By | September 13, 2018

אם הפריטים המוקפצים גוגל פרס מופיע על המסך, לא יהיה פזיזים לחגוג. מודעות אלה שטוענים שהם. זכית בפרס הם רמאים. הם מסתמכים על נאיביות שלך להונות אותך לתת להם בדיוק מה שהם רוצים – המידע הפרטי שלך. על מנת להשיג את ידיהם על נתונים יקרי ערך כזה, המודעה מוקפץ מזויף יגרום לך למלא סקר. אם אתה רוצה לקבל את הפרס שלך, עליך למלא מידע רגיש על עצמך. לא ליפול למלכודת הזאת! . זה לא נגמר טוב עם נתונים כאלה, הם יכולים בקלות מרוויחים, על-ידי שיתופו עם צדדים שלישיים אחרים.

אף אחד לא רוצה את הפרטיות שלהם נפגעת בצורה כזאת. אז אנו ממליצים היגוי ברור של המודעות מפוקפקים כאלה בעתיד. אם מודעה נראה טוב מכדי להיות אמיתי, לעתים קרובות יותר מאשר לא, מתברר להיות המודעה זדוני. ברגע שאתה נותן כזה תוכנה זדונית להונות אותך, אתה נמצא לחוויה גיהנום. אתה עלול לאבד יותר מאשר רק את המידע האישי והפיננסי.

המראה של פרסומות מוקפצות גוגל פרס הוא אינדיקציה ברורה כי אורב טפיל מגעיל adware במחשב שלך. תוכנות זדוניות כאלה מאוד ערמומי, יכול בקלות לפתות אותך למסור אותה גישה למחשב סייבר אם שילמת לא תשומת לב. ברוב המקרים, פרסום מסתיר מאחורי קבצי torrent מיילים וקבצים מצורפים, חבילות תוכנה חופשית, מוצל מודעות וקישורים, דואר זבל, הודעות עדכון מזויף.

מה אנו מייעצים לך לעשות, על מנת לשמור על שנוכחות מקוונת מאובטחת היא תפסיק להיות כל כך פזיזים. חשוב פעמיים לפני שתלחץ על משהו כי ייתכן לחיצה להדביק את המחשב עם תוכנות זדוניות. החיפזון הוא האויב שלך. טעות נפוצה נוספת רוב המשתמשים לעשות הוא לבחור עבור התקנה מהירה ולהמשיך עם לחיצה על לחצן ‘הבא’ עד סיום התהליך, כל זאת תוך לא שם לב על מה הן מסכימות. אל תשכח – פרסום לא יכול לפרוץ את דרכו במחשב שלך בכוחות עצמו. היא זקוקה לעזרה שלך לעשות את זה. להיות חכם ולא לקרוא בין השורות. האפשרות הטובה ביותר היא לבחור מצב התקנה מותאמת אישית בעת התקנת התוכנה במחשב שלך.

Adware אינו מסוכן כמו סוס טרויאני. בזמן יכול להיות שזה נכון, זה לא מזיק. אל תעשה את הטעות של ממעיט את כוחה. אתה תרוויח אין תוצאות חיוביות על ידי שמירה טפיל זה במחשב שלך, ולכן אנו מפצירים בך כדי להסיר אותו בהקדם האפשרי, לפני שהוא מסוגל לעשות נזק רציני. אם להישאר פעיל ולא להאריך את שהותה במחשב האישי שלך, אתה לא תאהב את התוצאה.

את מסתכנת להתפשר על הפרטיות שלך, ואת פושעי סייבר בוודאי לנצל הזדמנות זו כדי להשיג את ידיהם על הסיסמאות שלך, מזהה הכניסה, כתובות IP, גלישה היסטוריה, שאילתות החיפוש, וכן אישורי חשבון בנק, מספרי כרטיסי אשראי. מה עוד, טפיל זה ניתן לבצע משימות זדוניות אחרות זה יכול להיות מסוכן למחשב שלך. לבזבז זמן, לאזהרתנו! להיפטר למטרד הזה עכשיו, או להצטער אחר כך. אם אינך בטוח כיצד להמשיך עם ההסרה של פרסום זה, אנחנו יכולים לעזור לך. כל שעליך לעשות הוא לעקוב אחר ההוראות הבאות.

הסרת Google Prize Ad Scam

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Google Prize Ad Scam מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *