By | February 28, 2018
Remove Ib.adnxs.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Ib.adnxs.com. המדריך להסרת Ib.adnxs.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Ib.adnxs.com היא זיהום פרסום מגעיל. . למעשה, זה הדף מצביעה על נוכחות פרסום. פעם אחת, את מזהה את זה משתלט על דפדפנים שלך לקבל כי אתה בצרות. Adware כבר במערכת שלך ואין התצוגה של Ib.adnxs.com הוא את דרכו להכריז על עצמו. אתר זה הוא סימן אזהרה שלך. לך כדאי לשים לב לזה ברגע זה מופיע, ולפעול. פרסום מזיקים לא ייתכן הסוג המסוכן ביותר של זיהומים אבל הם גם לא מזיק.

אין הטפיל אינו מזיק. כמה פשוט לגרום לבעיות יותר מהאחרים. השורה התחתונה היא כי הם מסוכנים. פרסום זה כולל. בהתחלה, אתה לא מבינים אותו, אך המזיק יהיה מעצבן יותר ויותר ככל שחולף הזמן. לא לתת לו הזמן כדי לצאת מכלל שליטה. חותכים שהותה קצר ככל האפשר. ברגע שאתה רואה את הדף Ib.adnxs.com, למצוא איפה אורב adware מגעיל ומחק אותו על המקום. זהו המסלול הטוב ביותר של פעולה שבאפשרותך לבצע, שמקדימים לקחת את זה, כך ייטב. אחרת, והמצב ימשיך החמרה מרגע לרגע.

Adware במסורת מאחורי הגב, אבל לא הרבה זמן לאחר הפעלת ששמת לב לזה שמשהו. אינו כשורה. לפתע, אתה לא יכול אפילו לגעת דפדפנים שלך בלי האתר Ib.adnxs.com צצים. זה בכל מקום. אתה אפילו למצוא אותו בין תוצאות החיפוש. הוא הופך להיות שלך באינטרנט לווייתי, לא משנה מה תעשה, זה לא נעלם. כופה עליו את adware, עמודים בדיוק כמו מפוקפקים אחרים עליך ללא-הפסקה. אבל זה לא הכל. אנחנו מדברים על פרסום ויש no adware אשר לא להפציץ את הקורבנות שלה עם אינספור פרסומות על בסיס יומי. המזיק טובע אתה בים של חלונות קופצים בכל יום. שאין דף עזב בלי פרסומות על כל המסך.

אנחנו מדברים באנרים דילים, קופונים, הצעות, חלונות קופצים, מודעות וידאו, פחות או יותר כל דבר אחר אתה יכול לחשוב מחוץ. מודעות בכל מקום בגלל adware. זה עובדה. הם אפילו לצמוח במספרים ככל שחולף הזמן, להפוך את חוויית הגלישה שלך קשה יותר ויותר. אבל הכי מעצבן כמו אלה מודעות, ניתובים מחדש יכול להיות, יש משהו אחר. אתה צריך לדאוג. הודות adware, אתה כל הזמן נחשפים תוכנות זדוניות סיכון.

Remove Ib.adnxs.com

The Ib.adnxs.com Virus

כל הדפים, מודעות, קישורים שאתה רואה הם אמין במיוחד. רובם הם, ללא ספק, פגום, אם תלחץ עליהם, להחמיר את המצב שלך כבר רע. . זה איך המזיק חורבות פעילויותיך באינטרנט. גלישה באינטרנט בשלום עוד אפשרי. . אתה תמיד בלחיצה אחת בלבד זיהומים… לא משלים עם זה! יש רק דרך אחת כדי להיפטר בנושאים אלה. הסר adware לתמיד. ברגע שזה נעלם, והכל יחזור לקדמותו. אם ברצונך למחוק את המזיק באופן ידני, בצע את המדריך להסרת שלנו למטה.

איך אתה? נדבק? פרסום זה, כמו רבים אחרים מזיקים, פונה והולכת שולל בלבד על מנת להדביק את המחשב שלך. לדוגמה, תוכנות מצורפות היא אחת השיטות הכי פופולרי ויעיל. במיוחד אם אתה משתמש דפים שלא אומתו כמקורות להורדה. אם לא תבדוק את הצרור כולו אתה לא יכול לדעת מה עוד אתה מקבל למעט התוכנית שרצית במקור. בגלל זה אתה תמיד צריך לבחור עבור הגדרות מתקדמות במהלך תהליך ההתקנה, אשר נותן לך שליטה מלאה.

כמו כן, התנאים וההתניות צריך להיקרא לא שהמערכת דילגה עליהם אחרת שאתה מסתכן להסכים משהו שאתה לגמרי נגד. יתר על כן, לא לדלג על שלב ההתקנה ולאחר לא בצורה עיוורת לחץ על “הבא”. זו הדרך הקלה ביותר כדי לקבל תוכנות זדוניות על הסיפון ואתה תהיה אשם.

בשיטות חדירה האחרות הן דוא ל זבל, פגום pages/ links/ הורדות, עדכונים מזויף. הנקודה היא זו שאתם נזהרים קצת יותר. יש לך סיכוי באיתור פורץ בזמן. לא להיות רשלני כמו זה בדיוק מה צריך טפילים. אל תגרום לעצמך מטרה קלה אף יותר. לעשות את ההפך. לעמוד על המשמר, להגן על עצמך מפני התקפות הסייבר של אוטר.

הסרת Ib.adnxs.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R. יחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Ib.adnxs.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *