By | November 9, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר JScoinminer Download Virus. המדריך להסרת JScoinminer Download Virus עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

JScoinminer הורד הוא כורה CPU סוס טרויאני. כפי ששמה מרמז, התוכנית חשאית נכתב ב- JavaScript. המטרה של וירוסים כאלה היא לנצל מחשבים על מנת להפוך את ההכנסות למפתחים שלהם. הם אוספים cryptocoins. Cryptocurrencies הפך יותר ויותר פופולרי בחודשים האחרונים אשר הוביל פושעי סייבר מיקוד אותם יותר ויותר. מובילי השוק הם ביטקוין, Monero, NEM, אדווה, DarkCoin, LiteCoin, Ethereum ו מקף. כריית cryptocoins היא לא תהליך קל. התוכנית הנפשע צריך הרבה משאבים עבור המטרה. הוא רוכש אותם ממחשבים של אנשים. התוצאות עלולות להיות חמורות. אנחנו יסביר יותר בנושא במהלך מאמר זה.

JScoinminer להוריד היא התפשטה באמצעות דפוסי כהה. מונח זה מתייחס טכניקות להפצה ערמומי. השיטה הראשונה שנדון גם הוא דואר זבל. התוכנית מבודד עשויים להיות מוסתרים מאחורי קובץ מצורף. השולח יתאר את המסמך כמו הודעה חשובה קיימת החברה או הארגון, כמו הפוסט לאומי, חברת שליחים, מוסד, בנק, רשת חברתית, ענף ממשלתי, חנות מקוונת או המשטרה המקומית. כדי הוכחה על הלגיטימיות של מכתב נתון, בדוק את פרטי איש הקשר. ללכת האתר הרשמי של הישות המתאימים להתייחסות.

דרך נוספת חוזה JScoinminer להוריד היא באמצעות תוכנית אחרת. כלים פיראטיים, freeware, תוכנות שיתופיות משמשים לאירוח וירוסים. חוסר הגנה הרישיון שלהם גורם להם קל לנצל. הסוס הטרויאני ייכללו בתוכנית הראשי בתור בונוס. תהיה לך האפשרות לקבל את זה או הבחירה. בעת התקנת תוכנה חדשה במחשב שלך, הקפד שלקרוא למשתמש הקצה הסכם רשיון (למשתמש קצה EULA). . זה היכן רשומים האפשרות עבור תוכנית נוספים. אין עליכם לקבל תוכנה נוספת. יש סיכוי גבוה כי זה זדוני. הטכניקה האחרונה שואנו הכתובת היא נסיעה התקנות. אתר אינטרנט פגומה או קישור פרוץ באפשרותך להעביר את התוכנית מרושע למחשב שלך. התהליך יופעל באופן אוטומטי כאשר אתה ניגש התחום המכיל. אתה צריך להיות זהיר על המקורות שאתה בוטח ב- web.

כאשר JScoinminer להוריד פורץ פנימה, תבחין בשינוי ההתנהגות של המחשב שלך. הסוס הטרויאני מנצלת את משאבי המערכת. היא משתמשת את כמות גבוהה של המעבד אשר משקף להשפיע לרעה על הביצועים של המחשב. המחשב יהיה קושי להשלים משימות בסיסיות. היא לעיתים קרובות לעכב, להקפיא, התרסקות, להחזיר הודעות שגיאה. JScoinminer הורדה עובד בקנה מידה גדול. היא מבצעת התקפות מרחוק על מחשבים ממוקמות בחלקים שונים של העולם. כל ההתקנים נגועים הם קורבן לעבירה באותו זמן. הסוס הטרויאני יוצר של botnet המחבר בין מערכות נגועות כל אחד עם השני.

פושעי סייבר לנתח את botnet מ פיקוד ובקרה (C & C) שרת. השרת יכול להימצא בכל חלק של העולם. ההאקרים לנצל מחשבים על-ידי שליחת פקודות. יהיה להם את המחשב לבצע פעולות לא חוקיות. כפי שהסברנו, המטרה העיקרית של הסוס הטרויאני היא שלי באינטרנט cryptocoins. זהו למעשה גניבה סייבר. מה עושה התוכנית חשאית היא לגנוב כסף דיגיטלי. הפעילות האחרת על סדר היום של JScoinminer להורדה היא להפיץ את עצמו. שוב, מ- botnet המחשבים לבצע משימה זו. ההאקרים יש להם לשגר התקפות מרחוק אשר שואפים להפיץ את הסוס הטרויאני להתקנים אחרים.

JScoinminer להוריד משתמשת המשאבים קולקטיבית של כל המחשבים הנגועים כדי לבצע את התקפות מרחוק. זו הסיבה מספר מערכות מעורב חשוב עבור האפקטיביות שלהם. אתה צריך לדעת כי יש מדינות אימצו חוקים אשר לשים משתמשי מחשב במצב קשה. אנשים הם אחראים על כל שימוש לרעה המכונה שלהם. משמעות הדבר היא כי אתה נדרש לעמוד על המשמר ולוודא כי לא מהווה איום. להתגלות. אם אתה שנדבקתי וירוס אשר מנצלת את המחשב שלך לאיתור אג’נדה פלילית, צריכים ליידע את הרשויות. כשל לפעול בזמן מפני האיום תוכל לנחות לך קנס.

הסרת JScoinminer Download Virus

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר JScoinminer Download Virus מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *