By | January 23, 2018
Remove HillTopAds.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר HillTopAds.com. המדריך להסרת HillTopAds.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

HillTopAds.com הוא אתר המקדם את שירות הפרסום המקוון. הפלטפורמה נתמכת על ידי האתר Rapidyl.net. כשאתה נוחת ב- HillTopAds.com, תראה השירותים שהיא מציעה. פלטפורמת מבטיח לשפר את תעבורת האינטרנט לתחומים נבחרים ויש להם להיראות יותר גבוה ב- Google. אם אתה מפרסם, אתה עלול למצוא שירות זה מסקרן. אם לא, אתה כנראה לא האדמה באתר זה על ידי הבחירה שלכם. בכל מקרה, צריך אתה לא לרכוש את השירותים המוצעים. מומחי אבטחה גילו כי HillTopAds.com קשורה תוכנית פרסום.

הנוכחות של התוכנית נוכלים יוביל בנושאים שונים עם המחשב שלך. קודם כל, המערכת שלך יאטו את קצב העבודה לרמת זחילה. המחשב לעיתים קרובות להקפיא, התרסקות, ולחזור הודעות שגיאה. ביצועי המערכת מפורק הוא רק לבעיה קטנה לעומת האיומים הביטחוניים שכרוך adware HillTopAds.com. התוכנית מרושע יכולה להוביל אותך לאתרי אינטרנט זדוניים. זה יכול גם אוספים מידע אישי עליך ולמכור אותו כדי ספקים יחידים. שירותי הפרסום המוצע הם רק כיסוי עבור המטרה האמיתית של הכלי.

הפעולות של adware HillTopAds.com הגיון, בהתחשב במה שעומד על מטרתו המוצהרת. התוכנית חמקנית תציג מודעות על המסך. הם יציגו שאת המקח קניות עסקאות עבור מוצרי צריכה שונים, כמו בגדים, מכשירים טכנולוגיים, ריהוט, אביזרים, ציוד ספורט קישוטים, ציוד גינון, משחקי וידאו, ועוד רבים אחרים. התוכנה מוצעים ב- HillTopAds.com אמור לסייע מפרסמים לעבור את התוכן שלהם למשתמשי הקצה. זה לא הגיוני עבור התוכנית להתייחס אליכם כאל משתמש. זה מרמז כי שם היישום הוא לא אמין.

כאן הוא מה המצב סביב הפרסומות. המפתחים של HillTopAds.com פרסום תמיכה תוכן צד שלישי תמורת תשלום. המודעות מכילים ניתוב מחדש של קישורים ממומנים פלטפורמות. כל לחיצה מוסיף סכום מסוים לסכום הכולל שהם מקבלים. שיטת תשלום זה נקרא מערכת תשלום לכל קליק. הרבה בעלי אתרי אינטרנט לשלם סוכנים כדי לקדם את התוכן שלהם. זהו שירות רגיל, אבל יש כמה פרטים אשר צריכים להיות מופנית. הסוכן פרסום צריך להבטיח את אמינות האתרים שהוא מקשר. . זה לא בא לידי ביטוי עם adware HillTopAds.com.

Remove HillTopAds.com

The HillTopAds.com Virus

היוצרים של הכלי מוצל לא פגשתי את תקני האבטחה הדרושים. התוכנית חמקנית יכול לקחת אותך לאתרים פגומים, עם תוכנות זדוניות. אם אתה חוזה זיהומים, התוצאות יהיו לבד בנטל. מנהלתיים ליצירת מאחורי האתר HillTopAds.com יש disclaimed אחריות על בעיות הקשורות לאבטחה. הישות מאחורי התחום היא חברה מלונדון, אנגליה בשם Hilltop המודעות בע מ על-פי התנאים וההגבלות ואת ההסכמים מדיניות פרטיות, החברה אינה אחראית על התוכן של ספקים חיצוניים. אם אתה נדבק בווירוס על ידי בעקבות מודעה, תצטרך להתמודד עם המצב בכוחות עצמך.

בעיה נוספת סביב adware HillTopAds.com היא בריחת נתונים. התוכנית סמויה מוגדרת לנהל מעקב אחר הפעלות הגלישה של המשתמשים ולאסוף מידע עליהם. זה ירשום את היסטוריית הגלישה שלך, מעקב עוגיות, הקשות, IP כתובת, מיקום גיאוגרפי, אזור חיוג, דוא ל, מספר טלפון, אישורים כספיים, סיסמאות ושמות משתמשים. הבעלים של התוכנית הנפשע תמכור את הקלט שנאספו בשווקים דארקנט בלי לבקש את רשותך. המידע הפרטי שלך יכול ליפול לידיהם של פושעי סייבר.

HillTopAds.com adware מופץ במספר דרכים. השיטה הרגילה היא bundling. Freeware, shareware ויישומים פיראטיים יכול לשאת את קובץ ההתקנה של adware. הם יציעו את התוכנית לא רצויות בתור בונוס. אם לא תבטלו אותה, זה תינתן גישה למחשב שלך. הקפד שלקרוא את התניות והתנאים של התוכניות שהתקנת במחשב שלך. דואר אלקטרוני דואר זבל יכול להכיל את קובץ ההתקנה של adware, מוסתר מאחורי מצורף. השולח יציג את הקובץ המצורף כמסמך. הוא יכול לכתוב בארגון קיים כדי לתת את חוקיות ההודעה. לפני פתיחת קובץ של דואר אלקטרוני, לבדוק אנשי הקשר של השולח כדי לאשר המכתב הוא אמין. נסיעה הורדות הם נקודת כניסה אחרת עבור adware HillTopAds.com. הזנת תחום פרוץ היא כל מה שדרוש לך נגועים. אתה צריך להיות זהיר על מקורות מקוונים שלך.

הסרת HillTopAds.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר HillTopAds.com של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר HillTopAds.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *