By | August 17, 2018
Remove Feed.easy-pdf.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Feed.easy-pdf.com. המדריך להסרת Feed.easy-pdf.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

חוטפי דפדפן הם טפילים מגעיל שואפים להשתלט על הדפדפן של הקורבן, למטרות זדוניות שלהם. Feed.easy-pdf.com הוא אתר מפוקפק, קיומה של אשר מצביע על זיהום חוטפי דפדפן במחשב שלך. ברגע זה הדברה סייבר פולש הדפדפן שלך, בלאגן. ראשית, הקורבן מקבל נהרו עם פרסומות רבות, לקטוע את חוויית גלישה רגילה.

המודעות פולשניות כגון ידועים להיות קשה להיפטר. לא משנה כמה פעמים אתה לוחץ על לחצן ‘סגור’, הם ימשיכו להופיע שוב כל עוד נפתח חלון הדפדפן שלך. וזה לא הכל. חוטפי דפדפן יש את הכוח כדי להחליף לא רק את דף הבית שלך אבל הדפים טאב חדש, כמו גם מנוע החיפוש. במקומם, יוצג דף האינטרנט Feed.easy-pdf.com.

. זה לא יוצא דופן עבור החוטף להתקין הרחבות מפוקפקים אחרים בדפדפן, מבלי לבקש את רשותך. מה זה אפילו יותר גרוע על החוטפים, הוא כי הם יכולים בקלות לגנוב את המידע האישי והפיננסי שלך.

Remove Feed.easy-pdf.com

The Feed.easy-pdf.com Virus

האמצעי הנפוץ ביותר של החוטף התפלגות כוללים דוא ל זבל, קבצים מצורפים דוא ל קבצי הפעלה, חבילות תוכנה, המודעות נגוע, קישורים, קבצי torrent מושחתים, הודעות עדכון מזויפים, וכו ‘. דוא ל זבל לעתים קרובות לקבל המעיט המשתמשים. על-ידי פתיחת הודעות דואר אלקטרוני משולחים לא מוכרים אתה מסתכן נותן גישה טפילים מסוכן לסמוך על נאיביות שלך רשלנות.

בעוד באינטרנט, עליך לשלם קרוב לב מה אתה לוחץ על. התמדה היא המפתח כדי להיות מוגן מפני וירוסים מסוכנים. כאשר עליך לעדכן או להוריד תוכן מהאינטרנט, ודא שאתה משתמש מקורות רשמי המורשה. לא באופן עיוור סומך מוקפצים אקראי זה הם דוחקים שתעקוב אחר קישורים מפוקפק.

המטרה העיקרית של החוטף היא לייצר רווחים באמצעות ערכת לשלם לכל קליק. לוחץ על יותר שהמשתמש עושה על התכנים המוצגים לספירה, ההכנסה יותר זה יביא עבור ההאקרים, הדפים בדרגה. אך נתקל החוטף במחשב שלך לא רק חווה ואי נוחות רבה בצורה של התקפה לספירה עצום. לא. קיומו של טפיל זדוניות כאלה מסכנת את הפרטיות שלך.

אתה לא רוצה מידע הגיונית כזו כפי אך לא רק סיסמאות, אישורי חשבון בנק, מספרי כרטיס אשראי, כתובות IP, שם משתמש, וכו ‘ ליפול לידיהם של פושעי סייבר, נכון? ובכן, אם אתה פשוט תעמוד שם ולא לעשות כלום, זה יהיה בלתי נמנע. עליך לפעול במהירות, כדי להשתלט מחדש על הדפדפן שלך. למנוע מקוון האבטחה והפרטיות שלך נהיה בסכנה, על-ידי מיד הסרת חוטפי דפדפן זה מהמחשב שלך. להלן פסקה זו, תוכלו למצוא הוראות מפורטות על איך אתה יכול בהצלחה להיפטר טפיל זה.

הסרת Feed.easy-pdf.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Feed.easy-pdf.com של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Feed.easy-pdf.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *