By | February 7, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר G.exe Trojan. המדריך להסרת G.exe Trojan עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

G.exe הוא אחד החברים החדשים של משפחת סוס טרויאני כבר ענק. כפי שאתה בוודאי יודע, סוסים טרויאניים נחשבים האיום הקיברנטי הכי מסוכן שם בחוץ. . ויש לכך סיבה. המוניטין שלהם הוא מאוד מוצדקת.

סוסים טרויאניים הם הרסני מאוד מסוכנים. הם הזינו את המכונה שלך. מאחורי הגב שלך ולהמשיך עושה בלגן גם מאחורי הגב. לפעמים זה יכול להיות קצת זמן לפני בכלל מבין שהמחשב שלך נגוע. אתה צריך להשגיח מקרוב על המחשב שלך. אם משהו נראה מוזר, כדאי שתבדקי אותו. הפעל סריקה מלאה עם תוכנית למאבק כדי לוודא שהוא נקי. עם זאת, אם לא, אתה זמן רע. G.exe Trojan לא יפסיק מעצמו. ההיפך הוא הנכון. ככל שזה נשאר, מצבך מחמיר.

למותר לציין, אם אתה אכן נגוע G.exe, עליך לנקוט נגדה בצעדים מיידית. אם לא, יש סיכוי אמיתי המחשב להישבר לחלוטין מוקדם ממה שאתה חושב. אל תיתן לזה לקרות. . זה המחשב שלך ואתה האחראי לרווחתם שלה. למצוא את וירוס מגעיל ומחק אותו על המקום. אם לא, אתה תתחרט על זה במוקדם או במאוחר

ברגע הטרויאני יש נדחקתי ב, זה לא לבזבז זמן. בעיות ensue מיד. G.exe מתעסק עם רישום המערכת שלך. זה מוסיף ומסיר ערכי ממנו ללא רשותך. הפעלת התהליכים הזדוניים. זה גורם שינויים בהגדרות ברירת המחדל. כתוצאה מכך, כמובן, אתה מתחיל בעיות באמצעות המחשב בדרך כלל.

חלק מהתוכניות שלך לא תקינה או לא עובד בכלל. המחשב הופך להיות איטי במיוחד ומשתמש הסוס הטרויאני כמות גדולה של זיכרון ה-CPU. פעילויותיך באינטרנט סובלים גם כן. בעת מעבר למצב מקוון, אתה כל הזמן מופרעת על ידי עמודים זדוני, מודעות חשודות, וכו ‘. כל זה אתה כוללים הטרויאנים להודות. אבל יש משהו יותר גרוע. סוסים טרויאניים הם מרגלים. הם משמשים בעיקר באשמת ריגול.

מרגע ש-g.exe נכנס, הוא מתחיל מרגלת אחריך ומעקב אחר כל צעד שלך באינטרנט. מה יותר, זה גם מקליט הכל כל המידע האישי שלך מקבל ממוין, ואז לשלוח ופושעי אינטרנט לשימוש עבור מה שהם רוצים. ? את מבינה מה זה אומר? האקרים יש גישה פרטיך האישיים. הם אפילו עשוי לקבל גישה לאישורים הפיננסי שלך. אם זה קורה, אתה נמצא במצב לא טוב. לאחר אבודים, אין אפשרות לאחזר פרטים אלה. עלול ליפול קורבן הונאה פיננסיים או אפילו על גניבת זהות.

אתה צריך יותר משכנע כי הסוס הטרויאני חייב ללכת? אנחנו לא חושבים כך, אבל אם כן, הנה זה. סוסים טרויאניים לעיתים קרובות לשמש דלת אחורית לזיהומים אחרים. בעיקר, כדי ransomware. אם אתה נדבק עם ransomware גם כן, אתה ניתן להציל. לעשות את המיטב כדי לא לתת לזה לקרות. השתמש המדריך להסרת שלנו ולמחוק את סוס טרויאני בהקדם האפשרי. או, אם אתה מעדיף פתרונות אוטומטיים, יישום אמין נגד תוכנות זדוניות כדי לעשות את העבודה בשבילך.

איך הזן טרויאני? אחת הטכניקות הנפוצות ביותר המשתמשות סוסים טרויאניים היא spam הודעות דואר אלקטרוני וקבצים מצורפים זדוני שלהם. לעולם אל תפתח את הודעות דואר אלקטרוני משולח לא ידוע גם אם הם נראים חוקיים. נוכלים לגרום להם להיראות אמין. הם משתמשים את השמות ואת לוגואים של חברות ידועות, המשטרה, סניפי דואר, וכדומה

אל תיתן לעצמך להיות מרומה. אם אתה לא יודע את השולח, אל תפתח את ההודעה, לא להוריד את הקובץ המצורף. זה יכול בקלות להיות זיהום, לאחר שתלחץ, היא נכנסת האישי שלך הודעה נוספת. להיות בכוננות. איזה נוכלים כל הדרוש כדי להצליח הוא להזנחה שלך. בלי זה, אף אחת משיטות שלהם יעבוד. לא לספק את זה. בחר דריכות במקום זאת. זה שומר עליך.

הסרת G.exe Trojan

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר G.exe Trojan מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *