By | November 28, 2017
Remove Keytar.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Keytar.com. המדריך להסרת Keytar.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

להיות כל הזמן לניתוב מחדש אל האתר Keytar.com הוא חדשות רעות. זה אומר כי אתה כרגע מארחים זיהום במחשב שלך. החוטף דפדפן. עכשיו, לפני שתיכנס לפאניקה, זכור החוטף הזה הוא לא כל כך קשה להתמודד. האמת היא כי אתה יכול היה נגוע איום רציני הרבה יותר כמו סוס טרויאני או זיהום ransomware. ביחס אליהם, החוטף הוא לא כל כך מסוכן. אבל אל תטעו. . זה לא מזיק…

יש דבר כזה כמו זיהום סייבר לא מזיק. הם כל יכולים, יגרום לך נזק. החוטף הזה כלול. החדשות הטובות הן, עם, את הזכות לקבוע הוראות שבאפשרותך להסיר את הפורץ לחלוטין מהמחשב שלך. אבל אתם חייבים לפעול באופן מיידי. נותן את זה עוד פעם על הלוח הוא רעיון רע. הדברה משתמשת כל שנייה לשורש עצמו עמוק יותר בתוך המחשב שלך. קח את הפניה Keytar.com כאזהרה, לשים לב לזה. ברגע אתה מבחין האתר הופכת את הצל המקוונת שלך, להתחיל לחפש מקום מסתור של החוטף ומחק אותו במקרה שהתגלה. אל תבזבז זמן. הזמן הוא לא חבר שלך. חוטפי זדוני, ויש לה להיות להסיר בהקדם האפשרי.

זיהום זה הורס לי מהנה ובטוחה בעבר את חווית הגלישה שלך. זה הופך את זה לסיוט. גלישה באינטרנט בשלווה הופך להיות משימה בלתי אפשרית. בתור התחלה, Keytar.com יופיעו על כל צעד ושעל מונעת ממך למצוא משהו שאתה מחפש. בכל פעם שאתה מחליט לעבור למצב מקוון, האתר יצוץ. . וזה לא לבד. בגלל חוטפי, אתה נאלץ לבקר עמודים רק מוצלים כמו רבים אחרים גם. אבל יש עוד.

Remove Keytar.com

The Keytar.com Virus

אתר מגעיל אפילו מחליף את מנוע החיפוש ואת דף הבית ללא כל סוג של הרשאה שלך. מרגע זה ואילך, שום דבר שאתם רואים על המסך הוא אמין. מנוע החיפוש החדש שלך לא להפיק את התוצאות בטוחים ומדויקים אחד תקוות. כמובן, ככל הנראה ישנם כמה קישורים בטוח, מודעות, אבל רובם פגומים, אתה לא יכול להגיד מי זה מי. אלא אם תלחץ. ובכל זאת, אם תלחץ על, אתה מסתכן החמרה והמצב.

המודעות לקדם ההתקנה של תוכן מפוקפק נוספים כגון סרגלי כלים בדפדפן אינטרנט, כלי אופטימיזציה של מוצרים אחרים, כל כך המפרסם פרסום יכול ליצור הכנסה לשלם לכל קליק. אתה רוצה להוריד תוכניות זדוניות יותר ולהיות ונותן החסות של נוכלים? אנחנו בספק. אבל אם תמשיך החוטף, זה בדיוק מה הולך לקרות. אתה לא יכול למנוע את המודעות ואת הקישורים במשך זמן רב מדי. זה יהיה בדיוק כמו הימנעות שימוש במחשב שלך.

חוטפי גורם לך למנוע את המחשב כי השימוש בו אינו בטוח. . זה לא כיף גם אבל אם תמחק החוטף, הכל יחזור לקדמותו. יהיו ללא פרסומות יותר ניתובים מחדש, המחשב שלך לא ביצועים טובים, ניתן יהיה לגלוש באינטרנט כמו פעם. להשתמש במדריך שלנו להסרת להלן ולהסיר את המגפה הזאת עכשיו. שנקדים, כן ייטב.

איך החוטף להיכנס? אחת השיטות הנפוצות ביותר נקרא freeware bundling. להיות זהיר מאוד בעת התקנת תוכניות במחשב שלך. במיוחד אם אתה מקבל אותם ממקורות אמינים, אשר אתה לא צריך לעשות! תמיד לבחור הגדרות מותאמות אישית באשף ההתקנה במקום הסוגים הבסיסיים. בדרך זו, אתה מוצגים עם רשימה של כל apps בנוסף מצורפת אשר עומדים להיות מותקן. אתה גם יכול לבטל את הבחירה בהם במסגרת ההתקנה הבסיסי, הם נכנסים באופן אוטומטי. הסר את כולם. תוספות כאלה הם לעתים קרובות יותר מאשר לא זדוני. אם אתה באמת צריך אותם, הורדת אותם את עצמך עד עכשיו.

הסרת Keytar.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Keytar.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *