By | March 9, 2018
Remove Good-search.ml

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Good-search.ml. המדריך להסרת Good-search.ml עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אם יש לך לב רגילה ומהנה בעבר את חווית הגלישה שלך השתנה לאחרונה, ואם אתה רואה את האתר Good-search.ml כל הזמן כאשר אתה נמצא במצב מקוון, החדשות אינו טוב. המחשב שלך הוא כבר לא חופשי מזיהומים. זה בנמלים טפיל. החוטף דפדפן, ליתר דיוק. המראה של הדף Good-search.ml הוא סימן ברור של הפלישה. תקבל את זה כאות אזהרה, בשבילך, זה בדיוק מה שזה. גדול, ניאון סימן אזהרה של צרות. לשים לב לזה. ברגע תבחין באתר זדוני, לנקוט בצעדים מיידית.

יש מגעיל החוטף המערכת אשר שייך לשם. החוטפים הם מעצבן מאוד, חטטן, ומסוכן. אתה תרוויח דבר חיובי בשמירת המזיק הזה אז לא מצפה שום הטבות. מה יש לצפות, אף, זה צלילים של בעיות, כאבי ראש, התלונות. ונשאר עוד חוטפי על הסיפון, והמצב יהיה יותר גרוע. תעשה לעצמך טובה, חתך השהייה ב של המזיק קצר ככל האפשר. למצוא היכן הוא מסתתר ומחק אותו מבלי לחשוב פעמיים על זה. הזיהום יש מקום במערכת שלך, וככל וזה נעלם, כך ייטב.

חוטפי עושה בלגן מוחלט של פעילויותיך באינטרנט. בתור התחלה, הדף Good-search.ml לא להשאיר אותך לבד אפילו לרגע. הוא הופך להיות הצל שלך באינטרנט ומלווה כל אחד צעד שלכם באתר. זה לוקח את המקומות של המנוע המועדף שלך דף הבית, חיפוש מאחורי הגב. הם לא ביקשו אישור ולא יידע אותי לטרוף. לכן המזיק נקרא החוטף. זה פשוטו כמשמעו חוטף הדפדפנים שלך. זה גם bombards אותך עם מודעות 24/ 7.

Remove Good-search.ml

The Good-search.ml Virus

כל עמוד שטענת מכוסה לגמרי עם פרסומות. אפילו האתרים להשתמש בהם כדי להיות ללא פרסומות הם עכשיו כבד על באנרים, קופונים, דילים, הצעות, חלונות קופצים, מודעות וידאו, וכו ‘. אתה לא יכול אפילו לבדוק הדוא ל שלך מבלי להתמודד עם טונות של מודעות מעצבן. דמיינו איך זה משפיע הגלישה שלך באינטרנט. . אתה הורס אותם, כמובן . אתה לעתים קרובות כל כך ע”י החוטף שתפעיל את הימנעות שימוש במחשב שלך.

למעשה, זהו צעד חכם בהתחשב בעובדה כי שום דבר שאתם רואים על המסך הוא אמין, כי אתה תמיד בלחיצה אחת מן תוכנות זדוניות נוספות. . טרם, הימנעות הוא זמני. אתה לא יכול להשתמש במחשב שלך לנצח. אתה צריך פתרון קבוע, פתרון זה הוא להסיר את החוטף לתמיד. ברגע לך להיפטר ממנו, והכל יחזור לקדמותו. יהיו ללא פרסומות יותר, ניתובים מחדש. ואתה יוכל להחזיר את המנוע האהוב של דף הבית, חיפוש. אבל החוטף צריך ללכת. כל עוד זה נשאר, אתה לא האחד בשליטה על החוויה המקוונת שלך. למחוק אותו. . שום דבר טוב לא יוצא קיומה בכל מקרה. להשתמש במדריך שלנו להסרת להלן, לנקות את המחשב פעם אחת ולתמיד.

איך לך לקבל נגוע טפיל זה? בדרך כלל, חוטפי נסיעות ארוזות לתוכניות אחרות, בעת התקנת תוכניות אלה, התקנת החוטף גם כן. אם אתה רוצה למנוע את זה, תמיד לבחור הגדרות מותאמות אישית באשף ההתקנה במקום הסוגים הבסיסיים. בדרך זו ניתן יהיה לראות אם ישנם כל apps נוספת בחבילה אשר עומד להיות מותקן במחשב שלך ובטלו אותם לפני סיום ההתקנה. באפשרויות הרגילות של לא לתת לך את ההזדמנות הזאת. מתחתיהם, כל התוספות הותקן באופן אוטומטי, ואז אתה נאלץ להתמודד עם התעלולים שלהם. זכור כי זה תמיד קל יותר למנוע מטרד נכנסים לזה להתמודד עם זה. ברגע זה כבר ידוע לך. לעשות בדיקת הנאותות ולהגן על המחשב האישי שלך.

הסרת Good-search.ml

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Good-search.ml מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *