By | October 25, 2017
Remove Iupot.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Iupot.com. המדריך להסרת Iupot.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אתר האינטרנט של Iupot.com הוא חדשות רעות עבורך ועבור המערכת שלך. רואים את זה כל הזמן כאשר אתה גולש באינטרנט, מופנה אליו כל הזמן אומר המחשב שלך הוא כבר לא חופשי מזיהומים. יש זיהום סייבר על הלוח. Adware, ליתר דיוק. המזיק שכבר הספיק מתגלש על הסיפון, וזה אחד ללא כפייה Iupot.com לך הפסקה. לחרדה. כן, יש לך טפיל במערכת שלך, אבל זה אחד נשלף בקלות יחסית.

לעומת זיהומים אחרים כמו ransomware, סוסים טרויאניים, למשל, פרסום אינה קשה להתמודד. . זה הוא, אם אתה מתנהג באופן מיידי, כמובן. אם כל שנחוץ דברים להחמיר. האיום הקיברנטי כל הולך על הסף בסופו של דבר, אז זה יהיה הרבה יותר קשה לך להתמודד עם זה. . אל תבזבז את הזמן שלך אבל לפעול ברגע אתה במקום הדף Iupot.com משתלטים על דפדפנים שלך. . זה סימן אזהרה שלך… לשים לב לזה. תעשה לעצמך טובה, להיפטר adware מגעיל בהקדם האפשרי. אחרת, יהיה לזרוק המון בעיות בדרך שלך, זה לא ייקח הרבה זמן לפני שתתחרט לא שיש להסירו כשהייתה לך ההזדמנות.

Adware מתעסק עם חווית הגלישה שלך. החטטנות מתחיל מיד לאחר מיישב את המזיק. אתה מתחיל לחוות הפרעות קבוע בעת עיון. למשל, באתר של Iupot.com פתאום נמצא בכל מקום הוא מופיע על כל צעד ושעל. זה לא לבד, כי זה המועדף של האקרים. ובכל זאת, אתה מנותב מחדש הרבה אתרים בדיוק כמו מפוקפקים אחרים. אתה לא יכול לבקר בכל דף כי ברגע טוען אותו, לפתוח כרטיסיות נוספות, אתה מקבל מנותב אל עוד אחת מוצלת. . זה לא כל. Adware גם bombards לך טונות של ממש מעצבן פרסומות מוקפצות המקיפות את המסך כולו 24/ 7. לא הורסים זו חוצפה? . זה.

Remove Iupot.com

The Iupot.com Virus

המודעות הן כל כך הרבה שהם לחסום את תוכן הדפים. אפילו את העמודים שהייתה בעבר ללא פרסומות הן כעת כבד על כרזות. שלא ללחוץ על שום דבר. אל. Adware משתמש זה מודעות כדי להגביר את תעבורת אינטרנט לדפים מסוימים ולהפיק הכנסה לשלם לכל קליק. עם כל אחד הקליקים שלך, לך למלא את הכיסים של האקרים. זאת ועוד, אתה מסתכן הורדה יותר תוכנות זדוניות במחשב שלך. דבר שהמזיק מציג אפשר לסמוך עליו- בלחיצה על הפרסומת הלא נכון ואתה להוריד באופן אוטומטי עוד טפילים על הלוח. לא משלים עם זה. להיפטר במגפה מגעילים באופן מיידי. להשתמש במדריך שלנו להסרת להלן, בקרוב מספיק המחשב שלך יהיה נקי.

אבל איך הגעת עם פרסום הזה מלכתחילה? הורדת אותו בכוונה? אנחנו בספק, ובכל זאת, הנה זה. כיצד זה להזין? זיהומים כאלה עדיין תוכניות ולכן הם חייבים הותקן כראוי. זה אומר שהם צריכים את רשותך אז ישאלו אותי על זה. עם זאת, לא חושב כי הם מבקשים בגלוי. . הו, לא. הם משתמשים בטקטיקה ערמומית כדי לקבל שלך בסדר. אחרת, היית נותנת אותה. כמה טקטיקות אלה כוללים דוא ל זבל, עדכוני תוכנה מזויפת, חבילות freeware, אתרים פגומים וקישורים, פרסומות של צד שלישי זדוני, וכדומה

, האמת היא כי השיטות הם רבים מכדי לספור אבל לכולם יש דבר אחד במשותף. כל אחד צריך את חוסר הזהירות שלך לעבודה. בלי זה, הם כולם ייכשלו. כך, לא להיות רשלני. תמיד להחיל לנקוט משנה זהירות, להיות זהיר מה אתה מסכים. לא למהר ולשים לב מה אתה לוחץ על. זכור כי מניעת פורץ מלהיכנס הרבה יותר קל מאשר להתמודד עם התעלולים שלו מאוחר יותר. מניעת דורש עירנות.

הסרת Iupot.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Iupot.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *