By | July 18, 2018
Remove IntraQuery.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר IntraQuery.com. המדריך להסרת IntraQuery.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

קיומו של האתר IntraQuery.com בדפדפן שלך הוא סימן שיש לך בעיה חוטפי דפדפן על הידיים. תוכנה זדונית זו ידועה כדי לשנות את הגדרות הדפדפן ולהחליף את דף הבית, מנוע החיפוש המועדף ואת עמודי הכרטיסיות אפילו חדש באותו הדף.

מה עוד, זה יכול לקבל את המידע האישי שלך כגון אבל לא מוגבל סיסמאות, אישורי חשבון בנק, מספרי כרטיסי אשראי, גלישה היסטוריה, הרגלי הגלישה ותוצאות חיפוש. נתונים כאלה מוכיחה להיות מועיל מאוד בפעילות שלה כדי ליצור סוג ספציפי של תוכן המודעה יעלה את הסיכוי שהמשתמש לחיצה על זה. המטרה העיקרית של מודעות כזה היא ליצור הכנסה בתשלום.

Remove IntraQuery.com

The IntraQuery.com Virus

החוטפים הם לרוב בדרך כלל מופץ באמצעות bundling, בקשות לעדכון מזויפים, דואר אלקטרוני דואר זבל, הקישורים מזויף, מודעות, ועוד. אנו ממליצים קוראינו להיזהר כאשר הם מעדכנים את התוכנה שלהם. אמון רשמי המורשה ומקורות בלבד. אל תעשה טעות על ידי לחיצה על מוקפץ אקראי שמדרבן אותך ללחוץ על קישור חשודה, כדי לעדכן תוכנה במחשב שלך. ברוב המקרים, הודעות עדכון כאלה הם מזויפים.

כמו כן, אם הורדת התוכנה מהאינטרנט, ודא שתבחר מותאם אישית או סוג התקנה מתקדמות. לעתים קרובות, מפתחים לארוז מחדש תוכניות ויישומים יחד עם תוכנות זדוניות אשר לא יחשף כראוי. אם בצע העצה שלנו, יהיה באפשרותך להציג את התוכן המלא של חבילות כאלה, יכול בקלות את ההצטרפות תוכנות נוספות חשוד שנראה לך מיותרים או לא המיועד להורדת מלכתחילה.

בעוד חוטפי דפדפן לא נחשבים וירוסים אמיתי מאז הם רק להדביק דפדפנים, זה עדיין לא אומר כי הם לא מזיק. למעשה, קיימת סכנה מוסתר מאחורי המודעות שנוצרו על-ידי תוכנה זדונית זו. ייתכן לחיצה מופנה לאתרים חיצוניים מסוכן אשר מבקשים לפתוח דלתות אחוריות אל האקרים. אם אתה נופל למלכודת כזה, ייתכן שתקבל המחשב נגוע איומים מסוכנים אחרים, אפילו יותר, כמו סוסים טרויאניים, תולעים, או אפילו ransomware!

חשוב מאד לפעול במהירות. ברגע זיהינו את הנוכחות של החוטף דפדפן במחשב שלך. להשאיר אותה לנדוד ללא תשלום וללא התערבות יכול לגרום לירידה פתאומית הביצועים הכוללים של הדפדפן, תוכלו להתחיל לחוות קריסות בתדירות גבוהה. בשלב מסוים, הדפדפן שלך ייכשל לפתוח לגמרי, עושה עבודה עם זה בלתי אפשרי. אם ברצונך לחזור אל חוויית הגלישה ללא פרסומות ומאובטח, עליך להיפטר טפיל זדוניות זה בהקדם האפשרי!

הסרת IntraQuery.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר IntraQuery.com של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר IntraQuery.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *