By | November 17, 2017
Remove Koolmediaoffers.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Koolmediaoffers.com. המדריך להסרת Koolmediaoffers.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

התצוגה של הדף Koolmediaoffers.com הוא סימן ברור לפלישה adware. השניים הולכים יד ביד. אם אתה רואה את האתר, יש לך adware. . פשוט כך ובכל זאת, שאתה המצב לא פשוט בכלל. פרסום מזיקים לא לעשות עבור דיירים נעימים. -מנוגדות מאוד. הם עושים את הגלישה לחוויה גיהנום. הזיהום שאתה כרגע תקוע עם הוא לא שונה. שהוא מביא איתו שום דבר מלבד כאבי ראש ובעיות. ולגדול ככל שהזמן שבו מבלה על הסיפון, יותר הנושאים האלה מספרים וחומרת. אלא אם אתה רוצה והמצב להחמיר, להיפטר adware בהזדמנות הראשונה אתה מקבל.

המזיק לא כל כך קשה להתמודד עם אבל אתה חייב לפעול מהר. אם אתה מבזבז את זמנך ב וויכוחים מיותרים, זה לקבל מתוך שליטה ואז דברים יהפוך יותר גרוע. אמצעים נדרשים. לקחת את המראה של האתר Koolmediaoffers.com אזהרה שזו, לשים לב לזה מיד. ברגע זיהו את הדף, הקפד שאתם תראו אותו שוב. להתחיל לחפש מקום מסתור של adware, כשתמצא אותו, למחוק אותו באופן מיידי. עשה זאת כעת! עיכובים להוביל חרטה.

Adware, ברגע זה, מוסיפה תוסף מציקים כל דפדפנים שלך, ובכך לקחת שליטה מלאה. . אתה כבר לא אחראי… Adware הוא. הוא מחליט מה מקבל המוצגים על המסך. קח את האתר Koolmediaoffers.com כדוגמה. לפתע פתאום, הוא הופך להיות הצל שלך באינטרנט. אתה לא יכול לעשות צעד בודד משבש דף. פתיחת כרטיסיה חדשה, זה שם. מקלידים חיפוש, זה בין התוצאות. אתה מנסה לבקר בדף אחר, אתה מקבל הופנה אל Koolmediaoffers.com. שם הוא לא נפטר ממנו. אבל זה לא הכל. Adware גם מציף את מסך המחשב שלך עם אינספור פרסומות אשר, אם תלחץ על, האקרים להרוויח כסף. זה נקרא מנגנון תשלום לכל קליק. אתה לעזור נוכלים להתעשר. זאת ועוד, אתה מסתכן הבטיחות שלך בתהליך.

Remove Koolmediaoffers.com

The Koolmediaoffers.com Virus

הפרסומות שתראה ממומנים, אתה יודע לא לבטוח קישור ממומן. זה יכול בקלות להוביל אותך לדף, שופע תוכנות זדוניות או זה יכול להסתיר תוכנות זדוניות עצמה. בכל מקרה, אם תלחץ, התקנת תוכנות זדוניות אמר, סיכנת את המחשב שלך אפילו יותר. ? האם זו המטרה שלך כדי למלא את המחשב עם טפילים לנקודה כאשר זה לא יכול. להתמודד עם יותר, היא מתקלקלת? אנחנו לא חושבים כך. אתה לא צריך ללחוץ על שום דבר. כן, משמעות הדבר היא כי השימוש במחשב הופך להיות אתגר. אלא אם כן תסיר adware. אם כן, והכל יחזור לקדמותו. יהיו ללא פרסומות יותר ואת הפניות. המחשב יבצע בדרך כלל שוב. למה אתה מחכה? למחוק את הפורץ עכשיו! השתמש המדריך להסרת שלנו למטה כדי לעזור לך.

איך אתה? נדבק עם פרסום זה? זה בטח הגיע מצורפות בתוכנית אחרת, נהגת ברשלנות גם לשים לב. אם ברצונך להגן על המחשב שלך אתה חייב לעמוד על המשמר. לדוגמה, בעת התקנת תוכנית, לא למהר. קח את הזמן שלך כדי לקרוא את תנאי הסכם הרישיון Conditions/ לפני שאתה מקבל אותם הם עשויים להסתיר כמה פסוקיות מטעה שבו אתה לגמרי נגד ויש אם דילגתם עליהם, אין דרך חזרה.

כמו כן, לבחור הגדרות ההתקדמות באשף ההתקנה. . כן, הם אורכת זמן רב, אבל הם גם נותנים לך שליטה מלאה על ההתקנה בעת עם תקן אלה, הכל נעשה באופן אוטומטי. תוכל גם לראות ולהסיר כל apps בנוסף מצורפת מן הצרור לפני סיום ההתקנה ובכך למנוע זיהום מלהיכנס.

הסרת Koolmediaoffers.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Koolmediaoffers.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *