By | November 27, 2017
Remove Login Easier New Tab Virus

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Login Easier New Tab Virus. המדריך להסרת Login Easier New Tab Virus עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

הכרטיסיה כניסה חדש יותר קל היא תוכנית אשר מפורסם כמו מועיל ולא מזיק. זה אמור לעזור לך להיכנס לתוך כל החשבונות שלך בקלות ובכך לחסוך לך זמן ומאמץ. עם זאת, שכן אין דבר כזה השירות הזה הוא מסווג כמו החוטף דפדפן, חוטפי דבר מועיל. הן כולן זדוני אז אל תעשה תחשוב כרטיסיה חדשה יותר קל להתחבר הוא שונה. זה לא. היא פועלת כמו כל שאר בני המשפחה הנורא הזה. לכן חשוב מאוד שלא אכפת זה יותר זמן לפעול בה בחופשיות במערכת שלך. מה עליך לעשות הוא להסיר אותו על המקום.

ברגע תזהה את הסיומת כניסה קלה על דפדפנים שלך, לקבל כי למעשה הם התמודדות עם זיהום, להתחיל לחפש דרך להיפטר ממנו. ככל שזה נשאר, מקבל הזדמנות לצאת מכלל גדול יותר. להגן על המחשב שלך ועל פרטיותך בעת זה לא מאוחר מדי. למצוא היכן המזיק מסתתר ולהסיר אותו. אנו מספקים מדריך להסרה ידנית לשימוש. אבל אם אתה מעדיף פתרונות אוטומטיים תמיד באפשרותך להוריד תוכנית אמין נגד תוכנות זדוניות כדי לעשות את העבודה בשבילך. יש לך אפשרויות, אך אין לך זמן. מה אתה בוחר, לפעול מהר. . השעון מתקתק.

החוטף הזה מתחיל עושה בלגן מיד לאחר חדירה. היא משפיעה על כל דפדפנים שלך. זה כולל את שלושת הפופולריים ביותר אלה, כלומר מוזילה פיירפוקס, גוגל כרום, Microsoft קצה אך המזיק הוא תואם בצורה מושלמת עם כל דפדפן אחר כי ייתכן שאתה משתמש. הוא מזריק אותם עם פרסומות. מה זה מתוכנת לעשות. אתה מקבל מוצפים בפרסומות רבות על בסיס יומי אשר ההאקרים שימוש כדי לקבל הכנסה לשלם לכל קליק. זה נכון. אם תלחץ, האקרים משלמים. הופכים את מעסיקם. . זה לא הכל, אבל

החוטף גם הפניות לך טונות של דפי חשוד מאוד כל הזמן. בכל פעם אתה מנסה לטעון דף, אתה בסופו של ביקור במקום זאת עוד אחת מוצלת. גלישה באינטרנט היא לא מה שהיה פעם… אתה לא יכול למצוא משהו שאתה מחפש, אתה תמיד חשופים לסיכון תוכנות זדוניות. אתם נחשפים גם סיכון ביטחוני. למעשה, זה הדאגה שלך.

Remove Login Easier New Tab Virus

The Login Easier New Tab Virus

כרטיסיה חדשה יותר קל להתחבר מציץ? לך, מפקח על כל צעד שלך באינטרנט. יש לו גישה שלך כתובות Ip, כתובות דואר אלקטרוני, שמות משתמשים, סיסמאות, חשבונות, הקשורות לדפדפן נתונים, וכו ‘. זה אפילו יכול לגנוב. את האישורים שלך באופן אישי המאפשר זיהוי אישי ופיננסי. אל תיתן לזה. אם ופושעי אינטרנט להשיג את ידיהם על פרטיך האישיים, אין דרך חזרה. אז אל תיתן שתרחיש לגולל. מחק את החוטף מציקים כל עוד יש לך את מה להגן.

איך נראה הכרטיסיה כניסה חדש יותר קל? למרות שיש לו על כפתור ההורדה הרשמי, אנחנו בספק שהורדת את זה בכוונה. ובכל זאת, אתה עדיין נגוע. . איך? חוטפי משתמש טריקים אחרים כדי להזין את המחשב שלך. בדרך כלל, זה נוסע מצורפות יישומים אחרים. להיות זהיר בעת התקנת תוכניות ללא תשלום. להשתמש במקורות רק אמין ולשים לב במהלך תהליך ההתקנה.

לא למהר להסכים לכל דבר. לקרוא את האותיות הקטנות קודם. האקרים להתפלל עבור חיפזון, הסחת דעת, רשלנות כדי להצליח. אל תעניק להם. הם מובילים ישר זיהומים. מה לא מוביל לזיהומים הוא ודריכות. להיות זהיר לעזור לך לזהות פולש בזמן ולמנוע מלהיכנס. . זה הרבה יותר קל לעשות את זה יותר כדי להתמודד עם טפיל מגעיל ברגע, זה כבר נהיה. . תחשוב על זה

הסרת Login Easier New Tab Virus

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Login Easier New Tab Virus מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *