By | January 9, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Gatmog Search. המדריך להסרת Gatmog Search עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

מנוע החיפוש שלך ואת הבית היה פתאום מחליף האתר https://gatmog.com? אם כן, אז החדשות אינה טובה. המראה של הדף הוא אינדיקציה ברורה של זיהום. דפדפן חוטפי זיהום, ליתר דיוק. החוטף והן על מראה הדף הולכים יד ביד, אז אם אתה רואה https://gatmog.com, אין שום ספק כי הטפיל הוא גם במערכת שלך. לחרדה. . כן, זה נכון את המחשב כעת מארחת החוטף אבל זה גם נכון כי המצב שלך יכול להיות הרבה יותר גרוע.

לא ניתן להשוות את חוטפי עם סוסים טרויאניים ו ransomware חתיכות כשזה מגיע לרמות של סכנה. . הם בהחלט פחות מזיק. אבל שוב, “פחות מזיק” זה לא כמו “לא מזיק”. כמובן, לא. יש דבר כזה איום הסייבר לא מזיק. הם כולם לגרום איזה סוג של בעיות. החוטף הזה כלול. אל תבצע טעות לחשוב כי זה לא יכול לגרום לך נזק. זה ניתן, שכן אם תתן לה. ואם תתני לזה מספיק זמן בלוח שזה יכול אפילו לגרום נזק בלתי הפיך. הכל תלוי בך. . תעשה את הבחירה ולהסיר אותו לפני שיהיה מאוחר מדי.

חוטפי מקבל שליטה מלאה על כל דפדפנים שלך. זה גורם שינויים בהגדרות שלהם ללא רשותך. . זה איך גמרת עם https://gatmog.com האתר כמו שלך מנוע חדש של דף הבית, חיפוש. פתחת את הדפדפן שלך יום אחד, הדף כבר היה שם. אתה לא יכול להיפטר ממנו. לא תוכל עוד להסירו. לא משנה מה תעשה, אתה לא יכול להחזיר את המנוע הקודם שלך. החוטף לא תתן לך. אז, אתה נאלץ להשתמש https://gatmog.com בכל פעם שברצונך לחפש משהו באינטרנט. . זה איפה נהיה מסובך. תחום זה לא אמינים כדי להציג תוצאות החיפוש בטוחים ומדויקים. אחרי כל זה קשור עם החוטף… דבר שזה מראה לך מאומתת. כמובן, אולי יש כמה תוצאות בטוח לחלוטין לאורך אלה שנוצר, אך רובם הושחתו.

בנוסף, אתה לא יכול לזהות איזה אלא אם תלחץ. לחיצה על זאת, יותר מדי סיכון גדול. אם במקרה ללחוץ על קישור פרוץ, אתה יכול בקלות לקבל הופנה לדף מסוכן, מלא זיהומים. משם, בלחיצה אחת הלא נכון או לא לחץ בכלל, ולאחר שאתה מוריד עוד טפילים במערכת שלך. חוטפי חושף אותך לסכנה מתמדת תוכנות זדוניות. שלא לדבר כי זה הורס הגלישה באינטרנט שלך. בכל פעם שתעבור למצב מקוון, המזיק מפריעה. זה הפניות החיפושים שלך, bombards אותך עם פרסומות, שעוני תוכן הדפים, מאיטה את הדפדפנים, וכו ‘. זה עושה בלגן. גלישה באינטרנט היא לא כיף ולא בטוח יותר. תעשה לעצמך טובה ולהסיר את הפורץ בהקדם האפשרי. השתמש המדריך להסרת שלנו למטה כדי לעזור לך לעשות זאת באופן ידני.

איך החוטף נכנס מבלי להבין שלך? האמת היא כי המזיק רומה לך לך רשות להיכנס. אין אישור, אין כניסה. כמובן, זה לא ביקשתי אבר המין הגברי כשהוא עוזב מדי מקום לדחייה. בעבר טריקים. אחת השיטות הנפוצות ביותר חדירה היא freeware bundling. תמיד להיות על המשמר כאשר אתה מוריד תוכנות חינם מחוץ לאינטרנט. לפעמים נסיעות בדלקות נכרכות אותם, אם לא תזהה אותם בזמן, שהם מזינים את המערכת שלך ללא הפרעה. כדי להיות מודע לחלוטין מה מותקן, לבחור הגדרות מותאמות אישית וסמנו את הצרור כל יישום על-ידי יישום. אם אתה מזהה משהו שאתה רוצה, פשוט בטל את זה. האפשרויות רגיל לא מספקים הזדמנות זו.

הסרת Gatmog Search

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Gatmog Search מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *