By | October 25, 2018

ההופעה הפתאומית של J7fs.Wcontentdelivery.info אתר צרות. זה לא דף אקראי. קיומה היא אינדיקציה כי המחשב נדבק בווירוס על ידי פרסום. לא מתעסקים עם אתר זה, או המודעות שזה יוצג באתר שלך. ברגע הטפיל פולש, היא תתקוף את דפדפני האינטרנט שלך זה לשנות את ההגדרות שלהם, אפילו להתקין סרגלי כלים מפוקפקים ויישומים ללא אישור שלך.

המשימה שלה? כדי להציג מודעות רבים ככל האפשר. זה אומר, כי לא משנה אתרי האינטרנט שבהם אתה מבקר, אתה לקבל נהרו עם מבצעים פולשניות. לקבל להשהות אפילו את קטעי וידאו באינטרנט על ידי הטפיל, אז זה יכול להפעיל את הפרסומות. Reshuffles J7fs.Wcontentdelivery.info קבוע יהפוך יומיומית. טפיל זה פרסום יעשה הגלישה שלך חוויה משלךלמעורבותך אם לא לפעול נגד זה לפתור בעיה זו על ידי הסרת אותו מהמכשיר שלך.

פרסום ידוע להסתתר מאחורי דוא ל זבל ופרסומות מוצל. המזיק הזה אורב גם קבצי torrent, עדכונים מזויפים, freeware, וכו ‘. החדשות הטובות הן, כי אין לו אפשרות לקבל בתוך המכשיר ללא עזרה. עזרה שלך, ליתר דיוק. זה נכון. הדרך היחידה זה יכול להדביק את המחשב שלך, היא אם תעניק זה גישה בעצמך. אתה לא לעשות את זה במודע, כמובן. נוכלים ינסה לפתות אותך להתקין אותו על המחשב מבלי שידע על כך.

האקרים לשגשג בזכות נאיביות של המשתמשים רשלנות. אם אתה לא משלם תשומת לב מה אתה עושה באינטרנט, אתה עלול בטעות לפתוח דלתות אחוריות עבור האקרים המבקשים גישה אל המידע הפרטי שלך. חשוב לסמוך על מקורות רשמיים ורק מורשה עבור עדכוני תוכנה שלך, כמו גם כדי לא לסמוך בעיניים עצומות של עדכון אקראי מוקפץ. לעתים קרובות, הודעות אלה להוביל מקורות לא מאומתים יכולים לגרום נזק למחשב. כמו כן, התקן תחת הגדרת מותאמים אישית או מתקדם כשהם זמינים לוודא כי אין תוכן מוסתר מקבל מותקן במחשב שלך ללא רשותך.

פרסום נועד ליצור הכנסה לשלם לכל קליק על יוצריה ועל העמודים שהיא תקדם. כדי להבטיח שאת ייעודה הוא מוצלח, תוכנה זדונית זו לרגל אחריך. בכל עמוד שבו אתה מבקר, כל תוצאת חיפוש תוכר על ידי הטפיל. נתונים אלה יסייעו האיום הקיברנטי הזה לספק פרסומות ממוקדות תהיה נוטים יותר לחץ על. למרבה הצער, גלישה שאילתות חיפוש וההיסטוריה לא ניתן הדבר היחיד שהטפיל יכול לגנוב ממך.

שלך IP וכתובת דואר אלקטרוני, סיסמאות, מזהה הכניסה, אישורי חשבון הבנק ואת מספרי כרטיסי אשראי יכול כמו בקלות ליפול לידיהם של עבריינים. נתונים כאלה יקר להם, כי הם יכולים לשתף אותו עם אנשים אחרים למטרות רווח. הדרך היחידה להחזיר את השליטה על הדפדפן שלך ולוודא כי הנוכחות המקוונת שלך מאובטחת כדי להסיר את הטפיל הקשורות adware אחראי על הפריטים המוקפצים ההודעות J7fs.Wcontentdelivery.info.

הסרת J7fs.Wcontentdelivery.info

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר J7fs.Wcontentdelivery.info של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר J7fs.Wcontentdelivery.info מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *