By | March 27, 2018
Remove Linknotification.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Linknotification.com. המדריך להסרת Linknotification.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Linknotification.com הוא לא דף אמין. למעשה, זה סימן ברור של בעיות. אם אתה רואה את האתר הזה בכל פעם שתעבור למצב מקוון, אנו מצטערים להודיע לך כי המחשב שלך הוא כבר לא חופשי מזיהומים. יש פרסום מגעיל שאורב איפשהו בפינות של המחשב האישי שלך, זו האחת, מכריח את האתר Linknotification.com להופיע ללא הפסקה. לנקוט בצעדים מיידית. פרסום מזיקים לא יוצרים לוויה נעימה.

אל תצפה האיום שאתה תקוע עם להיות שונה. זה לא יהיה. למצוא היכן הוא מסתתר. ומחק אותו בהקדם האפשרי. אם תתני לו להישאר ולפעול בחופשיות, במוקדם או במאוחר זה יכול לצאת משליטה, ואז להחמיר את המצב שלך. אל תהססו. Adware עדיין טפיל, ויש מקום לכך במערכת שלך. תעשה לעצמך טובה ומחק אותו. את עצמך בעתיד יהיה אסיר תודה

Adware עושה בלגן מוחלט של פעילויותיך באינטרנט. לפתע פתאום, הדף Linknotification.com הופך את הצל המקוונת שלך, אתה רואה את זה על כל צעד ושעל. אתה אפילו לקבל הופנה אליו כשאתה מנסה לחפש משהו באינטרנט. כמובן, דף זה אינו היחיד. אתה נאלץ לבקר. ישנם רבים אחרים. Adware מוודא שתנחת באתרים מפוקפקים רבים ככל האפשר. בדרך זו, שהיא מייצרת הכנסה עליו הבעלים כי האתרים כבשתם ממומנים. Crooks מאחורי adware משתמשים בו כדי להרוויח הכנסה לשלם לכל קליק. בכל פעם שאתה לוחץ על משהו שנוצר על ידי המזיק, הם משלמים. אתה הופך מעסיקם. למרבה הצער, זה לא כל.

Remove Linknotification.com

The Linknotification.com Virus

עם הפרסום על הסיפון, לא ניתן לגלוש באינטרנט בשלום. . אתה כל הזמן בלחיצה אחת מן תוכנות זדוניות. שום דבר שאתם רואים על המסך שלך מאומתת. ישנם דפי נגועים רבים ופרסומות זדוני, אם תלחץ עליהם, להחמיר את הבעיה שלך. כל דף שטענת הוא כבד על פרסומות כל צורות של טפסים. לא משנה מה תעשה, המודעות האלה אחר כך. הם אפילו לצמוח במספרים ולהיות יותר פולשנית ככל שעובר הזמן.

. זה איך adware הורס את חווית הגלישה שלך. זה הופך את זה לסיוט. יותר זמן זה נשאר, את כן בפניך. למה לשמור את זה? למה לסכן את האבטחה שלך כאשר אתה יכול למחוק את המזיק ולקבל פעילויותיך באינטרנט לקדמותו? כל שעליך לעשות הוא בצע את המדריך הסרת שלנו בסוף מאמר זה ולמחוק את המזיק. אם אתה מעדיף פתרונות אוטומטי, באפשרותך להשתמש תמיד תוכנית אמין נגד תוכנות זדוניות כדי לסייע לך. לבחור את השיטה שלך ולפעול. ייטב לך להיפטר הזיהום, כך ייטב. עיכובים להוביל לנזק בלתי הפיך.

כיצד adware להזין? למרות שזה נראה כאילו הוא מופיע פתאום, זה לא קרה זה היה מותקן. כתוכנית s, המזיק לא יכול להיכנס ללא אישורך, לפיכך, הוא מבקש זאת. כמובן, זה לא לשאול בגלוי אך פונה בהולכת-שולל והונאה. לדוגמה, המזיק מתיימרת להיות עדכון של התוכנית על מנת לעבוד אתה. אם תיפלי למלכודת הזו. תן את זה, הנה זה

תתקין את הטפיל בעצמך. כדי למנוע זאת, אתה צריך להקדיש יותר תשומת לב מה אמרת “כן”. תמיד לקרוא את התנאים וההתניות לפני קבלת אותם בקפידה. אם אתה מזהה משהו יוצא דופן, לבטל את ההתקנה בהקדם האפשרי. זיהומים להתפלל עבור רשלנות של הקורבנות. אינם מעניקים שלך. לעמוד על המשמר ולהגן על המחשב האישי שלך.

הסרת Linknotification.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Linknotification.com של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Linknotification.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *