By | December 19, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר GarGizer System Repair. המדריך להסרת GarGizer System Repair עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

GarGizer System Repair הוא לא מה שאתה חושב זה. . זה נופל תחת הקטגוריה של תוכניות שעשויות להיות בלתי רצויות, או כלבלבים בקיצור. הסיבה מדוע יישומים אלה נקראים שעשויות להיות בלתי רצויות היא כי הם לפעמים לגרום לך נזק. למשל, זו GarGizer System Repair מפורסם כמו ייעול המערכת אשר תנקה את המחשב שלך. לאחר ההתקנה, התוכנית טוענת כי זוהו בעיות רבות במחשב שלך. הוא גם טוען כי מספר קטן של אותם הוסרו בחינם אבל אם ברצונך להסיר את השאר, עליך להתקין את הגרסה המלאה שלה.

כמו שאתה בטח חשבת, הגירסה המלאה לא בא בחינם. אתה צריך לשלם על זה. אבל למה עשית כי כאשר יש מערכת תוכניות מנקה לגמרי חינם-of-אחראי אשר עושים את אותה עבודה. לא משלמים עבור GarGizer System Repair של הגירסה המלאה. אתה לא צריך את זה. לא רק זה, אבל את גם עלולה להחמיר את המצב שלך, אם אתה רוכש את זה. איזה מומחים מייעצים לך לעשות הוא למחוק את GarGizer System Repair מהמכשיר שלך. יש סיבה למה האפליקציה מסווגת כתוכנית שעשויות להיות בלתי רצויות. לא לשמור אותו במחשב שלך. אם אתה רוצה ייעול, להוריד אחד לגיטימי אשר לא מזוהה עם זיהומים.

GarGizer System Repair סורק ברישום המערכת שלך בחיפוש אחר ערכים מיושנים. כאשר הוא מוצא כמה, הוא מציע להסיר אותם. עם זאת, ישנם מאות אלפי ערכים ברישום שלך. חלק מהם עלול להיות מיושן או אולי לך יש להסיר את התקנתה של תוכנית. אבל שכחתי למחוק את המפתח שלו. GarGizer System Repair רוצה לתקן את כל הבעיות האלה. אבל כפי שאמרנו, יש כל כך הרבה ערכים שיסרק לפעמים GarGizer System Repair מסיר אלה שימושיים גם. . אז, אתה נתקל בתוצאות. חלק מהתוכניות שלך עלולה להיכשל לפעול כהלכה. אחרים עשויה להימשך הגילאים לטעון. מתברר כי הכלבלב עושה לך יותר רע מאשר טוב. . והוא רוצה את הכסף שלך.

אל תתנו את עצמך שולל. לא משלמים עבור הגירסה המלאה של הגור הזה. זה לא יעזור לך בדרך כלשהי. אפילו אם היא מוחקת למעשה כמה קבצים מיושן, הדבר לא ישפיע ביצועי המחשב שלך. אבל אם זה מוחק ערכים שימושיים, הביצועים של המחשב שלך להחמיר. לא לקחת סיכון. . אל תשים את האמון שלך ב- GarGizer System Repair. יש שפע של לגיטימיות מייעל שם אשר הם אפילו חינם. למצוא מישהו טוב כדי לעזור לך עם תהליך אופטימיזציות. מחק GarGizer System Repair, למרות זאת. להיפטר ממנו לפני את מתחרטת שלא עשיתי זאת קודם. להשתמש במדריך שלנו להסרת להלן ולהסיר את GarGizer System Repair פעם אחת ולתמיד.

איך עשה GarGizer System Repair להיכנס למערכת שלך? הכלבלב גרמה לך נותן רשות להיכנס. תוכנית, זה לא יכול להיכנס ללא אישורך. זה צריך התקנה נכונה. מוכרח לבקש אור ירוק. עם זאת, הוא עושה זאת בצורה שקטים ועלוקות. אחרת, אתה תתכחש לזה גישה. היא מתבססת על אמצעי ישן אבל זהב של חדירה כמו הודעות דוא ל זבל, מצורפים זדוני, דפים פגום, טורנטים לגיטימי, באתרים פרוצים, מקורות להורדה לא מאומתים, חבילות freeware, וכדומה

כל השיטות האלה יפעל אם אתה לא לשים לב מה אמרת “כן”, מה אתה לוחץ על. המפתח כדי לשמור את המחשב שלך הוא דריכות. דריכות שומר זיהומים משם. רשלנות מזמין אותם. אז, לא יקל על העבודה של טפילים על ידי כך רשלני, ודעתך מוסחת תמיד תשמרי על, לעשות בדיקת הנאותות.

הסרת GarGizer System Repair

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר GarGizer System Repair מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Category: PUP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *