By | August 2, 2018
Remove Letsupdateourdomain.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Letsupdateourdomain.com. המדריך להסרת Letsupdateourdomain.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

הנוכחות של האתר Letsupdateourdomain.com הוא אף פעם לא סימן טוב. אם אתה כל הזמן מקבל מנותב לדף זה, פירוש הדבר כי הדפדפן שלך נחטף. ניתן גם להבחין כי הן את הבית והן את ספק החיפוש המועדף הוחלפו על-ידי האתר הזה גם כן.

חוטפי דפדפן הם לא בדיחה. אל תמעיט בערכם. . יש להם את הכוח לשנות את הגדרות הדפדפן גם להתקין יישומים מזויף, הרחבות או בסרגלי כלים יפורסמו שימושי… כלים כאלה הם הכל חוץ מזה. קיימים רק על מנת לסייע חוטפי תוכנית זדונית שלו. מה עוד, חוטפי דפדפן ניתן להשיג את הנתונים האינטרנט שלך כמו גלישה היסטוריה, גלישה והרגלי תוצאות חיפוש אפילו. על מה? כדי לוודא שהיא מייצרת פרסומת אישית אשר המשתמש ככל הנראה ללחוץ על. המטרה העיקרית היא ליצור הכנסה לשלם לכל קליק כזה מודעות.

האמצעי הנפוץ ביותר של החוטף התפלגות כוללים דוא ל זבל, קבצים מצורפים, חבילות תוכנה חופשית, מבקשת עדכון מזויפים, פגום קבצי torrent, קישורים מפוקפק, מודעות, וכו ‘. אם אתה נתקל על הודעות דואר אלקטרוני משולחים לא מוכרים, במיוחד אם כזה אותיות מסומנות כ ספאם, אנו ממליצים לא ללחוץ עליהם. לעתים קרובות יותר מאשר לא, דוא ל כזה למעשה נגועים בתוכנות זדוניות, יכול בקלות להפיץ את הזיהום הזה במחשב שלך. תהיו בטוחים כל עוד אתה לנווט נבהיר מעכשיו דוא ל כזה.

Remove Letsupdateourdomain.com

The Letsupdateourdomain.com Virus

דבר נוסף שאפשר לעשות, כדי להגן על המחשב מפני איומי סייבר, היא תמיד להסתמך על מקורות רשמיים, מורשים עבור עדכוני תוכנה שלך. משתמשים לעתים קרובות את טעות לבטוח מוקפצים אקראי, התראות על הודעות וללחוץ על קישורים מזויף כדי לעדכן תוכנית או יישום במחשב שלהם. מה בעצם קורה כי הם לקבל הופנה לאתרים חיצוניים מסוכן ואולי תשיק תקיפה זדונית במחשב שלהם.

חוטפי לא עשוי להיחשב מסוכן מאוד, אבל אל תטעו. . הם לא לזלזל… התקף לספירה מזיק לכאורה למעשה מסתיר איומים פוטנציאליים. אם במקרה לחץ על המודעה או מוקפץ שנוצר על ידי החוטף הזה, ביודעין תתני וירוסים אחרים גישה למחשב שלכם. מי יודע מה טפילים זדוני אורב מאחורי תוכן המודעה בוגדני כזה? אתה עלול להדביק את המחשב שלך עם סייבר וירוסים כמו סוסים טרויאניים, תולעים, ransomware, פרסום או תוכנות ריגול!

יתר על כן, בלחיצה אחת, אתם יכולים אפילו לפתוח דלתות אחוריות כדי האקרים אחרים שמחפשים דרך לגנוב מידע אישי כגון אבל לא מוגבל חשבונות בנק, סיסמאות, מספרי כרטיס אשראי, כתובות IP, שם משתמש, וכו ‘. אם אתה רוצה את המידע הפרטי שלך להישאר פרטית, אתה צריך להמשיך עם ההסרה של “וירוס” זה מגעיל, ברגע אתה מבחין את נוכחותה. ככל נתת אותו מסתובב חופשי במחשב האישי שלך, היה יותר גרוע תקבל התוצאות. לבזבז זמן, תעקבו אחר ההוראות שלנו למטה, על מנת להיפטר חוטפי דפדפן המעצבן הזה!

הסרת Letsupdateourdomain.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Letsupdateourdomain.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *