By | December 4, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר MOVETRAXBAM.BIN. המדריך להסרת MOVETRAXBAM.BIN עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

MOVETRAXBAM.BIN הוא מבשר רעות על העתיד. המראה מתמדת של דף זה הוא סימן ברור של הפלישה של זיהום סייבר. . כן, יש החוטף דפדפן במערכת שלך. אל תטעה את האתר עם חוטפי, למרות זאת. החוטף הוא תוכנית זדונית אשר כבר מותקן במערכת שלך והוא האתר דרכו של חושף את עצמו. זה כמו החזית. לכן לראות שהעמוד כל הזמן יילמד כאזהרה.

ברגע אתה מבחין בכל הדפדפנים בעבר אמין שלך, לנקוט בפעולה. להתחיל לחפש מקום מסתור של החוטף, כשתמצא אותו, למחוק אותו במקרה שהתגלה. זכור כי עוזב את הזיהום על הלוח הוא טעות ענקית. יותר זמן זה נשאר, הבעיות עוד לפניכם. בעיות אלה גדלים גם בחומרתם ככל שחולף הזמן. תעשה לעצמך טובה, חתך השהייה ב של המזיק קצר ככל האפשר. זה לא נועד להיות מועיל לך. זה לא יהיה. אתה רק תסבול בגלל זה לא לבזבז זמן, להסיר אותו לפני זה יש את השינוי כדי לגרום לך נזק רציני.

השם של החוטף נותן משם המטרה של זיהומים זו. הטפיל כמעט חוטף הדפדפנים שלך ואין דבר שתוכל לעשות בנידון. קודם כל, האתר MOVETRAXBAM.BIN הופך להיות כמו הצל שלך באינטרנט. אתה לא יכול לברוח מזה. אי אפשר להיפטר ממנו. . זה תמיד שם. בכל פעם שתעבור למצב מקוון, האתר יצוץ. הוא מופיע בעת פתיחת כרטיסיה חדשה. אתה מקבל מנותב מחדש אל אותו בכל פעם שתנסה טעינה של דף. הוא אפילו מחליף את מנוע החיפוש המועדף עליך ואת דף הבית מאחורי הגב. אבל הוא לא לבד. עקב חוטפי, אתה נאלץ לבקר רבים אחרים כמו גם באתרים מפוקפקים.

גלישה באינטרנט הופך להיות אתגר אמיתי. למצוא מה שאתה מחפש, הופכת משימה בלתי אפשרית. זה לא הכל. החוטף מגעיל גם מייצר טונות של המודעות, bombards לך איתם על בסיס יומי. זה לא רק מעצבן מאוד אך גם מסוכן מאוד. רוב הפרסומות האלה אינם בטוחים. הם גם מספקים יותר תוכנות זדוניות. אם יקרה לך ללחוץ על המודעה פגום, זהו זה. הורדת לזיהומים יותר במחשב נגוע כבר. אם מדברים על המחשב האישי שלך, הוא גם סובל. בגלל המזיק מגעיל, הביצועים שלו downgrades. מהירותו מאיטה באופן משמעותי, הוא חווה קריסה קבוע ו קופא.

דפדפנים שלך נאבק להציג תוכן בצורה נכונה. . זה סיוט… עם זאת, עליך להשלים עם זה. החוטף, כאמור, הוא נשלף. באפשרותך להסיר אותו לגמרי מהמערכת, וככל שתעשה כך, כך ייטב. אבל אל תשכח כי אתה חייב לפעול באופן מיידי. למצוא היכן המזיק מסתתר ולא להשתמש במדריך שלנו להסרת להלן ומחק אותו פעם אחת ולתמיד. תאמינו לנו, שזה הוא כמובן הטוב ביותר של פעולה שבאפשרותך לנקוט.

כיצד חוטפי להזין את המחשב שלך? האמת היא כי ישנם מספר שיטות שהדברה ייתכן שהשתמשת להתגנב לסיפון. חלקם כוללים קישורים פגומים, דפים, אומתו לאתרי אינטרנט למבוגרים, אחרים אתרים זדוניים, חבילות freeware, וכו ‘. אם ברצונך להגן על המחשב שלך, יותר תשומת לב, להיות יותר זהיר מה הדפים שבהם אתה מבקר, מה הקישורים שעליהם אתה בצע. כאשר מדובר על הגנה, זהיר מראש היא הדרך הטובה ביותר. לחשוב פעמיים לפני ביקור באתר מבט חשדני. לא לחץ על כל מודעה. אתה רואה. לפעמים בלחיצה אחת שווה את רשותך לזיהומים יותר מקבל מותקן. לעשות בדיקת הנאותות. קצת תוספת זמן, תשומת לב יכול לחסוך לך המון בעיות.

הסרת MOVETRAXBAM.BIN

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר MOVETRAXBAM.BIN מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *