By | March 20, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Microsoft Edge Critical Error Red Screen Scam. המדריך להסרת Microsoft Edge Critical Error Red Screen Scam עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

? אתה כל הזמן הטרדה מצד Microsoft Edge Critical Error Red Screen scam? האם אתה מקבל הופנה לאתר מוצל, וקבע כי אתה בצרות בכל פעם שאתה גולש באינטרנט? אם כן, אז אנחנו צריכים לספר לך כי המחשב שלך כנראה בנמלים החוטף דפדפן. המזיק נכנס במחשב שלך בשתיקה, היא כעת מראה לך את Microsoft Edge Critical Error Red Screen scam. זה התפקיד שלך כדי להיפטר הזיהום. לא להיבהל ולנקוט צעדים מיידית. ישנם הרבה נוכלים יותר בדיוק כמו זה, אם תיתן את הטפיל להישאר, יכריחו לראות כמעט כולן. לא להמר עם הבטיחות שלך. לסרוק את המחשב שלך ולמצוא איפה אורב החוטף מגעיל. ברגע שאתה עושה, למחוק אותו מיד. ככל שזה נשאר, גדול יותר הסיכון אתה נחשף מקבל.

Microsoft Edge Critical Error Red Screen scam יש מטרה. באופן לא מפתיע, מטרה זו היא הכסף שלך. ברגע שתנחת על העמוד הונאה, אתה מודע שיש משהו לא בסדר עם המחשב שלך. כי הוא שופע תוכנות זדוניות, אבטחה שלך נמצא בסיכון. . אז, אתה מתבקש להתקשר למספר 855-247-2962 כדי ליצור קשר עם מרכז התמיכה. אל תעשי את זה בשום פנים ואופן. אם יצרת קשר עם האנשים האלה, אתם תשמעו רק עוד שקרים. הם מנסים להפחיד אותך לחשוב כי הם היחידים. שיכולים לעזור לך. הם בטח ינסה לפתות אותך רכישת תוכנית מזויפת נגד תוכנות זדוניות מסוימות אשר לא יעשה משהו טוב לך. לא ליפול למלכודת של הונאה. . אבל, זה צדק בדבר אחד. . יש לך זיהום במערכת שלך, הפרטיות שלך היא למעשה בסכנה. זו עובדה. אבל לא בגלל המחשב שופע זיהומים. לא. הבעיה היחידה שלך היא החוטף הגורמת Microsoft קצה קריטי שגיאה אדום המסך תופיע.

חוץ מזה, המחשב יהיה בסדר. עם זאת, לא להמעיט את הזיהום. לעת עתה, זה רק מראה לך דף זה הונאה יחיד. אם תתני לו להישאר, זה יראה לך אחרים גם כן. ייתכן אפילו ליפול קורבן לכמה מהן. כמו כן, חוטפי מציץ? לך ומאיימת לחשוף את הנתונים האישיים שלך ופושעי אינטרנט מאחורי זה. אתה רוצה שזה יקרה? האם, לדעתך, שאנשים אלה ישתמשו פרטיך על מעשים טובים? כמובן, הם לא. הם להשתמש בו רק למטרות זדוניות שלהם. אל תתנו להם לעשות זאת. להשתמש במדריך שלנו להסרת להלן, להיפטר החוטף הזה לפני הוא מצליח לגרום לך נזק רציני. לא מטרידים אותי. הזמן הוא לא חבר שלך במצב הזה. . עליך לפעול במהירות האפשרית. אם לא, זה לא יהיה ארוך לפני שתתחרט על כך.

איך אתה? נדבק? כפי שאמרנו, Microsoft Edge Critical Error Red Screen scam הופיע בגלל החוטף. אבל איך החוטף להיכנס? האמת היא כי זה להשתמש בטקטיקות ערמומי כדי להיכנס לאזור. טקטיקות כמו הודעות דוא ל זבל, חבילות קישורים, freeware או shareware פגום, עדכונים לתוכנית או מערכת מזויפות, פרסומות זדוניות, טורנטים לגיטימי, וכו ‘. אם ברצונך להגן על המחשב מפני זיהומים עתידיים, אתה צריך לשים לב מה אתה עושה באינטרנט. להיות זהיר מה אתה לוחץ על, אילו דפים לבקר. אל תפתח מיילים מאנשים זרים. השתמש מקורות אמינים בלבד. תמיד להיות ערניים כי אף אחת מהשיטות הנ ל חדירה יכול להצליח בלי שיתוף הפעולה אינו פעיל, aka חוסר הזהירות שלך.

הסרת Microsoft Edge Critical Error Red Screen Scam

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Microsoft Edge Critical Error Red Screen Scam מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *