By | December 12, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Fb.com-directory.co. המדריך להסרת Fb.com-directory.co עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

לראות את הדף Fb.com-directory.co בכל פעם שתעבור למצב מקוון הוא סימן. אחת רעה. האתר מציין כי המחשב שלך הוא כבר לא חופשי מזיהומים. זה בנמלים טפיל. Adware, ליתר דיוק. Adware היא אילוץ זה דף זדוני עליך מדי יום. לשים לב כי אזהרה בהקדם האפשרי. פרסום זה לא יכול להיות האיום המסוכן ביותר שם בחוץ אך יכול ולא יגרמו לך צרות. למעשה, ככל שזה נשאר, הנושאים יותר בפניך.

המזיק אינו טוב עבורך ועבור המערכת שלך. שהוא מביא איתו שום דבר אבל התסכול, כאבי ראש, המבוכה. חותכים שהותה הקצר. פעם אחת אתה במקום הדף Fb.com-directory.co, לקבל את העובדה. אתה נגוע ולהתחיל לחפש מקום המחבוא של adware. כשתמצא אותו, למחוק אותו ללא היסוס. תסמכו עלינו, זה הוא כמובן הטוב ביותר של פעולה שבאפשרותך לנקוט. Adware לא יהיה מועיל לך כלשהו בדרך. זה רק מועיל עבור בעליו. על-ידי שמירתה על הלוח הם הופכים מעסיקם. אתה רוצה את זה? אנחנו לא חושבים כך. הסר adware בהזדמנות הראשונה שתהיה לך לקבל ולהרוויח את הכרת התודה של עצמך העתידי.

ברגע adware מזין את המחשב שלך, זה לא לבזבז זמן. זה מתחיל עושה בלגן מיד. המטרה הראשונה שלה היא דפדפנים שלך. כל אחד מהם. המזיק מגעיל מזריק אותם עם פרסומות רבות שלה זדוני, מעצבן. בכל עמוד שתנסה לבקר מכוסה לגמרי מודעות כל צורות ותבניות. הם לא נעלמים. ההיפך הוא הנכון. הם הופכים יותר ויותר אשר כל עובר היום.

את יודעת למה המודעות הן כה אגרסיבי ונכון פולשניות? כי האקרים להשתמש בהם כדי להגביר את תעבורת אינטרנט לאתרים מסוימת ולהשיג הכנסה לשלם לכל קליק. כל אחד הקליקים שלך ממלא את הכיסים שלהם. הופכים את מעסיקם. מה זה אפילו יותר גרוע, עם זאת, היא כי אתה גם חושף את עצמך לסיכון תוכנות זדוניות מדי יום.

שום דבר שאתם רואים בשל נוכחותם של adware הוא אמין. רוב הקישורים מודעות אפילו פגומים, אם תלחץ, הורדת לזיהומים יותר על הלוח. בלחיצה אחת. זה כל מה שדרוש כדי להחמיר את המצב הקשה. הדבר הוא כי הימנעות אינה אופציה גם. אתה יכול לנסות לא לחיצה אבל הפרסומות הם כל כך רבים ובכל מקום במוקדם או במאוחר ללחוץ. דברים הסתבכו.

הדרך היחידה להיפטר הפרסומות מעצבן הוא להיפטר של המקור שלהם, כלומר adware. פעם אחת הוא נעלם, אז יהיה הפרסומות הפניות עמודים מוצלת חדירות כל את אחרות באינטרנט יסתיים באותה מידה. המחשב יוכל לחזור ביצוע בדרך כלל. והכל יחזור לקדמותו אם אתה מקבל להיפטר הדברה Fb.com-directory.co. . אז, תעשה לעצמך טובה ענקית, להסיר אותה. כל עוד יש לך את הזמן. בצע את המדריך להסרת שלנו בסוף מאמר זה, לנקות את המחשב לתמיד.

איך אתה? נדבק עם Fb.com-directory.co? האתר הופיע בגלל adware, זה ברור. אבל כיצד להזין adware? זה לא שום דבר בלתי צפוי. זה היה מותקן. על ידי לך. . בטח אתה לא זוכר נותן הרשאה זיהום זו כדי להזין, נכון? זה בגלל בזימבבואה. המזיק ביקש אישור אבל כך עשתה בצורה שקטים ועלוקות. זה בטח מחופשים עצמה עדכון תוכנית או מערכת מזויפות, נהגת ברשלנות גם לשים לב.

בעתיד, להקדיש יותר תשומת לב. הדבר הוא כי האקרים מסתמכים בעיקר להזנחה שלך להצליח. בלי זה, אף אחת משיטות הסתננות הם טובים מספיק כדי לעבוד. אל תשכחו את זה. לעשות בדיקת הנאותות.

הסרת Fb.com-directory.co

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Fb.com-directory.co של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Fb.com-directory.co מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *