By | March 30, 2018
Remove KMPFaster

“כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר KMPFaster. המדריך להסרת KMPFaster הוא עובד עבור כל הגירסאות של Windows”.

KMPFaster היא תוכנה של תחזוקת מערכת. המטרה של היישום היא לשמור את המכונה לפעולה במהירות אופטימלית. KMPFaster יש שלוש פונקציות עיקריות. המשימה הראשונה היא להגביר מהירות הביצועים של המערכת. תכונה זו היא חופשית לחלוטין. פונקציות שתי האחרות הן עבור ניקוי ועדכון מערכת ההפעלה. הם עומדים לרשותכם בחינם טווח בסיסי. משתמשים יכולים לשדרג גרסה משופרת כדי להשתמש בתכונות אלה כדי מלוא הפוטנציאל שלהם. KMPFaster עושה ניתוח קבוע על הביצועים של המערכת, רשימות קלט את צורתו הנוכחית. זה כולל את הטמפרטורה של המחשב, העומס של המעבד, את מפרטי חומרה ותוכנה בסיסיים. מלבד פעולות שימושיות, KMPFaster מבצעת גם משימות לא רצויות, אשר יכולה להיות בעלת השפעה שלילית על המחשב שלך. בגלל זה, היישום הוגש תחת הקטגוריה תוכנית שעשויות להיות בלתי רצויות (גור).

מה הבעיות יכול לגרום KMPFaster?

בניגוד מטרתו המיועדת, KMPFaster יכול להאט את המחשב. התוכנית חמקנית מוקצה לבצע מספר משימות אשר יכולים להשתמש בהדרגה עד ה-CPU. זו אינה מוגבלת פעולות תחזוקה. KMPFaster מקיימת מסעות פרסום. זה יוצר המודעות אשר לקדם עסקה קניות עסקאות. ניתן להציג את הפרסומות בתבניות שונות, כולל פריטים מוקפצים, פופ-unders, קישורים ב- text, קופון תיבות, freebies, המעבר, interstitial, צף, הקשרי, מוטבעת, השוואה, פרסומות גדולות. אתה עשוי לקבל את הרושם כי זהו שירות בונוס, אבל המטרה היא שונה. KMPFaster אינה פועלת לטובת למשתמש הקצה. התוכנית מבודד יוצרת מודעות כדי להעלות את הכנסות עבור בעליו. הפרסומות מכילים מוטבע קישורים לאתרי אינטרנט נתמך. כל לחיצה מוסיף יחידה מסוימת העמלות הכולל, שילם עבור חסות תוכן של צד שלישי.

Remove KMPFaster

The KMPFaster Virus

הבעיה עם המודעות אינה המוטיב להצגת אותם. אם KMPFaster רק קשורה אישר קניות פלטפורמות, פעילות זו תהיה תועלת הדדית. עם זאת, התוכנית חמקנית לא להכיל סורק לסינון אתרים מסוכנים. הבעלים של הכלבלב להסכים לקדם את האתרים של כל הצדדים משלמים מבלי להפעיל בדיקה ביטחונית לו ולחפציו. משתמש הקצה הוא נטל את הסיכון לבד. הבעלים של התוכנית מוצלת מכסה כל ההתחייבויות, אחריות, המתייחס לבעיות אבטחה. הישות מאחורי KMPFaster היא חברה בשם Simplitec GmbH דרזדן, גרמניה. זה צריך לציין כי הכלבלב עוקב אחר היסטוריית הגלישה של המשתמשים. זה אוסף נתונים על הרגלי והאינטרסים שלהם. זה קלט משמש כדי לציין את התוכן של הפרסומות. תבחין כי הרבה מהם מחוברים שלך חיפושים אחרונים, רכישות מקוונות. שימו לב כי הבעלים של התוכנית סמויה למכור את הנתונים שהם אוספים אותך בלי לבקש את רשותך.

איך KMPFaster הותקן במחשב שלי?

KMPFaster יכולים להיכנס למערכת שלך מבלי שיבחינו. זה נפוץ תוכנה לא רצויה. השיטה המועדפת עליך עבור הכלבלב היא bundling. הוא נוסע עם freeware, shareware עותקים פיראטיים של כלי שירות בתשלום. התוכנית נוכלים מקבל כלולים לתנאים ולהתניות של הלקוח להורדה בתור בונוס. לאסור את ההתקנה שלה, אתה צריך למצוא איפה האפשרות עבור זה מוזכר הבחירה. מומלץ מאוד להכיר הסכם הרישיון למשתמש קצה (EULA) של כל התוכניות שאתה מוסיף למערכת שלך.

דוא ל זבל יכול לשאת KMPFaster, חבוי מאחורי מצורף. השולח ינסה לשכנע אתכם כי הקובץ הוא מסמך חשוב, כך היית פותח אותו. הוא יכול לייצג באופן שגוי ישות אמין, כמו הפוסט לאומי, חברת שליחים, מוסד פיננסי, רשת חברתית, ענף ממשלתי או המשטרה המקומית. לפני ביצוע הוראות מתוך מכתב, לבדוק את אנשי הקשר כדי לאשר זהותו של השולח. כתובת המייל הוא הסימן הטוב ביותר.

הסרת התקנה של KMPFaster

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר KMPFaster מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Category: PUP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *