע על המסך, אתה בצרות. נקודות הקיום שלה היישר טפיל adware כי נקטה מגורים במחשב שלך. אבל אל תדאגי. זה סוג של תוכנה זדונית מטרות דפדפני אינטרנט בלבד. מוזילה פיירפוקס, גוגל כרום, ספארי, האופרה, Internet Explorer, הקצה של Microsoft – אין היישום הוא חסין בפני השפעתו. העבודה שלה היא להפוך את דפדפני האינטרנט שלך הצגת המודעה כלים. זה מסביר את המתקפה הפתאומית לספירה מתפתח בכל פעם שאתה פותח את הדפדפן שלך.

כל דף שבהם אתה מבקר יכוסו עם סוגים שונים של פריטים מוקפצים, באנרים, הודעות התראה מהבהב ומבצעים אפילו ב- text. מה שמעניין זה תוכן בחסות, היא כי זה יהיה מותאם אישית תופיע מושכת אליך, וליחסיו סיכוייה לקבל לחיצה. הטפיל ישלמו עבור כל קליק שתבצע על הפרסומות. עם זאת, אין חלק מהתפקיד של פרסום כדי לוודא שהיא תקדם את הדפים. אנו ממליצים לך להימנע לחיצה על המודעות מפוקפקים כאלה, כדי שלא ביודעין לפתוח דלת אחורית עבור האקרים שמחפשים דרך המכשיר שלך.

לרוב, משתמשים להתקין תוכנות פרסום טפילים במחשבים שלהם מבלי שיידע על כך. מצב זה עשוי להתרחש על-ידי פתיחת קבצים מצורפים דוא ל דואר זבל או קבצי הפעלה, לסמוך על זיוף עדכן הודעה, או התקנה של חבילות תוכנה המכילים תוכן זדוני מוסתר. . זה לא נדיר כדי לקבל את המחשב שלך נגוע תוכנות פרסום על ידי לחיצה על קישורים מפוקפק או מודעות. בגלל זה אתה צריך לשלם קרוב לב מה אתה לוחץ על.

האקרים הם היכולת להטעות אותך. כי הם משתמשים שלך רשלנות רשלנות נגדך. אל תהיה פזיז או נאיבית. לחשוב פעמיים לפני לחיצה על ‘אני מסכים’ הכפתור, וודא כי יש לקרוא את התנאים וההתניות לפני זה. מומלץ מאוד גם התקנת תחת מצב התקנה מותאמת אישית כאשר היא זמינה, כך אין תוכן מוסתר יכול לקבל מותקן אוטומטית במכשיר שלך ללא ידיעתך.

פרסום הוא טפיל מעצבן לעתים קרובות מקבל הערכת כראוי. זה המזיק אינו מזיק. שתפנים זאת, יותר טוב. חשוב לפעול מהר כאשר אתה מגלה שהמחשב שלך כבר לא פרסום-חופשית. על ידי השארת טפיל זה מציקים ללא התערבות, אתה תעשה רק גרוע המצב שלך. זה תקבלו אגרסיבי יותר ויותר ככל שהזמן עובר, אפילו לא המצב אינקוגניטו יציל אותך.

קריסות לקרטע, דפדפן ללא הפסקה הם הכל בגלל זיהום פרסום מעצבן זה. על מנת להחזיר את השליטה על דפדפן האינטרנט שלך, להגן על הפרטיות שלך, אתה צריך מיד במחיקה של adware אחראי על Ncontentdelivery.info ניתובים מחדש של פריטים מוקפצים. אחרת, אתה מסתכן לא רק מקבל את דפדפן האינטרנט שלך נפגע קשות אך לשים את המידע האישי והפיננסי שלך בסכנה.

הסרת Ncontentdelivery.info

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Ncontentdelivery.info מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *