By | December 6, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר GamerzLand Search Virus. המדריך להסרת GamerzLand Search Virus עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

GamerzLand חיפוש היא זיהום חוטפי דפדפן מגעיל. אם הבית שלך מקבל לפתע החליף GamerzLand חיפוש, ודא כי אתה נגוע. החוטף הוא כבר במערכת שלך והוא לטרוף את הרמז הראשון של נוכחותו. למותר לציין, והמצב אינו גדול. חוטפי לא עושים עבור דיירים נעימים. ההיפך הוא הנכון. הם השילוב המושלם של תועלת, מעצבן ומסוכנים. GamerzLand החיפוש הוא לא שונה. לא מצפה לשום דבר מועיל לבוא ממנה להיות במערכת שלכם.

האמת היא כי אתה תסבול האוויריות בכל יום. עד לרגע הסרתו מהמחשב שלך לחלוטין. זה בדיוק מה עליך לעשות. ברגע אתה מבחין כי הבית הקודם שלך הוחלף GamerzLand החיפוש, לקבל את העובדה. שאתה מתעסק עם החוטף דפדפן ולהתחיל לחפש דרך החוצה. ייטב לך למצוא ומחק אותו, יותר טוב הן שלך והן הרווחה של המערכת שלך. מצד שני, הפעם יותר המזיק מבלה על הלוח, יותר בעיות וכאבי ראש זה גורם. אל תבזבז את זמנך ב וויכוחים מיותרים. חוטפי יש ללכת. . עכשיו!

ברגע זה המזיק נכנס, זה מיד לאחר דפדפנים שלך. זה לוקח שליטה בהם, הדעה שלך כבר לא רלוונטי. כפי שאמרנו, המזיק מחליף את דף הבית שלך GamerzLand חיפוש וספק החיפוש שלך עם http://gmrlnd.com. מנוע החיפוש שלך עכשיו לנתב מחדש לתוצאה מדפי http://search.yahoo.com כדי crooks מאחורי החוטף יכול להרוויח הכנסה לשלם לכל קליק. לא, אבל זה עכשיו כי החוטף יש שליטה מלאה על דפדפנים בעבר אמין שלך, אתה כל הזמן נחשפים תוכנות זדוניות סיכון. שום דבר שאתם רואים על המסך יכול להיות מהימן.

ההאקרים צריך הכנסות, לא אכפת להם אם הקישורים ואת תוצאות שאתה רואה בטוח או לא. והחלק הכי גרוע כי רובם הושחתו. אם תלחץ על הבחור הלא נכון, לך להתקין באופן אוטומטי לזיהומים יותר במחשב שלך כבר נגוע, יתארחו. ואתה, להיות ספונסר של האקרים באותו זמן. ו, פעילויותיך באינטרנט הרוסות ביעילות. גלישה באינטרנט בשלווה הופך להיות משימה בלתי אפשרית. אתגר אמיתי. הינך סובל האוויריות. אתה מקבל מנותב מחדש אל חלקות מוצלות כל הזמן. פתח כרטיסיות נוספות על דעת עצמם. המסך מקבל מכוסים בפרסומות אשר לא נעלמים. זה סיוט, אתה תשנא את זה.

דמיינו מצליחים באינטרנט בתנאים כאלה. זה בלתי אפשרי. חוטפי גורם לך להימנע משימוש המחשב האישי שלך. אין צורך לסבול את כל זה. ברגע שתיפטר gamez טראסות וחיפוש, והכל יחזור לקדמותו. יהיו יותר ניתובים מחדש, אין מודעות יותר, אתה תקבל את דף הבית ו מנועי חיפוש חזרה מדי. המחשב שלך יופעל שוב מופיע בדרך כלל. מחק את החוטף עכשיו. כדי לעשות זאת באופן ידני, השתמש המדריך להסרת שלנו בסוף מאמר זה.

איך אתה נתקע עם טפיל זה? האם אתה לעיתים קרובות להוריד תוכניות ממקורות שלא אומתו? ? ומה בעת התקנת תוכנית האלה, האם תבחר בהגדרות מותאמות אישית או הסוגים הבסיסיים אם תבחר הסוגים הבסיסיים, עליך לשנות את ההרגלים שלך. תחת אותם, ההתקנה אוטומטי לחלוטין, אין לך שליטה בזמן מותאם אישית אלה לתת לך הזדמנות לראות. מה אתה אומר. כן. אתה תוצג רשימה של כל היישומים נוספת אשר אתה עומד להתקין. הסר את כולם. כזה “בונוסים” הם לעתים קרובות יותר מאשר לא זדוני, אם לא תמנע מהם מלהיכנס בזמן, ויהיה עליך להתמודד איתם בהמשך. אזכור זאת בפעם הבאה התקנת תוכנית.

הסרת GamerzLand Search Virus

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר GamerzLand Search Virus מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *