By | December 12, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Geekto.net. המדריך להסרת Geekto.net עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

יש לך זיהום פרסום במערכת שלך. איך נדע? קודם כל, אתה קורא את המדריך להסרת. שנית, אתה לא מצליח להיפטר הדף Geekto.net. זה בכל מקום, אתה מקבל הופנה אליו כל הזמן. ? האם זה המקרה אם כן, אז יש בלי או, אבל על זה. המחשב בנמלים של המזיק adware, זה התפקיד שלך כדי להסיר אותו מיד. למרבה המזל בשבילך, זיהומים adware נחשבים יחסית קל להתמודד אם תיקח בשורת פעולות, כמובן. אם להתעלם האיום ולא לעשות דבר, דברים להחמיר.

Adware יהפכו יותר ויותר גרוע ככל שעובר הזמן. זה הכרחי כי אתה לפעול עכשיו. ברגע תזהה את האתר Geekto.net משתלטים על דפדפנים שלך, קבל זאת האזהרה זה הוא. ולהתחיל לחפש את מקום המסתור של adware. כאשר תמצא איפה זה אורב, למחוק אותו מיד. זה הוא כמובן הטוב ביותר של פעולה שבאפשרותך לבצע, לבטוח בנו. טפיל זה מביא איתו שום דבר מלבד בעיות וכאבי ראש. אל תשהה והמצב להחמיר אם תעשה. היי, פעלו עכשיו! עיכובים להוביל רק חרטות.

מהן ההשלכות של אירוח של פרסום? קודם כל, האתר Geekto.net הופך הצל שלך באינטרנט. הוא מופיע על כל צעד ושעל. . זה שם בעת פתיחת דפדפנים שלך. הוא מופיע בעת פתיחת כרטיסיה חדשה. אתה מקבל מנותב מחדש אל זה כאשר אתה מנסה לטעון דף אחר. גלישה באינטרנט הופך להיות אתגר אמיתי. וזה לא הכל. Adware גם קוברת אותך עם מסחריים רבים על בסיס יומי. בכל פעם שאתה הרבה מגע באחד הדפדפנים שלך, אתה מקבל מופגזים המודעות כל צורות של טפסים. אתה רואה באנרים, קופונים, דילים, שוברים, מחירי מציע, השוואות, חלונות קופצים, מודעות וידאו, פופ-unders, וכו ‘, ועוד. . הם בכל מקום, פקיעה, חסימת תוכן הדפים. . אתה כבר לא יכול לגלוש באינטרנט בשלום. . זה סיוט… אבל זה לא החלק הרע.

יש לך הודעות המודעות האלה נראים כאילו הם נעשו לך ולך בלבד? יש להם משהו במשותף עם שלך אוהב, תחביבים? . זה לא צירוף מקרים… Adware צריכה ללחוץ על מודעות כי בדרך זו, ההאקרים מאחורי זה להרוויח רווחים. זה נקרא מערכת שיווק לשלם לכל קליק. Adware צריך הקליקים שלך ובגלל זה הוא מראה לך מודעות זה ימצא חן בעיניך. אבל איך זה? יודע מה. אתה מעוניין? הוא מציץ? לך.

שימושים Geekto.net דפדפנים שלך כדי ללמוד מה ניצוצות ההתעניינות שלך, ומעמידים את המודעות אשר יהיה לך מושכת. אם offer/ פרסומת נראה טוב מכדי להיות אמיתי, זה כנראה לא. אז, לא לחץ. להימנע הכל יוצר באמצעות adware לא להיות ספונסר של ופושעי אינטרנט. מה עליך לעשות. זה להיפטר הדברה גניבת בהקדם האפשרי. לאחר שתסיר אותו, פעילויותיך באינטרנט תקבלו חזרה למצב נורמלי.

כיצד adware להזין? בדרך כלל, זיהומים אלה נסיעות ארוזות לתוכניות אחרות, בעת התקנת תוכנית האלה, אתה מקבל אותם בתור “בונוס”. בפעם הבאה שהתקנת תוכנה כלשהי במחשב שלך, קח את הזמן שלך לבחור הגדרות מותאמות אישית באשף ההתקנה במקום תקן אלה. בדרך זו, תוכל לראות רשימה של כל apps בנוסף מצורפת אשר עומד להיכנס למערכת שלך, לבטל את הבחירה בהם. לעשות את זה תוספות כאלה הם לעתים קרובות יותר מאשר לא זדוני, אתה לא צריך אותם על הסיפון. איך עוד קצת זמן, תשומת לב חוסך לך המון בעיות. . אל תשכח זאת

הסרת Geekto.net

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Geekto.net מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *