By | September 17, 2018

Letsupdateourdomain.com הוא אתר אינטרנט, קיומה של אשר הוא בשל נוכחותם של תוכנות פרסום. אם הדף הופיע בדפדפן שלך, זה סימן רע. איפשהו במחשב אורב טפיל מסוכן מתוך הקטגוריה תוכנות פרסום. מטרתו? כדי ליצור הכנסה ההאקרים מאחורי התוכנה הזדונית, כמו גם עבור הדפים בחסות הטפיל יציג. . זה פשוט, באמת פרסום יפיק מספר פרסומות פולשניות בדפדפן שלך. עבור כל קליק תעשה עליהם, ישלמו את הטפיל.

הדבר הוא, התוכן שקודמו יהיה באופן ספציפי ממוקד, להיראות אטרקטיבי יותר עבור המשתמש, ובכך מגדילים את הסיכוי של זה מקבל לחיצה. אם אתה נופל במלכודת זו, אתה עלול לקבל rerouted לאתרי צד שלישי חשוד ומסוכן אפילו. אתה רואה, התוכנה הזדונית מתוכנתת כך להציג מודעות רבים ככל האפשר. . זה לא חלק מהתפקיד שלה כדי לבדוק אותם… זה אומר, כי הפרסומות עשוי להוביל מקורות מסוכן זה יכול להזיק למחשב שלך.

פרסום כלל מופץ באמצעות מיילים וקבצים מצורפים, עדכונים מזויפים, נגוע קישורים ופרסומות, שחסם bundling, קבצי torrent, וכו ‘. . זה מאוד חשוב להיות זהיר בעת דפדוף באינטרנט. החיפזון המחפשים לשלב בין טיפול אלטרנטיבי ונוחות שני דברים האקרים משגשגים על רשלנות. בואו להרחיב. ברוב המקרים, משתמשים הם מהיר מדי לעבור תהליך ההתקנה, שהם פועלים אותה השגרה ‘הבא-הבא-הבא-סיום’ בלי אפילו שם לב על מה הם עושים. הקפד לקרוא את כל התנאים וההתניות לפני לחיצה על כפתור “אני מסכים”.

כמו כן, הקפד לבחור מצב מתקדם או מותאם אישית באשף ההתקנה. בעשותם כך, אתה תהיה מסוגל לראות יש התקנות אופציונליות מוסתר בתוך החבילה תוכנה. תוכנות זדוניות ידועה להסתיר תוכנות נוספות ככזה. אם תוכניות בונוס או אפליקציות קיימות, עליך לבטל את הבחירה בהם, אז הם לא הותקן במחשב שלך.

פרסום אינה משהו שתרצה במחשב שלך. טפיל זה מותר להישאר זמן רב יותר גרוע המצב שלך תקבל. כל יום, מספר המודעות מעצבן יגדל, מקשה מאוד עבור הדפדפן לשמור על קשר עם הצגת כל הפרסומת זה היא לזרוק את דרכו. בקרוב, תבחין כי הדפדפן שלך יתחיל לקרוס ומקפיאים, פיגר אחריו יהפוך התרחשות יומיומית, מהירות האינטרנט יקטן לפתע. וזה לא הכל.

פרסום יכול להתפשר בקלות את הנתונים האישיים שלך. מידע כגון אבל לא הוגבל לגלישה היסטוריה, תוצאות חיפוש, חשבונות בנק, מספרי כרטיסי אשראי, שם משתמש, סיסמאות, וכו ‘ יכולים בקלות ליפול לידיים של האקרים אשר מבקשים לשתף הנתונים עם אנשים אחרים למטרות רווח. הדרך היחידה לצאת מהסיוט הזה פרסום היא להסיר טפיל מגעיל זה מהמחשב שלך ברגע אתה מבחין את נוכחותה.

הסרת Letsupdateourdomain.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Letsupdateourdomain.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *