By | December 1, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר MY1TAB.COM. המדריך להסרת MY1TAB.COM עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

הדף MY1TAB.COM משויך זיהום סייבר. רואה בכל פעם שאתה פותח את אחד של הדפדפן שלך אומר רק דבר אחד. יש לך נודניק חוטפי דפדפן במערכת שלך. השניים הולכים יד ביד, אז קחו את המראה של האתר אזהרה שזו. והכי חשוב, צריך את זה. החוטפים הם מאוד פולשניות. הם עושים בלגן עצום של פעילויותיך באינטרנט. אתה תקוע עם המזיק הוא לא שונה. זה יהפוך את חווית הגלישה שלכם לסיוט. אל תתנו לזה. להישאר על אפילו דקה לאחר גילוי.

ברגע תזהה את האתר MY1TAB.COM, לקבל את העובדה. שאתה שיש דלקת במחשב שלך ולהתחיל לחפש את מקום המחבוא שלו. כשתמצא אותו, למחוק אותו בלי לחשוב על זה פעמיים. החוטף לא נועד להועיל לך. זה רק מועיל עבור crooks אשר יצרה אותו. אז, לא ניתן מספיק זמן על הלוח כדי לגרום לך נזק לעצמם. כי זה יכול וזה יגיע. הדבר הכי טוב לעשות את מזהה את זה היא להסיר אותו בהקדם האפשרי. ככל שזה נשאר, חמורה יותר הבעיות זה גורם לך. נקוט בפעולה!

ברגע הפולש נכנסת המערכת שלך, הכנת הבלגן מתחיל. הכל משתנה. חוטפי מתחיל ביצוע שינויים לא מורשים להגדרות של דפדפנים שלך. זה לא מפריע לבקש את רשותך פשוט כי זה לא צריך את זה. הוא מסוגל להפוך reshuffles ככל שתמצא לנכון. למשל, הוא מחליף את דף הבית ו מנועי חיפוש עם המחשבים זדוניות שלה עצמה. כמו כן, הוא מזריק המודעות בכל הדפים שבהם אתה מבקר.

המודעות גדלים במספרים עם כל יום שעובר. הם גם הופכים יותר ויותר פולשניות. אתה לא יכול לטעון אתר בלי זה להיות מכוסים לגמרי מודעות כל צורות ותבניות, למצמץ מול העיניים, חסימת תוכן העמוד. זה לא רק מעצבן באופן מדהים, זה גם מסוכן. אתה לא יכול לבטוח בכל דבר שאת רואה בגלל זיהום זה. רוב המודעות פגומים, אם תלחץ עליהם, הורדת לזיהומים יותר.

כנ את חלקות מוצלות שאתה כל הזמן מנותב מחדש. סינגל לחץ על העמוד הלא (ו אתה נאלץ לבקר הרבה. כאלה), לך להדביק את המחשב שלך עם מזיקים יותר. חוטפי לגמרי וביעילות חורבות פעילויותיך באינטרנט. אתם מפריעים בכל פעם שתעבור למצב מקוון. האתר טען לאט. דפדפנים שלך נאבק להציג תוכן כראוי. אתה רואה פרסומות בכל מקום.

המחשב, באופן כללי, מתחיל ביצועים טובים. מהירותו מאיטה את קצב העבודה לרמת זחילה. זה קורס לעתים קרובות. זה מאותחל מחדש ללא סיבה נראית לעין. התוכניות שלך ייקח המון זמן לפעול אפילו את חיבור האינטרנט שלך הופך להיות לא יציב. בעיקרון, באמצעות המחשב בולא מקוון הופך להיות אתגר אמיתי. שלא לומר משימה בלתי אפשרית. כל זה בגלל זה החוטף. למה לשמור את זה? כפי שאתה יכול לראות, שהוא מביא איתו שום דבר אבל צרות וכאבי ראש. להשתמש במדריך שלנו להסרת להלן ולהסיר אותו על המקום. . ברוק העתידית תהיה אסיר תודה.

איך הצליחה החוטף מנסה להיכנס למערכת שלך? הורדת אותו? . באמת? ועם זאת, זה שם. משמעות הדבר היא כי המזיק גרמה לך נותן רשות להיכנס. זה לא מצליחה ללא אישור אין אישור, אין כניסה. נשמע פשוט, אך מזיקים מצאו דרך לכופף את החוק הזה. הם עדיין לבקש אישור, אבל הם עושים את זה בדרכים שקטים ועלוקות אפשרי, עם העזרה של טקטיקות מסובך כמו חבילות freeware, דפים פגום וקישורים, זיוף לעדכן, טורנטים שלא אומתו, וכו ‘. אם אתה על המחשב שלך, לעשות בדיקת הנאותות. יותר תשומת לב, לא למהר. רשלנות מוביל לזיהומים. דריכות מרחיק את כולם.

הסרת MY1TAB.COM

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר MY1TAB.COM של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר MY1TAB.COM מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *