By | August 7, 2018
Remove MySearch Redirects

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר MySearch Redirects. המדריך להסרת MySearch Redirects עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

חוטפי דפדפן הם מאוד מעצבן טפילים זדוני שיכול להפוך את הגלישה לחוויה גיהנום. אם אתה מרבה לקבל הופנה אל אתר my-search.com, פירוש הדבר כי הדפדפן שלך נחטף. MySearch redirects הם לא הדבר היחיד שתוכלו לחוות. הסימפטומים של זיהום חוטפי כוללים גם התקף פתאומי פרסומת, כמו גם שינויים לא מורשים של הגדרות דפדפן.

קורבנות של תוכנות זדוניות יבחינו כי הספק שלהם דף הבית, חיפוש הוחלפו את אותו דף אינטרנט. מה עוד, הדפדפן שלהם בקרוב יהפוך כלי הצגת המודעה. לא משנה איזה אתר אתה מבקר, אתה מקבל מופגזים המודעות רבים בצורות שונות – פריטים מוקפצים, ב- text, מהבהב הודעות, באנרים. המטרה העיקרית שלהם היא להפוך את המשתמש ללחוץ עליהם. פעילות כזו תוכיח כדי להיות קל מאוד, תודה על יכולתו של החוטף כדי להשיג הקורבן נתוני אינטרנט כמו גלישה היסטוריה, ולהרגלי הגלישה ואת לשאילתות חיפוש. פעולה זו מתבצעת על מנת לספק תוכן פרסומי אשר המשתמש ככל הנראה ללחוץ על…

חוטפי דפדפן הם מאוד ערמומי. עם זאת, הם לא יכולים לחדור המחשב בכוחות עצמם. הם צריכים את העזרה שלך כדי לעשות זאת. לעתים קרובות, משתמשים הענק ביודעין גישה טפילים זדוניות כאלה המידע האישי שלהם. הדבר יכול לקרות דרך פתיחת הודעות דוא ל זבל או קבצים מצורפים דוא ל וקבצי הפעלה משולחים לא מוכרים. אמצעים אחרים של החוטף הפצה כוללים חבילות תוכנה חופשית, בקשות לעדכון מזויפים, קבצי torrent פגום, נגוע קישורים, מודעות.

Remove MySearch Redirects

The MySearch Redirects Virus

אנו ממליצים לקוראים שלנו תמיד לקבל עדכוני תוכנה שלהם ממקורות, מורשים ואמינים בלבד. זה טעות לבטוח מוקפץ אקראי שמנסה לגרום לך על קישור חשוד כדי לעדכן תוכנה במחשב שלך. בנוסף, בעת הורדת התוכנה מהאינטרנט, הדבר החכם לעשות הוא לבחור עבור התאמה אישית או סוג התקנה מתקדמות. בדרך זו אתה יכול פשוט בטל תוכנות נוספות אשר לא נחשפה כראוי, שמעולם לא כוונה להוריד מלכתחילה.

חוטפי דפדפן להדביק רק הדפדפן שלך, לא את מערכת המחשב כולו. לכן הם לא נחשבים וירוסים אמיתיים. עם זאת, זה לא אומר שהם אינם מזיקים. . שלא תטעו טפיל זה זדוני הוא מסוגל לעשות נזקים. הסימפטומים של זיהום חוטפי כוללים חיבור אינטרנט איטי, קריסות תכופים, קופא של הדפדפן, ההתקנה של תוספות מפוקפק, הרחבות וסרגלי כלים ללא ידיעת או הסכמת המשתמש.

בשלב מסוים, הדפדפן של הקורבן ייכשל להציג את כל המודעות שנוצר על ידי החוטף. בסופו של דבר, הדפדפן יפסיקו לעבוד לחלוטין. חוטפי דפדפן בסכנה והפרטיות באינטרנט. אם ברצונך לחזור חווית הגלישה ובטוחה ללא פרסומות, תעקבו אחר ההוראות שלנו למטה, על מנת להיפטר טפיל זה זדוני.

הסרת MySearch Redirects

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר MySearch Redirects מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *