By | June 20, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Laborates.com. המדריך להסרת Laborates.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Redirect Laborates.com הוא סימן כי המחשב שלך יש שהסתנן החוטף דפדפן. תסמינים אחרים של זיהום כזה תוכנות זדוניות הן הגדרות הדפדפן מסולף, הוחלף ספק דף הבית, חיפוש, וכן לא מורשית ההתקנה של סרגל הכלים, תוספות והרחבות. מה עוד, ברגע זה המזיק זדוני חודר למערכת המחשב שלך, תתחיל להיות מופגזים פולשניות ad תוכן בצורה של חלונות קופצים, מציעה דילים בלעדיים, מיוחד, קופונים, מהבהב הודעות, מזויפים בקשות לעדכון, וכו ‘. הם ייראה אטרקטיבי למשתמש למטרה.

חוטפי יש את היכולת להשיג את ההיסטוריה ואת הרגלי הגלישה שלך, כמו גם שאילתות, כדי לייצר תוכן ממוקד סביר ביותר ללחוץ על חפש. . זאת מסיבה… זו הסיבה להרוויח עם כל הצג ולחץ.

חוטפי דפדפן הם אחד נרחב ביותר כפולה סוג של תוכנה זדונית. לעתים קרובות זה מקבל מופץ באמצעות הודעות דוא ל זבל, קבצים מצורפים דוא ל קבצי הפעלה של השולחים לא ידוע, חינם תוכנות מצורפות, עדכונים מזויפים, קישורים מפוקפק, חלונות קופצים, וכו ‘. מה אנו ממליצים לקוראים שלנו היא תמיד לוודא שהם מקבלים עדכוני התוכנה שלהם ממקורות מורשה ואמין בלבד.

בעת הורדת תוכן מהאינטרנט, אנו ממליצים על בחירה אישית או סוג מתקדם של תהליך ההתקנה, אתה יכול לקחת שליטה מלאה על מה בעצם מותקן במחשב שלך. לעיתים קרובות אנשים לא מבינים את זה יחד עם תוכניות ויישומים ההורדה מתחנגל, שיש תוכנות זדוניות גם כן. אתה לא יכול לראות רשימה מלאה של התוכנה כלולים אם תבצע התקנה מהירה. זו טעות שעושים רוב המשתמשים.

בעוד חוטפי דפדפן לא נחשבים כמו סוגים אחרים של וירוסים כמו סוסים טרויאניים או אפילו ransomware, הם עדיין להמעיט. מודעות לא יכול להזיק למחשב שלך בכוחות עצמם, אבל הם יכולים להפנות אותך לאתרים חיצוניים חשוד ומסוכן אפילו יכול להיות נגוע טפילים זדוניים אחרים. אם תלחץ על כל הפרסומות המפוקפק להיות הנוצרים על-ידי החוטף הזה, אתה מסתכן להתפשר על האבטחה והפרטיות שלך.

אם אתה לא רוצה את המידע האישי שלך נגנב על ידי האקרים רוצה להחזיר שקט ללא פרסומות הגלישה לחוויה, אתה צריך מיד להמשיך עם ההסרה של טפיל זה סייבר פשוט בצע שלנו הוראות מפורטות להלן כדי לגלות איך אתה יכול להתמודד עם חוטפי דפדפן הזאת פעם אחת ולתמיד.

הסרת Laborates.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Laborates.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *