By | October 31, 2018

הדיווחים Fortpush.com כי מוקפץ בדפדפן שלך אינם אמינים. הופעתם הפתאומית מצביעה על נוכחות adware במכשיר שלך. שתפנים זאת, יותר טוב. כל דפדפנים שלך יושפעו – מוזילה פיירפוקס, גוגל כרום, Internet Explorer, ספארי, האופרה, קצה של Microsoft. אין יישום הוא מחוסן. ברגע הטפיל יוצר עצמה, זה יהפוך את דפדפני האינטרנט שלך הצגת המודעה כלים.

כל מיני פרסומות יציף את המסך שלך. רובם ידועים כדי לקדם עסקה בלעדית, מבצעים מיוחדים, הנחות וכו ‘. תמצא את התוכן ממומן יהיה לך מאוד מושכת. זה בגלל המזיק adware שואפת לייצר מודעות ממוקדות במיוחד זה תוכל להיות נוטים יותר לחץ על. כל לחיצה שתבצע יפיק רווח יוצרי של adware, והן את הדפים שהיא תקדם. כדי להעלות את הסיכוי שלה להצלחה, התוכנה הזדונית מרגל על הפעילות המקוונת שלך ולאסוף נתונים כמו דפדוף בהיסטוריה וחיפוש.

אבל איך זה טפיל מציקים הצליחה להתגנב במחשב שלך? עליך לדעת שכי פרסום הוא לא מסוגל לפרוץ את הדרך שלה. הדרך היחידה על מנת לקבל גישה היא אם התקנת אותו בעצמך. זה קורה לעיתים קרובות מבלי שידע על כך. זה יכול להיות משהו פשוט כמו לחיצה על מודעה מוצל או קישור, או בחירת סוג התקנה מהירה. דרכים אחרות להשיג את המכשיר שלך נגוע adware הן באמצעות דוא ל זבל, קבצי torrent ועדכונים מזויף.

אם אתה להיות רשלן, לא שם לב מה אתה עושה באינטרנט, זה יהיה מאוד קל ליפול לתוך מלכודת על ידי האקרים. הם משגשגים בזכות שלך נאיביות. למד לקרוא את האותיות הקטנות, לחשוב פעמיים לפני לחיצה על כפתור “אני מסכים”. מתי שאפשר, להתקין תחת מצב התקנה מותאמת אישית ולוודא לביטול כל תוכנה נוספת, שכן זו כמה תוכנות זדוניות הוא להיות מסוגל לחמוק מבלי שיבחינו בו במחשב שלך.

פרסום הוא לא תוכנה מזיקה. הוא מסוגל להזיק קשות דפדפן האינטרנט, בכך שהוא חלש, איטי ולא אמינה. כל יום אתה מקבל נהרו עם פרסומות יותר מפוקפק זה עשוי להוביל למקורות מסוכן. טפיל הקשורות פרסום מהווה הפרה מוחלטת בפרטיות שלך. המידע הרגיש שלך כמו סיסמאות, מספרי כרטיס אשראי, וכו ‘ יכול בקלות לקבל מתקבל על ידי האקרים, המבקשים לנצל את המצב המסכן שלך.

אל תתנו את הפושעים לנצח! להסיר את התוכנה מזיקים, החזרת השליטה דפדפני האינטרנט שלך! רק על ידי להיפטר הטפיל יהיה לך לשים קץ ההתקפות המודעה ללא הפסקה, ניטור מתמיד של הפעילות המקוונת שלך.

הסרת Fortpush.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Fortpush.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *