By | July 31, 2018
Remove Hathick.info

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Hathick.info. המדריך להסרת Hathick.info עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

המראה של החלון המוקפץ Hathick.info היא סימן לצרות. אם אתה רואה את זה, זה אומר כי הדפדפן שלך הותקפה על ידי פרסום. זה לא יהיה הרבה זמן עד אתה מקבל מופגז על ידי פרסומות פולשניות בכל צורה – פריטים מוקפצים, ב- text, מהבהב הודעות, באנרים. וזו רק טעימה של מה שעתיד לבוא. ככל טפיל זדוניות זה נשאר במחשב שלך, היה יותר גרוע שהוא יקבל. באינטרנט האבטחה והפרטיות שלך בטוח יפגע.

פרסום הוא מסוגל לאסוף כל מיני נתונים על קורבנה – גלישה היסטוריה, הרגלי באינטרנט, תוצאות החיפוש, וכן סיסמאות, מספרי כרטיס אשראי, אישורי חשבון בנק, וכו ‘. מה עוד, אתה להשיג מחדש בקביעות לאתרים חשודים כמו Hathick.info. המטרה העיקרית של הדברה סייבר מעצבן כזה היא להביא הכנסה יוצריה, האתרים שהוא מקדם.

תוכנות זדוניות כגון פרסום לא יכול לחדור למחשב שלך ללא רשותך. . זה נכון, היא הוענקה גישה למחשב שלך. ברוב המקרים, זה קורה מבלי שהמשתמש לשים לב. . איך? . זה קל טפיל זה סייבר משתמשת באמצעים שונים כדי להונות אותך. פרסום היא התפשטה בדרך כלל באמצעות חבילות עם התוכנה, בקשות לעדכון מזויפים, דוא ל זבל, קבצים מצורפים, כמו גם נגוע קישורים ופרסומות.

Remove Hathick.info

The Hathick.info Virus

אם אתה חרוץ בעת גלישה באינטרנט, ניתן יהיה למנוע איום פוטנציאלי. עם זאת, יותר ויותר משתמשים הם מהיר מדי ללחוץ על קישורים חשודים, בלי לחשוב פעמיים. אם אתה רואה מודעה זה נראה יותר מדי טוב מכדי להיות אמיתי, זה כנראה הוא. אתה עלול ליפול ישר לתוך המלכודת שנקבעו על ידי פושעי סייבר יתר על כן, בעת הורדת התוכנה מהאינטרנט, הדבר החכם לעשות הוא לבחור Custom/ מצב מתקדם באשף ההתקנה. בדרך זו באפשרותך לוודא כי אתה לא יתקין תוכנית מוסתרים או יישום למעשה תוכנות זדוניות בתחפושת.

נחמה לדעת, פרסום זה לא נחשב וירוס אמיתי. אבל אל תטעו. זה לא מזיק והוא יכול לגרום נזקים. עם זאת, זה רק להדביק הדפדפן שלך, לא את מערכת המחשב שלך כמו וירוסים אחרים. הסכנה נמצאת מאחורי המודעות שנוצר מוקפצים על ידי תוכנה זדונית זו. לעולם אין לדעת לאן הם עשויים לנתב מחדש לך. מה יותר גרוע, ייתכן לחיצה נותן איומי סייבר אחרים במחשב שלך.

אולי מאמינים שאת לחיצה על מודעה למכירה בלעדי, רק כדי לקבל הופנה אל מקור הנגוע המסוגלת פתיחת דלתות אחוריות כדי האקרים אחרים המבקשים לגנוב את המידע הפרטי שלך ולשתף אותו עם צדדים שלישיים אחרים למטרות רווח.

כמו כן, פרסום ידוע כדי להאט את מהירות האינטרנט ואת הביצועים הכוללים של הדפדפן. ככל נתת מעצבן ‘וירוס זה”לנדוד ללא תשלום, יותר גרוע תקבל התוצאות. בשלב מסוים, הדפדפן שלך יתחיל מתפרצים לעתים קרובות, עד שזה יפסיק לעבוד לחלוטין. בגלל זה אתה צריך להסיר פרסום המעצבן הזה מהמחשב שלך ברגע אתה מבחין את נוכחותה!

הסרת Hathick.info

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Hathick.info מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *