By | March 20, 2018
Remove Mozilla Firefox Critical Error

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Mozilla Firefox Critical Error. המדריך להסרת Mozilla Firefox Critical Error עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

אתה רואה את חלונות מוקפצים Mozilla Firefox Critical Error בעת גלישה באינטרנט? אם כן, היזהרו. התצוגה של “טעות” זו היא סימן רע. סינג אשר מציינת כי יש תוכנית שעשויות להיות בלתי רצויות, שאורב איפשהו בפינות של המחשב שלך. . זה נכון, יש לך גור על הסיפון. וזה האדם מכריח את המודעות Mozilla Firefox Critical Error עליך באופן יומיומי. לחרדה.

. כן, אתה נמצא במצב לא טוב אבל זה לא רע כמו Mozilla Firefox Critical Error מנסה לגרום לזה להיראות. קודם כל, “שגיאה” אינה אמיתית. זה הונאה. לא מאמין לאף מילה שכתוב. . הוא רק מנסה להפחיד אותך. ולגרום לך לעשות משהו שאתה תתחרט מאוחר יותר. . זה החדשות הטובות… החדשות הרעות, אולם, הוא כי הכלבלב הוא אמיתי, זה באמת במערכת שלך. הבה להסביר.

הכלבלב נכנסו האישי שלך, עכשיו מכריח את Mozilla Firefox Critical Error חלונות קופצים עליך. . למה? שהוא רוצה פאניקה ולפעול נגד האינטרסים שלך. לפי השגיאה, המכונה שלך שופע כל מיני סוגים של זיהומים אשר מסכנת את האבטחה שלך. כמו כן, הפריטים המוקפצים מציע כדי לפתור את הבעיה שעליך להתקשר מספר מסוים וליצור קשר “מומחה”. לא נופלים למלכודת הזו. בתור התחלה, הזיהום רק שיש לך על הלוח הוא הכלבלב מגעיל.

Remove Mozilla Firefox Critical Error

The Mozilla Firefox Critical Error Virus

שנית, אם אתה קורא לאנשים הללו הם ינסו לפתות אותך לתוך רכישת תוכנית תועלת, זיוף נגד תוכנות זדוניות מסוימות. שוב, המחשב שלך בסדר גמור, מלבד הכלבלב אל תסמכו על האנשים האלה. הם את הכסף שלך. הם רוצים תיכנסי לפאניקה כי ככה אתה תהיה יותר מוכן לעשות מה שהם אומרים. . הישארי רגועה לראות את התרמית בדיוק כפי שהוא, לא להחמיר את המצב על ידי מתן אמון ופושעי אינטרנט. אל תצור קשר עם אותם, לא לעשות שום דבר. הם מציעים. זה לא יהיה לטובתך. אתה לא צריך תוכנית מיוחדת להתמודד עם הגור הזה. באפשרותך לעשות זאת בעצמך.

פעם ספוט הפריטים המוקפצים Mozilla Firefox Critical Error, התחל לחפש מקום מסתור של הזיהום, כאשר אתה מוצא את זה, הסרתו על גילוי. אל תהססו, אל תבזבזו זמן בדיונים שונים שנערכו. להיפטר הכלבלב הוא כמובן הטוב ביותר של פעולה שבאפשרותך לנקוט. ברגע שזה נעלם, האזהרה Mozilla Firefox Critical Error יעלם גם כן. את חווית הגלישה שלך יחזרו למסלולם. מעשה! להשתמש במדריך שלנו להסרת להלן, לנקות את המחשב מפני המגיפה הזו. שמקדימים תעשה זאת, יותר טוב.

איך הגיע הכלבלב? כפי שאמרנו, Mozilla Firefox Critical Error הופיע בגלל הגורים ואת הכלבלב עצמו לא הופיע פתאום. זה היה ערמומי טקטיקות להיכנס למערכת שלך. כמה מן השיטות האלה כוללות הודעות דוא ל זבל, חבילות freeware, הקישור פגום, דפים, פרסומות של צד שלישי, עדכונים מזויפים, טורנטים שלא אומתו, וכו ‘. אם אתה מוטרד ורשלני, כל השיטות האלה יפעלו. אבל אם אתם ערניים יותר, אף אחד מהם לא יעבוד.

שים לב יותר כאשר אתה נמצא במצב מקוון. לא יקל על העבודה של פורץ המחשבים על-ידי הפעלת את עצמך לתוך מטרה נוחה. כמו כן, תשיג לעצמך תוכנית טוב נגד תוכנות זדוניות כדי לסייע לך במאבק נגד דלקות קיברנטי. תמיד לשמור את זה עד כה, באופן קבוע יסרוק את המחשב שלך כדי לוודא שהוא נקי.

הסרת Mozilla Firefox Critical Error

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Mozilla Firefox Critical Error מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Category: PUP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *