By | October 25, 2017
Remove I30city.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר I30city.com. המדריך להסרת I30city.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אם אתה רואה את I30city.com כל הזמן, אתה נגוע. המחשב בנמלים של טפיל adware, וזה הזמן לנקוט צעדים. פרסום מזיקים אינם כמו מסוכן והרסני כמו זיהומים אחרים אך הם לא עושים עבור דיירים נעימים. כך, לקחת את המראה של הדף כאות אזהרה, לפעול לפיו. אף-על-פי adware הוא יחסית קל להתמודד, אם ניתנה מספיק זמן, זה עלול לגרום לך נזק בלתי הפיך.

אל תחכו תרחיש הזו להתגלות. חתך השהייה ב של המזיק קצר ככל האפשר. ברגע אתה במקום הדף I30city.com, מקבלים כי העובדה שאתה בצרות ולהתחיל לחפש דרך החוצה. למצוא היכן מסתתר הזיהום מגעיל ולהסיר אותו במקרה שהתגלה. אם לא, המצב שלך להחמיר ככל שחולף הזמן. ככל שהאיום נשאר, הבעיות עוד זה גורם. . בעיות, אשר הפנה גם מספרים וגם חומרת. תעשה לעצמך טובה ולהסיר את הפורץ בהקדם האפשרי. מהר לך לנקות את המחשב, ייטב. בסוף מאמר זה, תוכלו למצוא מדריך להסרת מפורט אשר אתה יכול לעקוב אחר כדי להסיר באופן ידני את הזיהום. כל שעליך לעשות הוא בצע את השלבים לפי הסדר המדויק נתון ובקרוב מספיק המחשב מווירוסים שוב יהיה.

ברגע adware מזין, שזה יתפשט דפדפנים שלך. זה מוסיף תוסף מציקים כל דפדפנים שלך. על-ידי הוספת תוסף זה, המזיק מזריק דפדפנים שלך עם פרסומות. . למה? כי זה מטרתו. הוא חייב לייצר הכנסות לשלם לכל קליק עבור אותו בעלים אז זה bombards אותך עם פרסומות. לפתע פתאום, אתה רואה את המודעות בכל עמוד שבו אתה מבקר. קופונים, מבצעים, הצעות, באנרים, טקסטים, חלונות קופצים, פופ-unders, פרסומות וידאו, השוואות, מבצעים נהדרים, ההצעות הטובות ביותר, וכו ‘. אם תלחץ על מודעות אלה, לעזור נוכלים להרוויח כסף. . הם משתמשים בך כתומך שלהם זה נשמע כמו רעיון טוב? לא! לא רק אתה שמממן את העסק שלהם, אלא הם גם לחשוף את עצמך בפני סכנה.

Remove I30city.com

The I30city.com Virus

רוב המודעות פגומים. הם גם מובילים לדפים מוצלת מלאה של תוכנות זדוניות או הם טומנים בחובם תוכנות זדוניות עצמם. בכל מקרה, בלחיצה אחת זה כל מה שדרוש לך כדי להוריד יותר זיהומים במחשב נגוע כבר. אולי יש פרסומות בטוח גם כן, אבל אין שום דרך לדעת מי זה מי. אלא אם אתה לוחץ. אנו ממליצים שלך לא לקחת את הסיכון הזה. את חווית הגלישה שלך כבר נהרסה, המחשב שלך הוא יתארחו עקב פרסום יחיד זה. תאר לעצמך מה יקרה אם תתקין עוד טפילים. זה יהיה מכוער. להסיר את תוכנת פרסום, והכל יחזור לקדמותו. הזיהום גם מסכנת את הפרטיות שלך על-ידי מרגלת אחריך ואיסוף נתונים רגישים. אל תיתן לזה. להגן על פרטיך האישיים.

איך אתה? נדבק עם זה? בדרך כלל, תוכנות פרסום חלקים להסתמך על חבילות תוכנה חופשית כדי להגיע ליעדם. בפעם הבאה שאתה מוריד ומתקין תוכנה חופשית את האינטרנט, להיות יותר זהיר. אל תאיץ את התהליך, לא בצורה עיוורת לומר כן לכל דבר. קרא את התנאים וההתניות קודם. אם אתה מזהה משהו יוצא דופן, לבטל את ההתקנה. כמו כן, לבחור הגדרות מותאמות אישית באשף ההתקנה. מתחתיהם, ניתן יהיה לראות כל האפליקציה המצורפת בנוסף בחבילה, כמו גם הבחירה. נוכלים לא מצפה ממך לעשות זאת ולכן הם לצרף תוכניות זדוניות שלהם. ובכן, להוכיח שהם טועים. . אל תהיה עצלן, לעשות בדיקת הנאותות. רשלנות הוא רחוב חד סיטרי לזיהומים. דריכות שומר עליך.

הסרת I30city.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר I30city.com של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר I30city.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *