By | October 30, 2017
Remove Find.themobistreet.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Find.themobistreet.com. המדריך להסרת Find.themobistreet.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Find.themobistreet.com הוא אתר אינטרנט אשר לחשים חדשות רעות. אם יש כבר נתקל ניתובים מחדש דרך תחום זה, אנו מצטערים להודיע לך כי המערכת שלך נגוע תוכנות זדוניות. התוכנית נוכלים עשה את דרכו לתוך המערכת שלך בנקודה מסוימת בזמן, מהרצון בתוצאות. עיקר פעילות על סדר זדוני של הפולש הוא להציג פרסומות. המסך יהיה מוצף עם חלונות קופצים בכל פעם שתעבור למצב מקוון. אתה להיות מגזימים הפרעות קבוע, המכונה שלך יאטו את קצב העבודה לרמת זחילה. התוכנית אחראי על כל זה היא פרסום לפי קטגוריה. היא מנצלת האתר Find.themobistreet.com שהתווה זדוני.

פרסום הוא סוג פולשניות של תוכנת מחשב אשר משתמשים בדרך כלל לא להתקין לכל החלטה שלהם. אם אתה לא זוכר. הוספת הכלי חמקנית למערכת שלך, בזימבבואה איכשהו לתוך מאפשר התקנה שלה. המפתחים של adware להפיץ את היצירה שלהם עם העזרה של כמה טכניקות ערמומי המכונה דפוסי כהה. השיטה הנפוצה ביותר נקראת bundling. הרעיון כאן הוא לארוז בכלי מוצל עם יישום אחר. הלקוח להורדה ניתן freeware, shareware או תוכנה פירטית. כאשר תתקדם כדי להתקין את התוכנית שבחרת, תוצע לכם כלי נוסף ללא תשלום. זהו adware Find.themobistreet.com, מחופש כלי שימושי. הסכם הרשיון למשתמש הקצה (EULA) הוא שם תוכלו למצוא בכל תנאי שלילי.

בשלב הבא, אנחנו נדבר על דוא ל זבל. אתה כבר סביר להניח בצד המקבל של הודעות אשר היו מן הסתם לא דובר אמת. מה שאתה אולי לא יודע הוא כמה מזיקה. הם יכולים להיות. הסכנה נובעת קבצים מצורפים וקישורים שהם מכילים. פתיחת קובץ המכיל זיהום הוא מספיק כדי לאפשר למחשב שלך. כנ ל לגבי קישורים. לחיצה על קישור להפעיל את ההורדה ולהתקין את התוכנה כלולות. טכניקה זו נקראת התקנה של נסיעה. זה מתנהל על הרקע. באפשרותך להגיה את המהימנות של דואר אלקטרוני נתון על-ידי בדיקת המידע ליצירת קשר. לסיכום, אתר האינטרנט של Find.themobistreet.com אינה מקור עבור adware בכלל. אתה לא צריך להיות מופתע למצוא את הטפיל במערכת שלך אם לא ביקרת את התחום.

Remove Find.themobistreet.com

The Find.themobistreet.com Virus

Adware Find.themobistreet.com מציג פרסומות על מנת לתמוך תוכן של צד שלישי. . הם מובילים לאתרים שבעליו משלמים עבור פעילות קידום מכירות. המודעות אולי נראה כמו מקור טוב עבור קניות עסקאות. הם יראו לך מציאה מציע עבור פריטים שונים, כולל בגדים, אביזרים, מכשירים טכנולוגיים, רהיטים, קישוטים, ציוד ספורט, גינון, ציוד, משחקים, צעצועים ועוד רבים אחרים. המודעות עצמן משתנים בתבנית, גם כן. הם מובאים בצורות של באנרים, קופון תיבות, קישורים ב- text, freebies, הנחות, interstitial, המעבר, השוואה, צף, מוטבעת ופרסומות הקשרית. מיד אני הגנתי עלייך כי כל הפרסומות באים מאותו מקור, אבל זה המצב.

הרבה משתמשים לקבל רושם מוטעה על adware Find.themobistreet.com. זו הכוונה. יאמר לזכותם מפתחי התוכנית חשאית עושה עבודה על המצגת. הכלי נראה כמו עוזר הקניות אמין. במציאות, זה לא לחפש הצעות הקניות האקסקלוסיבי. הפרסומות בתשלום. מאחר שזו לא את מי שמשלם המפתחים של adware, הם לא עדיפות על האבטחה שלך. זה אומר כי אתרי האינטרנט המודעות להוביל עובר סריקה. לכן, זה לא בטוח אם הם בטוחים. הסיכון הוא לא שווה הפרס. מומלץ למחוק פרסומות מסחריות לא מאושרות.

אין עוד סיכון סביב adware Find.themobistreet.com אשר עליך לדעת אודות. התוכנית סמויה כוללת יכולות מעקב. זה לפקח שלך הפעלות גלישה ולאסוף סוגים שונים של נתונים עליך, כולל היסטוריית הגלישה שלך, מעקב עוגיות, הקשות, כתובת ה-IP, מיקוד, מיקום גיאוגרפי, פרופיל דמוגרפי, מספר טלפון, דוא ל, גופנית הקואורדינטות, משתמש שמות, סיסמאות ואישורים פיננסיים. הבעלים של adware ימכרו את המידע הפרטי שלך בלי לבקש רשות. ההשלכות מהצורך את המידע האישי שלך מכר את darkweb יכול להיות חמור.

הסרת Find.themobistreet.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Find.themobistreet.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *