By | November 17, 2017
Remove GifaPalooza Virus

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר GifaPalooza Virus. המדריך להסרת GifaPalooza Virus עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

GifaPalooza הוא יישום זדוני. נוצר על ידי רשת אינטראקטיבי Mindspark, תוכנית זו מסווגת כמו החוטף דפדפן. את המשפט הזה לבד צריך להיות מספיק כדי שתוכל להבין כי GifaPalooza הוא לא בטוח. זה לא שימושי ומועיל גם זה רק מועיל עבור ההאקר שפרסם את זה. הוא משמש למטרות זדוניות שלהם. בשבילך, GifaPalooza זאת, מגפה. שהוא מביא איתו שום דבר אבל כאבי שיניים, המבוכה. ברגע שאתה במקום הסיומת מציקים שלו בדפדפנים שלך, לפעול. לעשות את המיטב כדי להסיר זיהום זה מהמערכת שלך בהקדם האפשרי. לא תן לו את הזמן יצאו מכלל שליטה. כי זה בסופו של דבר. אז תתמודד עם הרבה יותר קשיים מנסה להסיר אותו.

לבצע פעולות נגד זה בזמן זה לא מאוחר מדי. הפעם יותר ש-gifapalooza מבלה על הסיפון, יותר בעיות. זה מבלבל אותך. בעיות אלה הופכים יותר ויותר קשה ככל שעובר הזמן, כמו גם. לא לסבול את התעלולים של החוטף. הם לא רק קשורים הגלישה שלך. המזיק הזה חושף גם את הפרטיות שלך בסיכון. זה מתחיל לרגל הנתונים הרגישים שלך, מהרגע שזה נכנס. לא רק זה, אבל. הוא גם מקליט, ואז חולק אותו עם ופושעי אינטרנט שנמצאים מאחורי זה. לפיכך, הם יכולים להשתמש את פרטיך האישיים על מה שהם רואים לנכון. זה נשמע כמו רעיון טוב לך? בשום פנים ואופן לא! האקרים הם האנשים האחרון צריך סוג זה של גישה. . אז, אל תתנו להם. חתך השהייה ב של GifaPalooza קצר כדי להציל את עצמך המון בעיות. אם לא, אתה תתחרט על זה במוקדם או במאוחר להפוך את הבחירה הנכונה. GifaPalooza. אין לו מקום במערכת שלך. זה צריך להיות. . עכשיו!

Remove GifaPalooza Virus

The GifaPalooza Virus

מלבד הסכנה לפרטיות, זה מציב אותך בבית, GifaPalooza גם עושה בלגן מוחלט של online שלך לחוות. הוא מזריק כל דפדפנים שלך עם טונות של המודעות אמין במיוחד. את המסך כולו מכוסה קופונים, מבצעים, מציע, טקסטים, המחירים הטובים ביותר, השוואות, וכו ‘, ועוד. לא לחץ על כל אחד מהם כאילו במקרה ללחוץ על אחד פגום (יש הרבה כאלה) לך באופן אוטומטי להוריד תוכנות זדוניות נוספות, להחמיר את הבעיה שלך.

גם, חוטפי מחליף את מנוע החיפוש ואת דף הבית עם תחום מפוקפק משלו. כעת, בכל פעם שאתם רוצים לעבור למצב מקוון, אתה נאלץ להשתמש במנוע GifaPalooza אשר, אם זה לא ברור עד עכשיו, לא ניתן לסמוך לספק תוצאות חיפוש בטוחים ומדויקים. למעשה, הוא בעיקר מספק קישורים ממומנים אם אתה לוחץ על נוכלים להרוויח הכנסה לשלם לכל קליק, אתה בסופו של ביקור באתר מפוקפקים, מה שכנראה לשטות של זיהומים. מחק את החוטף מציקים לפני זה מציף את המחשב שלך עם עוד איומים סייבר, ולפני זה גונב את כל פרטיך האישיים. השתמש המדריך להסרת שלנו למטה כדי לעזור לך לעשות זאת באופן ידני.

איך GifaPalooza הצליחה להיכנס למחשב מבלי להתגלות? אחת השיטות הפופולריות ביותר ונמצאים בשימוש נפוץ היא freeware bundling. להיות זהיר בעת התקנת תוכניות ללא תשלום ממקורות שלא אומתו. תמיד לקרוא את התנאים וההתניות לפני שאתה מקבל אותם. כמו כן, לבחור הגדרות מותאמות אישית במקום אלה רגיל, בכך שהם מאפשרים לך לבדוק את הצרור כל תוכנית על-ידי תוכנית. בדרך זו ניתן יהיה לראות אם ישנם כמה תוספות אשר אין ברצונך להתקין. אם ישנם, בטל אותן באופן מיידי. כזה “בונוסים” בדרך כלל זדוני הינם אתה לא צריך אותם על הסיפון. ההגדרות הרגילות פחות זמן רב אך איתם, יישומים אלה הותקן באופן אוטומטי. . אז, תוכלו לבלות קצת יותר זמן, אבל תוכל להגן על המחשב שלך. שיבחר בטיחות מעל מהירות.

הסרת GifaPalooza Virus

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר GifaPalooza Virus של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר GifaPalooza Virus מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *