By | November 23, 2017
Remove Gonesurvey.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Gonesurvey.com. המדריך להסרת Gonesurvey.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

. יש לך זיהום פרסום על הסיפון… איך נדע? ובכן, בתור התחלה, אתם קוראים מאמר זה, אתה קורא את זה. כי אתה נמאס הדף Gonesurvey.com. ? האם זה המקרה . כן, בטח- אם אתה רואה את הדף ללא הפסקה, יש אין ifs, אבל על זה. האתר הוא אינדיקציה ברורה של פרסום נוכחות במחשב שלך. קח את זה בתור אזהרה שזו, לשים לב לזה. פרסום זיהומים לא מועילים. הם לא יהיה לשפר את חוויית הגלישה שלך בדרך כלשהי. Adware שאתה תקוע עם כלולים. מה שהיא כן תעשה היא לגרום לך המון בעיות. לכן עליך לנקוט פעולות במהירות האפשרית.

אם תשחרר את המזיק להישאר, תמצא את עצמך קבור בעיות. יותר זמן זה נשאר, הבעיות עוד לפניכם. אל תשהה למצוא היכן מסתתר הזיהום ומחק אותו על המקום. . אין לו מקום במערכת שלך. ו, להסיר אותו מהר. כל המזיק, לא משנה כמה מזיק זה נראה בהתחלה, בסופו של דבר יצא. מכלל שליטה, אז הסרה מלאה שלה הופך להיות קשה מאוד. למה לחכות שזה יקרה כאשר אתה יכול להיפטר הפולש מיד בעזרתו של המדריך להסרת מפורט שלנו? תעשה את זה! עיכובים להוביל חרטה.

Adware עושה בלגן מוחלט של הגלישה שלך. שום דבר לא אותו דבר יותר. בכל פעם שאתה מחליט לעבור למצב מקוון, אתה מקבל מוצפים עם טונות של פרסומות. המסך כולו מכוסה מודעות של כל צורות ותבניות. אתה יודע למה? זה לא בגלל adware רוצה לשפר את חוויית הגלישה שלך, בוודאות. המודעות לשרת מטרה שונה. הם עוזרים crooks מאחורי adware להרוויח הכנסה לשלם לכל קליק. אם אתה לוחץ על אז, ההאקרים משלמים. “? למה אני לחץ” אתה יכול לשאול את עצמך? . ובכן, כמובן, היינו ממליצים לך להימנע לחיצה אבל זה לא תמיד אפשרי.

Remove Gonesurvey.com

The Gonesurvey.com Virus

מודעות רבות, הם גדלים במספר עם כל יום שעובר. הם גם צצים פתאום לפעמים, ממש מתחת הסמן של העכבר, אתה נשאר עם אין ברירה אלא כדי ללחוץ. . אז, אתה לא רק חסות ופושעי אינטרנט אבל אתה גם הסיכון להתפשר על המחשב שלך אפילו יותר. מודעות אי אפשר לסמוך. רובם הם בסכנה כדי לספק יותר מזיקים. אם יקרה לך ללחוץ על הפרסומת הלא נכון, אתה נגועים עוד טפילים. ? האם זה מה שאתה אחרי אנחנו לא חושבים כך? הדבר האחרון שאתה צריך הוא להחמיר את המצב הקשה כבר די רע. . אז,. מחק את הפרסום על המקום. השתמש המדריך להסרת שלנו לעשות את זה באופן ידני, את עצמך בעתיד יהיו אסירי תודה.

איך הצליחה adware מגעיל לקבל במערכת שלך מבלי שתבחינו? פשוטה. היא גרמה לך זה את רשותך. מאז היא תוכנית, adware לא יכולים להיכנס בלי האישור שלך ואתה מוכרח לבקש את זה. עם זאת, זה לא לשאול אבר המין הגברי. היא מתבססת על טריקים ושיטות מטעה, אבל הכי חשוב, זה מסתמך על חוסר הזהירות שלך. בלי זה, אף אחד את הטקטיקה שלו יצליח.

לדוגמה, adware עלול להעמיד את עדכון של התוכנית כדי להטעות אותך אבל אם תשומת לב, קח את הזמן כדי לקרוא מה שאתה עומד להתקין במחשב שלך, לתפוס אותו על חם, למנוע את הכניסה. אם אתה נותן לתוך רשלנות, מצד שני, המזיק מצעד ללא כל בעיות. תנו לזה לחלחל. לשמור את המחשב שלך דורש עירנות. רשלנות מזמין זיהומים פנימה

הסרת Gonesurvey.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Gonesurvey.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *