By | April 16, 2018
Remove Insupposity.info

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Insupposity.info. המדריך להסרת Insupposity.info עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אם אתם כל הזמן מופגזים המודעות חתום על-ידי הדף Insupposity.info, אתה בצרות. משהו אינו כשורה עם המחשב שלך. זה בנמלים זיהום. זה נכון. יש טפיל adware איפשהו במערכת שלך, מסתתרים בצללים, לזרוע הרס. לחרדה. Adware הוא נשלף. אם אתה לוקח שורת פעולות, תוכל להתמודד עם זה. עם זאת, אל תתנו לזה להטעות אותך לתוך להאמין כי המזיק אינו מזיק. כמובן, זה לא. מספיק זמן זה יהפכו את חווית הגלישה שלכם לסיוט טהור.

המצב שלך לשמור על החמרה בכל יום. תעשה לעצמך טובה, אל תתנו את התרחיש הזה להתגלות. ברגע תזהה את הדף Insupposity.info והפרסומות שמביא, לנקוט בצעדים. למצוא איפה אורב adware ומחק אותו לפני שיהיה מאוחר מדי. ייטב לך להיפטר זה, הכי טוב עבור שלך ורווחה של המערכת שלך.

ברגע adware נכנס, זה לא לבזבז זמן. הוא מיד מדביק כל דפדפנים שלך, הופך אותם פלטפורמה פרסומית. Adware היא פלטפורמה פרסומית עצמה. אם זה להאריך את קיומה, זה צריך ליצור מודעות. כמו כן, יש מנגנון verifying מה שאומר כי כל מי שמוכן לשלם יכול להשתמש בו כדי לקדם. המזיק מאמת המפרסמים וגם מה מקודמת באמצעות שירותיה. את יודעת מה זה אומר? האקרים את היתרון של המזיק. הם להשתמש בו כדי להפיץ תוכן זדוני באינטרנט, כמו גם עבור הכנסה לשלם לכל קליק.

Remove Insupposity.info

The Insupposity.info Virus

אין אמון דבר שאתה רואה על המסך. רוב הסיכויים שזה לא בטוח. אם יקרה לך ללחוץ על הקישור ad/ הלא נכון, אתה בקלות להדביק את המחשב שלך אפילו יותר. כמו כן, על ידי לחיצה, אתה לעזור נוכלים להרוויח כסף על חשבונך. האם זה נשמע לך טוב? כמובן, לא. אבל יש עוד. Adware מגעיל משמיד ביעילות פעילויותיך באינטרנט רגיל בעבר. הפניות דפדפנים שלך לדפים מוצל כל הזמן וזה מונע ממך באמצעות המחשב בשלום. דמיינו שיצטרכו להתעסק עם פרסומות רבות על בסיס יומי.

המודעות לכסות את המסך כולו בכל פעם שתעבור למצב מקוון. לא משנה מה תעשה, אתה לא יכול להיפטר מהם. הם אפילו הופכים יותר ויותר אגרסיביים ככל שעובר הזמן. במוקדם או במאוחר לחיצה על אחד, ואז להחמיר את המצב שלך. מחק adware בהקדם האפשרי. ברגע שזה נעלם, המודעות כבר לא יהיה שם יותר מדי לא מקבל מנותב דפדפנים שלך גם כן. והכל יחזור לקדמותו. בצע את המדריך להסרת שלנו בסוף מאמר זה, לנקות את המחשב של המגפה הזאת. אם לא, אתה תתחרט על זה

כיצד adware להזין את המחשב שלך? המזיק לא נראה כמו קסם. זה לא יכול לפרוץ האישי שלך כי זה לא וירוס בלתי מתוחכמת. זוהי תוכנית זדונית, בתור שכזה, היא זקוקה לאישורך על הפרק שלה. על מנת לקבל את הסכמתך, המזיק פונה בהולכת-שולל והונאה. זה בדרך כלל נוסע באינטרנט ארוזות לתוכניות אחרות אשר תתקין במחשב האישי שלך.

תמיד להיות על המשמר בעת התקנת אפליקציות כמו שאתה לא יודע. מה עוד עשוי להיות מחובר אליהם בתור “בונוס”. לבחור הגדרות מותאמות אישית באשף ההתקנה בכך שהם מאפשרים לך לראות אפליקציות נוספות כל אשר עומד להיכנס המחשב לצד המקורי. להסיר אותם לפני סיום ההתקנה. בדרך כלל, כגון תוספות זדוני הינם אתה לא צריך אותם על הסיפון. אל תהיה זהיר מספיק לתת להם להיכנס.

הסרת Insupposity.info

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Insupposity.info מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *