By | August 23, 2018
Remove Geniustrainer.net

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Geniustrainer.net. המדריך להסרת Geniustrainer.net עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

האם אתה מקבל מחדש בקביעות אל הדף Geniustrainer.net? את דף הבית ו מנועי חיפוש הוחלפו לאתר אותה? נעים לנו לומר לך את זה, אבל זה נראה כאילו כבר הסתננו האישי שלך על-ידי החוטף דפדפן. טפיל זה עמיד יותר של שינוי הגדרות הדפדפן, אפילו התקנת הרחבות מפוקפק, וסרגלי הכלים או הרחבות בדפדפן שלך, מבלי לבקש את רשותך. ברגע הדברה סייבר ביססה את עצמה על כל הדפדפנים שלך, זה יתחיל ביצירת פרסומות פולשניות רבים.

ולרוב, הם ידועים כדי לקדם עסקה בלעדית, הצעות מיוחדות, חד פעמית קופונים, הנחות, וכו ‘. הדבר עם תוכן המודעה כזה הוא, כי יהיה ממוקד במיוחד מודעות להופיע יותר אטרקטיבי למשתמש. זה הוא כל בזכות היכולת של החוטף לגנוב את כל הנתונים אינטרנט שיש לך כמו היסטוריית גלישה, גלישה הרגלים, חיפוש שאילתות, וכו ‘. באמצעות נתונים אלו, מעלה את הסיכויים שלה של יצירת הכנסה לשלם לכל קליק.

חוטפי דפדפן הם טפילים ערמומי יעשו הכל כדי לגרום לך לתת להם במחשב שלך. לעתים קרובות, הם אורבים מאחורי spam הודעות דוא ל, קבצים מצורפים דוא ל, קבצי ההפעלה, חבילות תוכנה, מפוקפק מודעות וקישורים, נגוע קבצי torrent, הודעות מזויפות עדכון ומבצעים כלי השירות מוצל. על מנת לוודא כי הנוכחות המקוונת שלך מאובטח, אתה צריך להיות חרוץ ולשים לב קרוב למה אתה לוחץ על.

Remove Geniustrainer.net

The Geniustrainer.net Virus

הקפד לבחור Custom/ מצב מתקדם באשף ההתקנה בעת התקנת התוכנה שהורדת מהאינטרנט כדי לראות אם קיימות תוכנות נוספות אשר הייתה מוסתרת ממך. לעתים קרובות יותר מאשר לא, הם להתברר תוכנות זדוניות בתחפושת. בגלל זה אתה צריך בצע העצה שלנו ולעצור בחירה של התקנה מהירה. בעוד זה עשוי לחסוך לך זמן, זה לא יחסוך ממך בווירוס פוטנציאליים. תוכנות זדוניות מסתמך על נאיביות ורשלנות שלך. אל תיפול לתוך המלכודת שנקבעו על ידי האקרים. התקדמו במרץ ופעל ההמלצה שלנו.

חוטפי דפדפן אינם מזיקים. אל תעשה את הטעות של ממעיט כוחותיה. המודעות אולי לא נראה מסוכן, אך במוקדם או במאוחר דפדפנים שלך יתחילו להיאבק להציג את כולם. עם הזמן, יגדיל מספר מודעות, כך דפדפנים שלך יתחיל לקרוס לעתים קרובות, האינטרנט חיבור יירד, אפילו תבחין שהמחשב שלכם לאט יותר מאשר בעבר. שלא לדבר על הסכנות אפשרי עלול להסתיר מאחורי המודעות אמין לכאורה פריטים מוקפצים.

לאחר שמת לב לנוכחות הטפיל הסייבר המעצבן, אתה צריך להסיר אותה מהמחשב שלך, לפני שיהיה מאוחר מדי! אל תבזבזו זמן! להגן על האבטחה המקוונת והפרטיות שלך! אם אתה רוצה לחזור חוויה גלישה רגילה, ללא פרסומות, וכן לוודא כי המחשב שלך הוא בטוח מפני תוכנות זדוניות, אנחנו ממליצים שלעקוב אחרי הוראות מפורטות שלנו, כך שאתה יכול ללמוד כיצד להיפטר של האיום הזה פעם אחת ולתמיד!

הסרת Geniustrainer.net

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Geniustrainer.net מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *