By | April 19, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Freshrefreshnerer24.info. המדריך להסרת Freshrefreshnerer24.info עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אתר האינטרנט של Freshrefreshnerer24.info הוא סימן רע. לראות כל הזמן זה אומר המחשב שלך הוא כבר לא חופשי מזיהומים. אתה מתעסק עם החוטף דפדפן. אתה אי פעם היה נגוע החוטף לפני? אם כן, אז אתה יודע בדיוק איזה מעצבן ומסוכנים מזיקים אלה הם. אם אתה לא, אתה עומד לגלות. זה אלא אם כן אתה לנקוט מיידית, כמובן. וזה בדיוק מה עליך לעשות.

טפיל זה לא שייך במערכת שלך. זה צריך להיות כמה שיותר מהר. ואם תתני לזה מספיק זמן. על הלוח, הוא עלול גם לגרום לך נזק לעצמם. תעשה לעצמך טובה, לא לדחות את הסרת שלה. מוקדם יותר. זה נעלם, כך ייטב. חוטפי אינם משהו שתיהנו אירוח. לקבל את ההחלטה הנכונה. למצוא אורב המדויק של המזיק נקודה ומחק אותו מיד. זהו המסלול הטוב ביותר של פעולה שבאפשרותך לנקוט. קח את זה עכשיו!

Freshrefreshnerer24.info הוא סימן אזהרה. זה מופיע רק כי יש זיהום חוטפי דפדפן במערכת שלך, מאלצים את זה עליך. אבל אם הדף מופיע פעם אחת, להיות בטוח כי זה יופיע שוב. למעשה, לא ניתן יהיה להיפטר ממנו. האתר הופך להיות כמו הצל שלך באינטרנט. לא משנה מה תעשה, אתה רואה את זה. כאשר אתה פותח דפדפנים שלך, זה שם. בעת פתיחת כרטיסיה חדשה, זה שם. כאשר אתה מקליד בחיפוש, האתר נמצא בין התוצאות. הוא אפילו מחליף את דף הבית ו מנועי חיפוש מבלי לבקש רשות. חוטפי לוקח שליטה מלאה של פעילויותיך באינטרנט ואין דבר שתוכל לעשות בנידון. . אבל את לא זה מכריח את שהאתר Freshrefreshnerer24.info עליך הוא כל זיהום זה עושה כמובן, לא.

חוטפי מפנה לעמודים בדיוק כמו מפוקפקים אחרים גם כן. זה גם bombards אותך עם אינספור פרסומות על בסיס יומי. כל עמוד שטענת מכוסה לגמרי עם מודעות, אפילו את האתרים אשר נהגה להיות ללא פרסומות. והם עדיין, פעילויותיך באינטרנט הרוסים אינם הבעיה הכי גדולה שלך. חוטפי מסכנת את הפרטיות שלך. עם זה המזיק על הסיפון, שקול את החיים הפרטיים שלך כבר לא פרטית. להיות א כל הזמן.

Freshrefreshnerer24.info עוקב אחר כל צעד שלך באינטרנט. זה גם מקליט, אוספת נתונים רגישים. פעם אחת ראה יש מספיק, הוא שולח אותה ל crooks מאחורי זה, הם יוכלו להשתמש בו עבור כל מה שהם רואים לנכון. אל תתני לזה המשך e אפילו עוד שנייה. בצע את המדריך הסרת שלנו בסוף מאמר זה ומחק את החוטף פעם אחת ולתמיד. אל תתנו זה לגנוב את המידע האישי שלך. . זה לא ניתן להחלפה. ברגע נגנב, אתה לא יכול להחזיר את זה

איך אתה? נדבק עם החוטף Freshrefreshnerer24.info? האמת היא כי החוטף לא יכול להיכנס ללא אישורך. לכן מוכרח לבקש את זה. עם זאת, זה לא עושה אז בגלוי כי אתה לעולם לא תסכים. זה פונה בהולכת-שולל והונאה לעזרה. היא משתמשת הישן אבל טכניקות חדירה זהב כמו freeware שמגבילים, זדוני הודעות דואר אלקטרוני, תוכנית מזויפת או עדכוני מערכת, פגום pages/ קישורים, מקורות להורדה לא מאומתים, פרסומות של צד שלישי, וכדומה

אם אתה לא זהיר? מה אתה אומר “כן” ונתת, מה אתה מסכים שלא במתכוון מזיקים כמו זה להזין את המחשב שלך. שים לב יותר כאשר אתה נמצא במצב מקוון. הימנע מוצלות ושקע טורנטים פסולה. אל תפתח אימייל מאנשים זרים. אל תוריד קבצים מצורפים שאתה מקבל. אל תבצע כל היפר-קישור שאתה רואה. פשוט תהיה תמיד על המשמר. בדריכות שלך הוא מה ישמור אותך בטוח.

הסרת Freshrefreshnerer24.info

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Freshrefreshnerer24.info מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *