By | December 21, 2017
Remove GamesQuest.co

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר GamesQuest.co. המדריך להסרת GamesQuest.co עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

זיהומים חוטפי דפדפן הם מטרד. הם נחשבים פולשניות מאוד מעצבן. התמודדות עם החוטף לא תהיה חוויה נעימה. למרבה הצער, העובדה כי אתם קוראים מאמר זה מראה כי אי אפשר להיפטר של הדף GamesQuest.co, אתה מחפש עזרה. אנחנו יכולים לעזור לך עם להפטר ממנו. למעשה, המאמר זה רק בשבילך. הוא מספק את כל המידע הדרוש על החוטף GamesQuest.co. תלמד מה זה מה שהוא עושה, איך זה מוזנים למערכת, והכי חשוב, כיצד להסיר אותו וכיצד למנוע זיהומים עתידיים.

המדריך להסרת שאתה צריך הוא למטה מתחת. עם זאת, אנו ממליצים לך לקרוא את כל המלל קודם. בדרך זו תוכל להבין בדיוק איזה סוג של טפיל שאתה מתעסק, כמה מסוכן זה. זה ייתן לך הזדמנות לנקוט אמצעים נאותים ומהירה נגד זה. זה הכרחי כי אתה לא מטרידים אותי. החוטף שאתה תקוע עם לא ייעלם מעצמו. ההיפך הוא הנכון. זה יהפוך פולשניות יותר ויותר ככל שעובר הזמן. תעשה לעצמך טובה ומחק אותו לפני שזה יגרום לך נזק בלתי הפיך.

Remove GamesQuest.co

The GamesQuest.co Virus

ברגע מקבל החוטף, הכנת הבלגן מתחיל. המזיק מתחיל ביצוע שינויים לא מורשים את הגדרות הדפדפן. זה מחליף את הקודם דף הבית ו מנועי חיפוש http://www.gamesquest .co/ yhs/ חיפוש? q = דף ואתה לא יכול לשנות אותו בחזרה. בכל פעם שתעבור למצב מקוון, אתה נאלץ לעבור דרך האתר. עכשיו זה מנוע החיפוש שלך. אתה לא יכול לעשות צעד יחיד ללא שימוש זה. הבעיה היא כי זה אינו מספק תוצאות החיפוש מדויקת ובטוחה שאתה לקוות. מה הוא מספק היא גישה מהירה אל תוכנות זדוניות. זה נכון. עם חוטפי על הסיפון, שום דבר שאתם רואים על המסך הוא אמין. אתם נחשפים רבים קישורים זדוניים אשר להוביל מוצלת דפים שלמים של טפילים.

בנוסף, רוב התוצאות שיוצגו הן למעשה מודעות למרות שהם לא מסומנים ככאלה. אם תלחץ, אתה בסופו של ביקור באתר חשוד אשר הוא כנראה מסוכן. חוץ מזה, החיים הפרטיים שלך כבר לא פרטית. מרגע שזה מזין, חוטפי מתחיל מרגלת אחריך, באמצעות דפדפנים שלך. הוא מפקח על כל צעד שלך יחיד, אוספות מידע רגיש אשר אז היא שולחת כדי crooks מאחורי זה.

תאר לעצמך מה יקרה אם המזיק גונב את פרטיך באופן אישי המאפשר זיהוי אישי ופיננסי ונותן להם האקרים. המצב שלך יהפוך מרע לגרוע בשניות. אינך יכול להגדיר את התרחיש הזה להתפתח ולהגן על הפרטיות שלך. ברגע תזהה את http://www.gamesquest .co/ yhs/ חיפוש? q =, למצוא היכן מסתתר חוטפי ומחק אותו במקרה שהתגלה. העמוד הוא סימן אזהרה שלך. לא להתעלם ממנו. ייטב להיפטר הזיהום מגעיל, ייטב גם לך וגם את המערכת שלך. שאם תשתהה, אבל זה לא יהיה ארוך לפני שתתחרט על כך.

איך חוטפי דפדפן הצליחה להיכנס המחשב בלעדיך מימוש? הנפוץ ביותר, שיטות חדירה פופולרי נקרא freeware bundling. זה כל כך יעיל כי משתמשים נוטים זהירות הרוח בעת התקנת תוכניות במחשבים שלהם. האקרים לצרף תוכנות זדוניות יישומים אחרים, אם לא שמים לב במהלך תהליך ההתקנה, אמר תוכנות זדוניות מזין את המחשב האישי שלך ללא הפרעה. אם, לעומת זאת, קח את הזמן שלך קרא בעיון מה אתה מסכים, ניתן יהיה לזהות את הפורץ ולמנוע מלהיכנס. פשוט לא למהר, לעשות בדיקת הנאותות. לא להקל על העבודה של האקרים להיות רשלניים ועושה לעצמך מטרה קלה אף יותר.

הסרת GamesQuest.co

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר GamesQuest.co מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *