By | November 16, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר MapsVoyage Virus. המדריך להסרת MapsVoyage Virus עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

MapsVoyage הוא יישום מיועד לאנשים לעשות הרבה נסיעות. הכלי מספק קלט שימושי אשר יכול להקל הנסיעות שלך. MapsVoyage נותן הנחיות מדויקות במהלך המסע. יש קטלוג של מפות אשר יכול להיות שימושי למציאת אתר מסוים. לקבלת סיוע נוסף, הכלי מסייע עם הניווט. פונקציות נוספות כוללות מידע על תנועה עדכניים, מדריך טרנזיט. השירות יראה לכם מעבר מסלולים על מנת לסייע לכם להימנע התנועה. לפני רכישת MapsVoyage, אתה יכול לנסות אותו מהאתר הרשמי שלה, mapsvoyage.com. פשוט הזן את הכתובת, עסקים או מקום והיכה את סמל החיפוש. היישום יראה לכם את מדריכי טיולים. אם החלטתם להוסיף MapsVoyage במערכת שלך, אתה יכול לקבל זה מהאתר הרשמי שלה בחינם. התוכנית זמינה סיומת לדפדפן.

MapsVoyage עשוי להיראות תוכנית מועיל לגיטימי, אבל האמת היא שזה קשור סיכונים. מומחי אבטחה עשו מחקר על היישום, הם הגיעו למסקנה כי זה פרסום. הסיבה זה היא הדרך מוצלת תוכנה עובדת. הפעלת משימות בלתי מורשית על הרקע. עם פעילותה, MapsVoyage חושפת אנשים לסיכוני אבטחה. הראשון של פעולות לא רצויות מציגה פרסומות. Adware יוצרת סוגים שונים של מודעות, כמו באנרים, קופון תיבות, קישורים ב- text, freebies, הנחות, מוטבעת, המעבר, interstitial, הקשרי, צף, השוואה, מודעות וידאו. כדי להפוך אותם יותר מפתה, התוכנית חמקנית מעטר אותם עם ססגוניות, גופנים רהוט, אנימציות פלאש ואפקטים מיוחדים אחרים.

מה למשוך תשומת לב של המשתמש מודעה בתוכן שלה. מראה MapsVoyage קניות הצעות עבור מוצרי צריכה שונים, כגון בגדים, אביזרים, מכשירים טכנולוגיים, רהיטים, קישוטים, ספורט ציוד גינון, ציוד, משחקים, צעצועים ופריטים רבים אחרים. Adware שמה דגש על המחיר של סחורות המפורטים. זה יראה לכם הנחות, קופונים, מכירות, חבילות ומבצעים בלעדיים אחרים. כמו מפתים כמו השידורים, עליך לזכור כי הם לא מובטח מקורית. MapsVoyage אינו מוצא אותם עצמה. זה רק שמתווכת תוכן אשר סופק על ידי צדדים שלישיים. . זה מה המפתחים של התוכנית משלמים.

MapsVoyage הוא תמיכה ב- ad. המפתחים של הכלי סמויה קישור לאתרי אינטרנט השייכים אנשים ששילמו סוכנים לנהל מסעות פרסום. עבור שירות זה, הסוכן מקבל עמלות. הסכום מחושב על פי שיטת תשלום לכל קליק. בכל פעם שמשתמש בעקבות מודעה, סכום מסויים יתווסף סך העמלות. מכיוון משתמש הקצה לא לשלם את הרישומים הקניות הבאתי אליו, הביטחון האישי שלו אינה בראש סדר העדיפויות. Adware אינו פועל סריקות אבטחה. שכל מודעה נתון יכול להוביל אותך לאתר אינטרנט אשר מתפשט תוכנות זדוניות. עליך להימנע מהם לחלוטין.

כפי שהזכרנו בתחילת המאמר, MapsVoyage הפך זמין באתר האינטרנט הרשמי שלה. על-ידי ביצוע הכפתור הכחול בדף הבית, אתה תיזום את ההתקנה של ההארכה. עם זאת, אנשים רבים למצוא MapsVoyage במחשב שלהם בלי להיזכר כדי שרכשו אותו. אם זה קרה לך, לך יש את הפוקוס בזמן הלא נכון. ישנם כמה דרכים עבור adware לחדור למערכת שלך. בשיטת ההפצה הנפוצה ביותר היא bundling. הכלי סמויה לתפוס טרמפ עם יישומים פיראטיים, תוכנות freeware, תוכנות שיתופיות. המארח נקרא לקוח להורדה. זה המעביר את ההתקנה של הכלי מוסתרים. MapsVoyage יפורטו לאורך התנאים וההגבלות שלה בתור בונוס. אם לא תשנה את ההגדרות, זה תתאפשר לתוך המחשב שלך.

דרך נפוצה אחרת כדי להפיץ את MapsVoyage היא באמצעות דוא ל זבל. השולח ימזג את התוכנית מרושע עם קובץ מצורף. הוא לתאר את קובץ מצורף כקובץ מסמך חשוב, לדחוף לך לפתוח את זה מיד. גישה לקובץ host מספיקה כדי להפעיל את ההורדה ולהתקין של adware. התהליך הוא אוטומטי עם מאקרו או קובץ script. ודא כי ההודעה שלך מגיע משולח אמין. בדוק על חשבון הדואר האלקטרוני שהוא רגיל ליצור איתך קשר. הדרך הכי מונחה של הפצת תוכנה זדונית היא נסיעה התקנות. באתרי אינטרנט הנגוע נועדו כדי להתחיל את ההעברה של התוכנית מבודד על כניסה. אתה צריך להיות זהיר עם אתרי האינטרנט שבהם שאתה מבקר הקישורים שתעקוב אחר.

הסרת MapsVoyage Virus

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר MapsVoyage Virus מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *