By | February 9, 2018
Remove GOTO.PEAK-SERVING.COM

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר GOTO.PEAK-SERVING.COM. המדריך להסרת GOTO.PEAK-SERVING.COM עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

שינותבו מחדש את GOTO.PEAK-SERVING.COM ולאתרים אחרים מפוקפקות היא סימן לצרות. דף זה הוא סימן ברור שישנם החוטף דפדפן מגעיל במערכת שלך. חוטפי לא הופכים לוויה נעימה. זה לא להבדיל בין… זה פולשניות, חטטנית ומסוכן. מה עליך לעשות מיד לאחר שהבין כי אתה נגוע הוא להסיר אותו על המקום. אם לא הבעיות שזה מבלבל אותך להמשיך לגדול מספרים וחומרת. אם בהינתן מספיק זמן, המזיק עלול גם לגרום נזק לעצמם.

אל תבזבז זמן בדיונים שונים שנערכו. ברגע תזהה את הדף GOTO.PEAK-SERVING.COM משתלטים על דפדפנים שלך, להתחיל לחפש מקום מסתור של החוטף ולהסיר אותו במקרה שהתגלה. מוקדם יותר. זה נעלם, כך ייטב. עם כל יום שעובר יחיד, המצב שלך יהפוך יותר ויותר גרוע. בשלב מסוים, המחשב שלך יהיה כמעט בלתי שמיש. . הצילי את עצמך המון צרות, לפעול באופן מיידי. אתר בו אורב החוטף מגעיל ולאחר להיפטר ממנו לתמיד. המראה של GOTO.PEAK-SERVING.COM הוא אזהרה. לשים לב לזה. לא מטרידים אותי. עיכובים להוביל רק חרטות.

ברגע חוטפי נכנס בהצלחה במחשב שלך, בעיות תתחיל לשפוך לא ניתן לגלוש באינטרנט בדרך כלל יותר. המזיק משנה את דף הבית ו מנועי חיפוש מאחורי הגב שלך, בכל פעם שאתה רוצה להקליד בחיפוש, אתה נאלץ להשתמש GOTO.PEAK-SERVING.COM. הדבר הוא כי אתר זדוני זה אינו מציג את תוצאות אמינות ומדויקות. זה בעיקר מראה שמימנת קישורים אשר, אינן מודעות, אבל לא מסומנים ככאלה. על ידי לחיצה עליהם, נוכלים להרוויח הכנסה לשלם לכל קליק. זה נקרא מנגנון תשלום לכל קליק. עם כל אחד הקליקים שלך, לך למלא את הכיסים של האקרים. יש משהו יותר גרוע, אבל.

Remove GOTO.PEAK-SERVING.COM

The GOTO.PEAK-SERVING.COM Virus

מלבד חסות ופושעי אינטרנט אלה, הם גם לחשוף את עצמך לסיכון. כפי שאמרנו, תוצאות החיפוש שאתה רואה הם לא ניתן לבטוח. שהם נחשפו להעברת תוכן זדוני, אם תלחץ עליהם, אתה נדבק עם מזיקים יותר. אנחנו בקושי מאמינים כי זה מה שאתה עומד לאחר. אתה מול מספיק צרות עם חוטפי יחיד זה. היא אינה רק חורבות את חווית הגלישה שלך, אלא גם גורם למחשב שלך לקבל ביצועים טובים אז אתה נתקל בבעיות שימוש זה אפילו במצב לא מקוון. מהירותו מאיטה משמעותית. זה מתחיל לקרוס. להקפיא את התוכניות ואת לא יפעל כראוי. . זה סיוט…

דמיינו מקבל עבודה באו לא מקוון בתנאים אלו. זה בלתי אפשרי. הוסף את הסיכון תוכנות זדוניות מתמיד, המצב שלך מקבל אפילו יותר גרוע. ובכל זאת, יש עוד. החוטף גם מציץ? לך, אוספת מידע רגיש אשר היא שולחת נוכלים. ככל שזה נשאר, הוא גונב ממך יותר פרטים. אל תתנו זרים עם אג’נדות להשתמש האישורים האישיים שלך למטרות זדוניות. למחוק את החוטף, והכל יחזור לקדמותו. כדי לעשות זאת באופן ידני, השתמש המדריך להסרת שלנו בסוף מאמר זה.

איך אתה? נדבק? מזיקים כמו זה אין באפשרותך להזין את המחשב שלך ללא רשותך. החוטף הוא עדיין תוכנית שצריך הסכמה שלך עבור ההתקנה שלה, ולכן זה חייב לבקש זאת. עם זאת, זה לא לשאול אבר המין הגברי כשהוא עוזב מדי מקום לדחייה. במקום זאת, משתמשים בה טריקים. . הוא מסתתר מאחורי פרסומות של צד שלישי, קישורים פגומים, עדכוני תוכנה מזויפת, הורדות זדוניות, הודעות דוא ל זבל, לאתרי אינטרנט למבוגרים, חבילות freeware, וכדומה

החוטף מנסה לעבוד אתה. ובכל זאת, אף אחת משיטות אלה הם מספיק טוב לעבוד ללא שיתוף הפעולה אינו פעיל, aka להזנחה שלך. אם אתה משלם יותר תשומת לב למה שאתה לחץ על ו מה אתה מסכים, ניתן יהיה למנוע חדירה החוטף. לעשות בדיקת הנאותות. רשלנות מוביל לזיהומים. הזהירות והיציבות המהוות מרחיק את כולם.

הסרת GOTO.PEAK-SERVING.COM

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר GOTO.PEAK-SERVING.COM מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *